Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Травень » 29 » Звернення до Генерального прокурора України та до Прокурора Дніпропетровської області
10:45
Звернення до Генерального прокурора України та до Прокурора Дніпропетровської області

 

 

 

50074, Кривий Ріг, Якіра 22/72

тел.0564922866, 0503352180

WEB: www.kk-krivbass.org.uа

Email: kk_komsorg@i.ua

 

29 травня 2014 р.

Генеральному прокурору України

Махніцькому О.І.

м.Києв, Резницького, 13/15

Прокурору Дніпропетровської області

Федіку Р.Р.

49044, м.Дніпропетровськ, К.Маркса, 38

 

Звернення

 

Шановний Олег Ігорович!

Шановний Роман Романович!

 

Криворізькі, не політичні громадські міські  організації  Асоціація «Комсомолець Кривбасу», «Депутати органів місцевого самоврядування», газета «Єднання поколінь» висловлють Вам свою повагу і звертаються з наступних причин.

Місто Кривий Ріг в ці складні для країни часи є надійною основою її економічної незалежності, відповідно і державної безпеки, суверинитету і територіальної цілісності. Адже місто дає Україні близько 80 відсотків залізорудної сировини для металургійної галузі,  в тому числі і на експорт. В місті успішно працює гігант металургії ПАТ «АрселорМітал Кривий Ріг» (колишня Криворіжсталь).

Відомо, що гірничо-металургійний комплекс Кривбасу  побудований комсомольською молоддю шляхом ударних новобудов. За це комсомол міста 17 травня 1966 року був нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора яким пишається місто і його молодь. Адже праця є найвищим покликанням перебування людини на Землі і в місті стоїть традиційно на найпочеснішньому місці. Адже і Бог був Творцем, який є у великій пошані серед трудівників цього благодатного краю.

Місто Кривий Ріг по праву вважається не тільки містом минулого, а і містом майбутнього, в якому розвідано руди на сотні років наперед. Тому в місті є робочі місця, які надає як великий капітал, ознака індустріалізації України, так і розвивається мале і середнє підприємництво, основа економічної і політичної демократії країни, фундамент формування громадянського суспільства в міській громаді.

Місто з задоволенням сприйняло обрання п’ятим Президентом України Петра Порошенка, якого тепло вітали криворіжці, в тому числі і молодь, на зустрічі в Дзержинському районі як кандидата на цю посаду Глави української держави, обираючи своє майбутнє.

Діамантовою прикрасою міста є 200 тисяч осіб дітей, учнівської та студентської молоді, що навчається в потужному Криворізькому Національному Університеті, в розгалуженій системі шкіл, інших навчальних закладах та в 15 професійно-технічних училищах по підготовці молодих кадрів робітничих професій. Всі вони є надійними спадкоємцями своїх дідів і батьків. Потужна промислова специфіка міста така, що в ній молодь впевнено працювала, працює і впевнено дивиться в своє майбутнє, в майбутнє своєї незалежної України, яку вони з натхненням будують и розвивають.

Місто дало країні виданих господарських і державних діячів, серед яких ВС Шевченко, ОІ Симиволос, АМ Гіренко, ВП Сало, ВІ Череп, ВД Гладуш, ГЙ Удовенко, ВС Олейников, ЮП Бабич, ВВ Богатирь, МФ Земляний, ІІ Савицький, ПК Саворський, ВМ Гуров, ЛВ Бородич та багато, багато інших особистостей. Про героїчну сторінку міста свідчать те, що серед криворіжців два двічі Героїв Радянського Союзу (В.Міхлик, Б.Глінка), 44 Героїв Радянського Союзу, 59 Героїв соціалістичної праці, 5 Героїв України. Всі вони є потужним підґрунтям патріотичного та трудового виховання молоді та дітей, з врахуванням вже національних інтересів держави, майбутнього незалежної України. В місті користуються у молоді громадські організації козацького змісту. Тут не приживаються і не сприймаються  сепаратизм і радикалізм. Тут сповідується Закон, віра, демократія і порядок.

Звісно, що Кривий Ріг ще за Радянських часів був тим містом, де проходили соціальну адаптацію багато осіб після відбування в місцях позбавлення волі. Тут вони отримували робочі місця, житло в гуртожитках, створювали родини. Все це вимагало і вимагає  посиленої уваги до них правоохоронних органів міста, впливало на погіршення криміногенної ситуації. Щорічно в місті реєструється до 20 тисяч правопорушень кримінального характеру, що потребує неабиякої професійної діяльності органів по їх розкриттю з чим вони гідно справляються.

Ключове значення  завжди в місті займала і займає система органів прокуратури. Вони ніколи не були кишеньковими, але сприяли завжди в діяльності органів місцевого самоврядування, громадських організацій. Тут традиційно поважали і поважають міських і районних прокурорів, ставляться до них шанобливо. Наприклад, колишні міські прокурори вихованці комсомолу ЮС Горситманов, ВР Кравець,ФА Кириєнко, районні прокурори СМ Колесник, ТК Дробицька та інші. В місті пам’ятають і поважають криворіжця, прокурора області В.Ф. Щура. Великою шаною користується колишній обласний прокурор Дніпропетровщини, а потім і Генеральний прокурор незалежної України ГТ Ворсінов. Ці особистості для багатьох молодих фахівців правоохоронної системи міста є зразком відданості своїй справі, служіння державі і народу України.

Зрозуміло, що  прокурори в місті не є ті особи, яких любили, або любять всі, адже вони підтримують звинувачення, де задоволена тільки половина кримінального або цивільного процесу. Інша, або ненавидить і чекає часу на помсту, або поважає за справедливість і законність. Ми не наголошуємо, що в системі прокуратури міста не було, або немає недоліків, але ми зазначаємо, що вона завжди здатна на самоочищення від випадкових людей, вміє терпляче працювати з молодими фахівцями, відкрита для нас, інститутів громадянського суспільства. Можна наводити багато прикладів для підтвердження цих тверджень.

Оскільки прокурори в місті є територіальними представниками органу центральної виконавчої влади, то ми з розумінням сприйняли нове призначення прокурором міста Прихожанова Валерія Олександровича і не підтримуємо деякі протестні заклики, можливо, навіть поважних осіб громадськості міста, але які нам не відомі в громадській діяльності.

Ми поважаємо відповідальність прокурора області і Генерального прокурора України в праві кадрових призначень і будемо давати громадську оцінку молодому, але, як на наш погляд, вже досвідченому професійно  новопризначенцю ВО Прихожанову, через деякий час після  його перебування на відповідальній публічній посаді прокурора міста. До цього, за час його знаходження на різних посадах, ми негативного ставлення до нього не мали і критику його в ЗМІ та окремими громадськими невідомими діячами сприймаємо як підтвердження наявності в місті демократії і громадянського суспільства на становлення якого працювала і працює прокуратура міста в законний спосіб. Те що призначенець є представником нового покоління молоді з амбітними кар’єрними намірами, ми сприймаємо як позитив, а його критику, як шанс до виправлення можливих недоліків.

Розуміючи ключове місце Генеральної прокуратури України в правоохоронній діяльності країни,  її територіальні органи   в області і місті Кривий Ріг завжди можуть спиратись на громадську підтримку наших інститутів громадянського суспільства на шляху утвердження законності, правопорядку і демократії.

 

З повагою і за дорученням,

Дмитро Степанюк, Голова Рад Криворізьких міських громадських організацій Асоціація «Комсомолець Кривбасу», «Депутати органів самоврядування», газети «Єднання поколінь», народний депутат України другого скликання, Заслужений працівник промисловості України, доктор філософії в галузі права, Голова комісії в Дніпропетровській області по розслідуванню впливу ГКЧП на її території (1991-1994 рр)

Переглядів: 458 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.5/2

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета