Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Січень » 29 » Звіт про роботу та участь в заходах за період з 28 жовтня 2011року по 21 грудня 2012 року (ч.1)
22:01
Звіт про роботу та участь в заходах за період з 28 жовтня 2011року по 21 грудня 2012 року (ч.1)

 ЗВІТ

Ради громадської організацій «Асоціація

«Комсомолець Кривбасу» про свою роботу та участь в заходах за період

з 28 жовтня 2011року по 21 грудня 2012року (ч.1)

та про завдання на 2013 рік (ч.2)

 

Всі заходи, які планувалися в 2012 році виконані в повному обсязі, вони проходили під гаслами:

«До високої якості життя - разом!»,

«Від якості влади - до якості життя!»,

«Майбутнє - в єдності поколінь!»

«Кривий Ріг – моє місто»

за  участі органів місцевого самоврядування, виконавчої влади,  керівників підприємств – замовників кадрів, науковців, керівників, педагогів вищої школи і професійно – технічних навчальних закладів, профспілок, ветеранів молодіжного руху, ветеранів системи пофтехосвіти, учнівського і студентського самоврядування, громадськості, депутатів всіх рівнів, засобів масової інформації. Всі заходи, які були проведені висвітлювалися в газетах: «Червоний гірник», «Шахтар Кривбасу», «Під знаком руди і металу», «Університетські новини», «Металург»,  «Єднання поколінь», ТРК «Рудана», ТРК «Криворіжжя».

По всім проведеним заходам приймалися відповідні рішення, рекомендації і розміщувалися на сайті Асоціації «Комсомолець Кривбасу» http://kk-krivbass.org.ua/

 А саме:

 14-18 листопада 2011 року з метою привернути увагу до проблем використання енергії там економії енергоресурсів прийняли участь в проведені тижня енергозбереження під гаслом: «Споживайте енергію розумно!». На базі Криворізького технічного університету в рамках «Школа господарювання» відбулася нарада керівників, заступників директорів з господарчої частини, заступників з навчально – виховної роботи на тему : « Енергозбереження в сучасній Україні».

23-24 листопада 2011 року на базі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування і центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 прийняли участь в Всеукраїнській  науково – практичній конференції «Система роботи ПТНЗ з формування професійно – мобільного кваліфікованого робітника».

1 грудня 2011 року надано практичну, методичну та правову допомогу Криворізькому центру професійної освіти металургії та машинобудування з організації виробничо – технологічної практики на ПАТ «Криворізький завод гірничого обладнання».

15грудня 2011 року участь в проведені  Піклувальних рад з гірничо – металургійних і будівельних професій і рад підприємств на тему : «Енергозбереження» з відвідуванням підприємств «Криворіжтепломережа», Міськводоканал,ОБСБ, ЗАТ «Електроград» ТЕЦ «Ілліча», ПАТ «КЗРК», Регіональний центр ефективних  технологій з енергозбереження Криворізького Національного Університету.

16 грудня 2011 року з ініціативи Ради Асоціації та Ради ветеранів війни та праці Дзержинського району відбувся мітинг - реквієм в парку Залізничників (Довгинцівський район) з нагоди 68-річниці з дня страти молодіжної групи підпільників під керівництвом Ю.М.Козаченка та з нагоди 67 річниці з дня перепоховання їх в братську могилу. В цей день  випускники ліцею № 16 поставили свічки на згадку про підпільників в міській дзвіниці, а  також вирішили створити на базі ліцею музей ім. Ю.М. Козаченка. Своє зобов’язання вони виконали: відкрили музей і вирішили, що щорічно в День партизанської слави будуть проводити мітинг – реквієм на братській могилі групи Ю.М.Козаченка.

19.12.2011 року на День Святого Миколая в ПАТ  «Криворіжіндустрбуд» де Голова Правління Почесний громадянин міста Кривого Рогу, Заслужений будівельник України, депутат міської ради Земляний М.Ф. проведено спільний захід з ГО «Центр з прав дитини», голова Малєєв С.В. в яких прийняли участь діти – сироти дитячих будинків, інтернатів і ПТНЗ та колектив будівельників тресту..

25.12.2011року було проведено «круглий стіл»  на базі ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» на тему : «Виконання міської програми «Школа – ПТНЗ(ВНЗ)-підприємство-замовник кадрів», корпоративна, кадрова і молодіжна  політика на ПАТ «КЗРК»

28.12.2011 року на базі Криворізького навчально – виробничого центру приймали  участь в спільному  засіданні «Козацької ради» громадської організації «Січеславське козацтво – запорізьке»

09.02.2012року на базі Криворізького Національного Університету проведено спільну нараду за участі Міського голови Вілкула Ю.Г., голів районних у місті рад та інших(300 чол) на тему : «Про посилення роботи щодо надання робочих місць для проходження навчально – виробничо- технологічної практики і надання випускникам першого робочого місця». На цій конференції було підписано спільну заяву щодо співпраці навчальних закладів, органів місцевого самоврядування, роботодавців – замовників кадрів, профспілок, громадських організацій відносно працевлаштування випускників навчальних закладів.

15-17 лютого 2012 року участь в обласному заході, присвяченому 80-річчю заснування Дніпропетровської області. З нагоди ювілею Дніпропетровської області були проведені зустрічі в начальних закладах міста.

22.02.2012 року участь в організації обласного заходу з профорієнтаційної роботи з гірничо – металургійних професій на базі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування.

26.02.2012 року участь в засіданні Ради громадської організації «Дніпропетровської обласної організації ВАПП з питання «робота ветеранської організації та соціальний захист учнів та працівників професійно – технічної освіти».

Березень 2012 року участь в засіданні «круглого столу» на тему : Робота міських осередків громадських організацій працівників сфери побуту, створених за професійною ознакою. Проведено спільне засідання Асоціацій робітників автосервісу, ліги робітників хімчисток та банно-пральних підприємств, ліги фотографів, спілки перукарів,спілки робітників швейно – трикотажної галузі,спілки ювелірів. Проведена екскурсія на товариство з обмеженою відповідальністю «Полстар» тема : «Підготовка фахівців для легкої і трикотажної промисловості, проблеми,технології, перспективи».

Квітень 2012 року участь в засіданні Піклувальної ради машинобудівної галузі на базі Дизельного заводу , Електрозаводу, Трансмаш тема : « Підвищення кваліфікації персоналу на підприємствах машинобудівної галузі. Застосування сучасного автоматичного зварювального обладнання та капітально – відновлювальних робіт (технологій) при ремонті вагонів – самоскидів.

10 і 17 квітня 2012 року у конференцзалі Криворізького Національного університету участь в науково – практичній конференції «Формування світоглядної культури молодої особистості».

24.04.2012 року Участь у відкриті пам'ятника-погруддя Академіку АГНУ, д.т.н., професору Бизову Володимиру Федоровичу.

11.05.2012 року Голова Ради Асоціації «Комсомолець Кривбасу» Степанюк Д.П. взяв участь   у відкритті нової музейної експозиції м. Верхнеднепровську Дніпропетровській області, присвяченої земляку - Володимиру Васильовичу Щербицькому (1918-1990), двічі Герою соціалістичної праці (1974, 1977), Першому секретареві Дніпропетровського обкому Компартії України (1963-1965), Голові Ради Міністрів УРСР (1961-1963, 1965-1972), Першому секретареві Центрального Комітету Компартії України (1972-1989), Депутату Верховної Ради СРСР (1958-1989), Депутату Верховної Ради УРСР (1955-1989), члену Президії Верховної Ради СРСР (1972 -1989), члену Президії Верховної Ради УРСР (1972-1989)

17.05.2012 року в Криворізькій музичній школі № 4 проведення урочистих зборів громадської організації КМА «Комсомолець Кривбасу» присвячених Дню Єднання поколінь, на яких  було оприлюднене Рішення Ради Асоціації , щодо підсумків громадського огляд-конкурсу на «Краще підприємство(роботодавець) – замовник кадрів року», «Кращий колективний договір по роботі з молоддю» і переможцям  вручені дипломи ГО КМА «Комсомолець Кривбасу». На урочистостях було оприлюднене Рішення Ради «Про затвердження Положення про іменні відзнаки та премії ГО КМА КК, які мають вручатись щорічно в День Єднання Поколінь 17 травня.

Травень 2012 року участь в проведені спільного засідання Піклувальних рад гірничо – металургійних та машинобудівних професій на базі ВАТ «КЗГО», тема : « Взаємодія підприємств та ПТНЗ(ВНЗ) у формуванні  професійної майстерності кваліфікованого робітника машинобудівної галузі».

17 травня 2012 року Відкриття на честь 100 річчя з дня народження меморіальної дошки Заслуженому гірнику України, Почесному громадянину Кривого Рогу, Семиволосу Олексію Іллічу, СШ № 63.

 22 червня 2012 року  - Відкриття меморіальної дошки Почесному громадянину м. Кривого Рогу Олейникову Віктору Степановичу.

25 червня 2012. року Нагородження журналіста Д.І.Кана відзнакою Асоціації "За заслуги" (посмертно).Музей Сінагоги "Бейс Штерн Шульман"

13 липня 2012 року Участь в Молодіжній свадьбі до Дня металурга у Дзержинському районі, наслідувачів традицій комсомольської молоді Валерія Сапіги та Людмили Клименко, за участі Гендиректора ПАТ"АрселорМіттал Кривий Ріг" Артема Полякова, депутата міськради, голови профспілки Юрія Бобченка, голови райради Сергія Степанюка та інших посадових осіб підприємства та міста.

16 вересня 2012 року участь в розширеному засіданні Піклувальної ради гірничо – металургійних професій з теми : «Про початок нового 2012 -2013 навчального року в умовах виробництва шахт підземного Кривбасу - завдання, проблеми, шляхи вирішення». В засіданні прийняв участь та виступив заступник міського голови Павлов К.Ю., Голова Ради  громадських організацій Степанюк Д.П., заступник голови Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти Сапіга В.О. та інші. В рамках засідання було проведено пленарне засідання і обговорення даної теми, спуск в шахти «Родина», «Октябрьская», «Гвардейская», ім.Леніна, показ відкритого уроку з професії «прохідник» на діючому гірничому полігоні навчального центру ПАТ «КЗРК»,в палаці культури комбінату було проведено посвяту молодих випускників в гірники.

17 вересня 2012 року о 5 годині ранку в той самий день і час коли юні криворіжці – підпільники групи Миколи Решетняка були розстріляні, участь в мітингу – реквієму ветеранів молодіжного руху, учнів 7-11 класів СШ № 15, педагогічних колективів, рідних та близьких героїв, членів Дзержинської районної ради, ветеранів, громадськості міста. Біля памятника молодогвардійцям – підпільникам в парку були покладені живі квіти і запалені свічки.

28 вересня 2012 року на базі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за участі Асоціації проведено семінар – практикум із досвіду роботи підприємства в функціонуванні системи охорони праці. В семінарі взяв участь перший заступник Голови обласної державної адміністрації Задорожний В.К., голова Дзержинської райради Степанюк С.Д., голова ради громадських асоціацій Степанюк Д.П., виконавчий директор громадських організацій Сапіга В.О., голова постійної комісії з питань освіти і науки Ступнік М.С. та інші. Було проведено пленарне засідання та обговорення даної теми. Відбулася екскурсія в музей комбінату, екскурсія в центр з охорони праці і цехів комбінату.

19.10.2012 року проведення конференції «94 річниця ВЛКСМ :  комсомольсько – молодіжні традиції і сучасний Кривбас в контексті парламентських вибрів 2012 року» на базі музичної школи № 4 де прийняли участь 32 громадських організацій та профспілки міста (всього180 чол.) На конференції  одностайно прийняті та оприлюднені в ЗМІ, газеті «Єднання поколінь» « накази – пропозиції – вимоги» до кандидатів в депутати України 7-го скликання по мажоритарним округам Павлову КЮ (округ №31), Любоненко ЮВ (округ № 32), Задорожному ВК (округ № 33), Шпенову ДЮ (округ № 37) щодо проблем молоді в Україні.

31 жовтня 2012 року на базі ПрАТ «Криворізький завод гірничого обладнання» - провідного заводу України з виготовлення запасних частин, деталей, вузлів та машин для підприємств горно - металургійного комплексу, який входить до науково – виробничої кампанії «Гірничі машини» - участь в проведені  семінару – практикуму з ознайомленням з передовим досвідом заводу, щодо проведення новітніх технологій виробництва та сучасного устаткування в цехах,узгодження дій освітян, виробничників стосовно проходження учнями,студентами виробничої практики на цьому підприємстві, вирішенні проблемних питань в сфері формування кваліфікованого робітника, а також працевлаштування.

3 грудня 2012 року відбулась поїздка заступника Голови правління Союзу споживачів Украйни, віце-президента Міжнародної академії стандартизації, народного депутата України другого скликання, члена Асоціації народних депутатів України, голови Асоціації «Комсомолець Кривбасу» Дмитра Степанюка до Волинського краю з метою вивчення позитивного досвіду роботи регіональної організації Союзу споживачів, яку очолює один із впливових, старіших керівників області (перший секретар обкому Компартії України, Голова обласної ради, представник Президента України в області), працівник дипломатичної служби, держслужбовець першого рангу, в минулому лідер комсомолу області, брат якого похований в місті Кривий Ріг Володимир Блаженчук.  В рамках цієї програми пройшла зустріч Дмитра Степанюка і Володимира Блаженчука з Головою Волинської обласної державної адміністрації Борисом Клімчуком, на якій були обговорені питання стану споживчого ринку в регіоні, підвищення якості і конкурентноспроможності вітчизняної продукції, реформування сфери технічного регулювання, зокрема, стандартизації і метрології. Були також обговорені питання зростання кількості імпортованих низькоякісних товарів на споживчому ринку країни. Ці товари часто-густо не відповідають, як своїм національним, так і світовим стандартам, а тому заборонені до реалізації на внутрішньому ринку цих країн. Вищезгадана продукція накопичується, термін споживання закінчується і «утилізується» вона, як правило, на ринках країн третього світу, в тому числі і на Україні. В цьому сенсі важливу роль повинні відігравати інститути громадянського суспільства, які разом з владою, наукою і бізнесом забезпечать формування цивілізованих ринкових відносин, що будуть   сприяти росту економіки та зняттю соціальної напруги в суспільстві, розбудові заможної, демократичної держави.В той же день Дмитро Степанюк та Володимир Блаженчук разом з головою Іваничівської райради Анатолієм Стадником, заступником голови райдержадміністрації Іваном Громиком, завідуючою райвідділом освіти Надією Жук, головою Луковичіської сільської ради Ігорем Пятохою, головним редактором районної газети «Колос» Валентиною Петрощук, депутатами районної та сільської ради взяли участь в зустрічі з мешканцями сіл, вчителями та дітьми Луковичіської школи.Тут же відбулась презентація книги Асоціації народних депутатів України, яка носить назву одноіменного села сільської ради «Бужковичі» і розповідає  про багатовікову історію та людей цього села з часів Данила Галицького, про участь сучасників в розбудові, як радянської, так і незалежної демократичної України, про найкращі українські народні традиції, які передаються із покоління в покоління. В обговорені книги взяли участь як керівники району, сіл так і діти, їх батьки, її герої, а також Марія Токарська, Ліля Левчук, Олена Соловенюк, Федот Недбайло, Руслан Недбайло та інші .  Діти влаштували зворушливу виставку свого вміння у вишивані одягу та малюванні пейзажів рідного краю. Разом зі своєю вчителькою Неонілою Левчук продемонстрували результати своєї багатолітньої пошукової роботи по відновленню історії рідного села та дали змістовий дитячий концерт. Ця зустріч продемонструвала найкращі регіональні традиції на селі по збереженню пам’яті минулого. Звертали на себе увагу свідомі обличчя дітей, їх чистий погляд і віра  в майбутнє свого села, краю, української незалежної держави, здатність молоді разом зі старшим поколінням подолати всі труднощі і негаразди на шляху покращення якості життя співвітчизників.Тут дійсно працюють гасла - «До високої якості життя-разом!», «Майбутнє в єдності поколінь!».

14 грудня 2012 року участь в проведені семінар – практикуму на виробництві в Криворізькому локомотивному депо, Криворізькій вагонній дільниці ДП «Придніпровська залізниця» на тему : «Організація науково – методичного підходу,щодо формування освітніх, професійних компетентностей в учнів, студентів в умовах виробництва». Відбулася екскурсія на вул. Ленінського Комсомолу на  станції Кривий Ріг – Головний і музею локомотивного депо. Активну участь в заходах приймали : Степанюк Д.П., Шулін,Ю.М., Сторожук А.В., Цибань О.М.,Скопцов Є.О.,  Фоменко Н.П.,Рибаченко Н.Р, Сидоренко Г.І., Єнін Олександр і Віталій, Бухтіярова В.П. Відзначається велика пошуково – краєзнавча робота ветерана молодіжного руху Лавриненка Валерія Павловича по збору автобіографій і матеріалів персоналій активістів, комсомольців комбінату «Криворіжсталь» для написання в подальшому книги.

Велику організаційну,пропагандистську і фінансову допомогу надає особисто Степанюк Д.П. За його участі було профінансовано 4 випуски газети «Єднання поколінь», утримання офісу, видання книг «Глибина», «Флагман Кривбасу». Степанюк Д.П. постійно готував Вітальні листи на ім’я знатних людей, до знаменних дат і розміщував їх на сайті Асоціації. Активними членами Ради ветеранської організації міста являються: Сторожук А.В., Сапіга В.О., Цибань О.М., який очолює організацію «Союз Чорнобиль».

За рік було проведено 5 засідань Ради Асоціації.

За 2012 рік було заохочено Почесними відзнаками Асоціації «Комсомолець Кривбасу»: «За заслуги»  - 25 чоловік, «Серце віддаю дітям» 26 чол, «За розвиток системи профтехосвіти» - 42 чол. Всі ці нагороди були вручені на проведених заходах, які зазначалися вище.

В 2012 році Голова Ради Асоціації «Комсомолець Кривбасу» Степанюк Д.П. був відзначений знаком та дипломом «Видатний Патріот Придніпров’я» Дніпропетровського обласного громадсько – патріотичного об’єднання «Примножимо славу Придніпров’я»,  та визнаний губернським обществом ім.Олександра Поля, за підтримки підприємців області - «Людиною року». Цією відзнакою були також нагороджені колишні комсомольці: Вілкул О.Ю, Удод Є.Г, Вілкул ЮГ, Караманіц Ф.І, Макаров О.І., Сапіга В.О., Павлов К.Ю., Любоненко Ю.В., Земляной М.Ф., Короленко М.К.

Переглядів: 780 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета