Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Лютий » 16 » ЗМОВА ПРОТИ КРИВБАСУ
23:09
ЗМОВА ПРОТИ КРИВБАСУ

ЗМОВА ПРОТИ КРИВБАСУ

            По суті. В результаті змови криміналу на верхніх щаблях влади і спецагентури, засланих в даному випадку в ПП «Самопоміч», до яких приєднались деякі посіпаки і шнирі з інших фракцій, а потім і Садовий, і вельмишановний Президент України, був зліплений безглуздий  Закон проти Кривбасу.

           При діючому Криворізькому міському Голові,  перевищуючи свої повноваження, вони записали в Законі (за висловом одного із нардепів від БПП) і гидко проголосували, що в зв’язку з неможливістю виконання Головою своїх обов’язків, призначити позачергові вибори Голови на 27.03.2016, не зважаючи на рішення 8 судів, ЦВК, та висновки міжнародних спостерігачів. Просто зграя юридично вчинила правовий договірняк проти промислового міста, тримаючи мешканців міста з допомогою деяких місцевих «активістів», за їх термінологією, за лохів.

            Поміркованих криворіжців і громадян всієї України запрошую до правових роздумів: якщоб  Криворізький міській Голова Вілкул Ю.Г. разом з органами та посадовими особами місцевого самоврядування не діяли в рамках своїх повноважень, і не могли виконувати свої обв’язки,  чи був би Кривбас на сьогодні найбільш успішним в Українській державі? Факти:

 1. Кривий Ріг єдине в Україні місто де проїзд в електротранспорті (трамвай, тролейбус) вартий – 1,5 гр. (в інших до 6 гр)
 2. Кривий Ріг єдине в Україні місто, де практично нема заборгованості по заробітній платі.
 3. Кривий Ріг єдине в Україні місто, де малі діти в школах харчуються безоплатно
 4. Кривий Ріг єдине в Україні місто, де система професійної підготовки робітничих кадрів (ПТУ) і  діти сироти профінансовані з міського бюджету
 5. Кривий Ріг єдине в Україні місто, де містом утримуються освіта і охорона здоровя і їх послуги доступні для криворожан
 6. Кривий Ріг єдине в Україні місто, яке за покладами залізної руди займає 6 місце в світі,  2 в Європі і перше в Україні. Станом на початок 2016 р. тут  діють більше 34 тис. суб’єктів підприємницької діяльності - юридичних і фізичних осіб. Реалізація продукції промислової продукції склала більше 102  мілд. гр,  або 7 % по країні, 36 % по області. Експорт більше 2,5 мілд., імпорт біля 0,5  мілд. дол.США (сальдо +2,0   мілд. дол.США). Прямі іноземні інвестиції біля 4,5  мілд.дол.США з 28   країн світу.
 7. Кривий Ріг єдине в Україні місто, в якому вже міська рада нового складу, в якій переважна кількість депутатів не є політичними прихильниками міського Голови, ще до вступу ЗУ в силу, прийняла на звернення громадських організацій  рішення про надання безповоротної соціальної матеріальної допомоги в розмірі 500 гр. на родину, зверху пільг і гарантій, передбачених державою.

Ця програма прийнята міською радою в зв’язку з непомірним підвищенням на зиму тарифів разом з шахраями Кабінетом Міністрів України, підтриманих Президентом України. Для яких категорій криворожан ця допомога:

 •  непрацюючим пенсіонерам, інвалідам, ветеранам війни, дітям війни, чорнобильцям, солдатам АТО і членам їх сімей, ветеранам військової служби, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни, сім’ям, яких виховують діток інвалідів
 • лікарям, вчителям, студентам
 • одиноким мамам, малозабезпеченим мамам
 • багатодітнім сім’ям
 1. Кривий Ріг єдине в Україні місто, де в органах місцевого самоврядування є підрозділи з питань споживчої політики, що дбають про споживачів і в межах своїх повноважень захищають їх від небезпечних для життя і здоров’я товарів, робіт, послуг. Намагаються протистояти котрабанді, підробкам і фальсифікату,  соціально безвідповідальному бізнесу, використовуючи інструменти технічного регулювання, як метрологія, акредитація, стандартизація, оцінка відповідності, при згортанні урядом державного ринкового нагляду і контролю за споживчому ринку.

Тільки людяність і висока традиційна відповідальність, вважаю, є мотивацією керівників органів місцевого самоврядування міста відшукувати кошти для  соціальних програм. Разом з криворожанами переностити виклики, що породжені від знищення  промислової політики в державі, сповідування повного базарного лібералізму, якого в чистому вигляді нема ні в одній із країн ЄС, куди лавочникам і шахраям дорога заказана з їх барахлом і підробками давно.  

Зрозуміло, що керівництво міста допускає прорахунки і помилки, які викликають протиріччя і гострі суперечки, які інколи породжені невдалими управлінськими, або вмотивованими діями конкурентного середовища. Це, наприклад, щодо ритуальних послуг, міських перевезень, якості реформування ЖКХ, комунікацій з інститутами громадянського суспільства, ЗМІ, підприємництвом тощо. Є зловживання відповідальними особами своїми посадовими обов’язками, правда, поки що на рівні чуток і провокацій. Всі помилки і прорахунки, і можливі зловживання піддаються гострій критиці конкурентного середовища, що веде до оздоровлення управлінських рішень в кращу сторону і на користь мешканців міста.     

Нема сумнівів в тому, що успіхи трудового Кривбасу, щодо економічної безпеки України, та ефективні дії органів місцевого самоврядування дратують наших вождів на фоні їх провалів в державному управлінні.

Адже українці вже бачать, що дії урядовців знищують Україну, дозволяють захоплювати крадіям все те, що вона має, і  організовувати  змову проти м. Кривий Ріг, задіяти в ці ганебні дії  свідомо, як людей з тяжким минулим що потребують матеріальної підтримки,   так і спецагентів з різних країн.

Що до останніх, то військова прокуратура встановлює, наприклад, до кого відноситься людина під прізвищем Гришин? Як він отримав посвідчення старшого офіцера  України  і при відсутності вищої освіти? А можливо у нього вона і є, але така, що не підлягає розголосу, якщо він її отримав у відповідних секретних навчальних закладах інших країн?! Тоді де і коли і хто його завербував до добровольчого батальйону,  НГУ і самопомочі? Як він потрапив до парламенту? Як пройшов фільтри ЦВК? Хто йому дозволив описувати приміщення Криворізького міськвиконкому та нападати фізично на начальника поліції міста, міського Голову, користуючись недоторканністю, трощити майно в міській та районних виборчих комісіях і за які кошти і від кого? Садовий з претензіями на президентське крісло?, можливо, але думаю, що рішення приймались не ним, а він сам є заручником брудних ігрищ шахраїв і босів з використанням в темну самопомочі…..

Колись у одного міністра юстиції  України в середині 2000 –х років також довго встановлювали, де його диплом про вищу освіту?... і як він попав на цю посаду? Як на мене, так і не встановили…

Україна вже давно перенасичена законспірованими підрозділами секретних служб інших країн, легалізованих через бізнес. Їх агентура є в політичних партіях і навіть в керівництві мого колись комітету по обороні і безпеці. І якщо «герої» якоїсь політичної партії рвуть на собі сорочку з криками, що за народ, облаюють політичних опонентів і своїх соратників, то треба розуміти, що, як правило, відпрацьовують гроші і вимоги босів. Треба задаватись питанням : а кому це вигідно? І чи дійсно за народ?

А в нашому випадку, чи дійсно за Кривбас ця змова?

Як на мене ні! Одеський губернатор М.Саакашвілі, зам генпрокурора Д. Сакварелідзе  і Міністр  А. Абромавичус  показали нам, як по звіриному з’їдають друг друга ці ненажерливі дикуни, що прийшли наверх на плечах майдану, в боротьбі не за Україну, а за владу, ресурси, сировину і майно, що створило старше покоління в минулі часи, такої їм ненависної тепер УРСР.

Вони намагаються знищити пам'ять навіть про молодих людей, які будували Україну і Кривбас в повоєнний період, хто віддавав життя, виконуючи інтернаціональний обов’язок і при ліквідації аварії на ЧАЕС. Хочуть стерти з лиця землі пам'ять про бійців і офіцерів, в тому числі і з м. Кривий Ріг, які віддали своє життя за незалежність України, її територіальну цілісність і суверенітет  з-за невдалих операцій бездарних політиків і генералів, або навмисно спланованих в урядових кабінетах на знищення патріотів в зоні АТО, щоб не несли їм загрози володарювати і красти, користатись безоплатно майном українського народу.

Тепер черга дійшла і до битви за королеву України, РУДУ, в Кривбасі. А нам «співають» пісні про волевиявлення!...

Якби за волевиявлення, то не висувала б самопоміч,  знущаючись, замість вченого мілобога , темного шахрая на посаду Криворізького міського Голови, під псевдо «семенченко»…якщо таке висування не фейк..…

Подивимося, чи підтримає  цю змову негідників проти промислового Українського Кривбасу Конституційний Суд України?

Думаю, якщо і вибори відбудуться, і рішення Конституційного Суду буде на боці шахраїв, то треба йти в правовому полі і до ЄСПЛ для розвінчування змовників, крадіїв, корупціонерів, їх посіпак, шахраїв і негідників проти Кривбасу в брудній битві за РУДУ, що є основою економічної безпеки незалежної України, оптимізмом для молоді щодо робочих місць, розвитку підприємницького середовища і залучення інвестицій!

Кривбас має майбутнє в незалежній Україні на шляху до постіндустріального соціально розвиненого суспільства, де реалізуються об’єктивні принципи розвитку і творення: «Краще збережемо, нове побудуємо!», «Майбутнє, в єдності поколінь!», «Знання-шлях до успіху!».

ДМИТРО СТЕПАНЮК, народний депутат України другого скликання, член комітету з питань оборони та безпеки, полковник ЗС України  

лютий 2016

м.Кривий Ріг-м.Київ

Переглядів: 434 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета