Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Січень » 30 » Турбота про інвалідів: домашнє завдання держави та суспільства!
10:33
Турбота про інвалідів: домашнє завдання держави та суспільства!

Турбота про інвалідів:

домашнє завдання держави та суспільства!


    Згідно плану роботи Криворізького міськвиконкому 24 січня 2014 року за участі керівників органів місцевого самоврядування, вищих та професійно – технічних навчальних закладів, науковців ДВНЗ «Криворізький Національний університет», викладачів та майстрів виробничого навчання електротехнічного профілю, працівників Криворізького державного методичного центру профтехосвіти,  роботодавців, представників громадськості, профспілок, працівників державної міської служби зайнятості, засобів масової інформації ( 45 чол.), на базі Криворізького   учбово-виробничого  підприємства   УТОС пройшло засідання піклувальних рад гірничо-металургійних, електромеханічних та високотехнологічних професій по вивченню  досвіду роботи по впровадженню новітніх технологій в виробничий і навчальний процес при виготовленні сучасного електроустаткування, створення нових робочих місць для молоді з обмеженими фізичними можливостями.
    Була уважно заслухана цікава доповідь директора  організації, депутата райради Центрально Міського району С.П. Порадовського де він зазначив, що підприємству УТОС виповнилось 80 років, яке в останні роки, в умовах ринкової економіки, виходячи з споживчого попиту, взяло курс на оновлення асортименту продукції, її якості, ділової досконалості виробництва.

   В результаті світлотехнічна, високовольтна та низьковольтна продукція підприємства на сьогодні налічує понад 200 найменувань.

   Серед споживачів продукції – металургійні та гірничо-металургійні підприємства, комунальні організації Кривого Рогу, фізичні особи, Укртелеком, торгові, посередницькі та інші компанії України, Росії та Молдови. 

Успіхи досягаються як завдяки сприянню органів місцевого самоврядування міста, державного центру занятості, так і належному науково-технічному та кадровому забезпеченню, сучасному маркетингу і менеджменту.

На підприємстві працюють в основному особи з обмеженими фізичними можливостями, багато молоді, для якої навчання та праця тут, є не тільки способом отримання коштів для життя, а і зв’язком з світом, можливістю самореалізуватись. Працівникам надаються належна медична допомога, побутові послуги, організоване якісне і не дороге харчування, та інші соціальна допомога.

    Однако, великими проблемами які гальмують виробничі процеси та нарощування обсягів випуску продукції, збільшення кількості робочих місць для інвалідів, як і раніше, залишаються нехватка обігових коштів з-за тривалого  терміну розрахункових операцій (90 днів) та затягування повернення ПДВ, великі процентні ставки кредитних банківських ресурсів.  

   На заході виступили  професор, д.т.н. Толмачев С.Т., організатори Сапіга В.О., Зозуля Н.В.,Лобанова В.О.,Калугіна О.Я., представник КЖРК Фурсов Є.С., особи з обмеженими фізичними можливостями Колісниченко І.Є.,Колчиба М.М., Самара С.Ю., Постников М.О., Леся Попадюк, Андрій Дороган, Марина Постникова та інші.

В своєму виступі народний депутат України другого скликання, перший заступник Голови Держспоживстандарту України Дмитро Степанюк (2003-2005), який приймав участь в семінарі, наголосив, що продукція підприємства має такий попит і тому, що вона є якісною і сміливо завойовує призові місця на Всеукраїнському конкурсі  «100-кращих товарів України», що започаткував ще в 2003 році колишній Голова цього органу центральної виконавчої влади, нині Голова правління Союзу споживачів України, Президент міжнародної академії стандартизації Школьник Л.С.


   Конкурс, це площадка на якій малі та середні підприємства, наприклад як УТОС, мають змогу засвітити свою продукцію для споживачів, впевнено себе  почувати як на внутрішніх, так і зовнішніх ринках. Але життя не стоїть на місці, вимоги до продукції посилюються, тому щоб бути успішним на ринках, треба і подальше підвищувати ділову досконалість підприємства з врахуванням можливості його працівників. Приємно, що і науковці, і навчальні заклади, як і міська влада,  сприятливо ставляться до його діяльності, милосердні до людей з обмеженими можливостями.

   Учасники семінару ознайомились з продукцією підприємства, виробництвом і умовами праці робітників. Всі були здивовані великим життєвим потенціалом, професійністю людей, молоді що тут працює, з обмеженим зором.

  Досягнуті домовленості про подальшу співпрацю підприємства з владою, органами місцевого самоврядування, науковцями, навчальними закладами і громадськістю міста.


Прес-служба Асоціації «Комсомолець Кривбасу»

ФОТОАЛЬБОМ

Переглядів: 398 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета