Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Листопад » 16 » Список переможців конкурсу Дзержинського району Кривого Рогу «100 кращих студентів району - 2013» ч.3
11:14
Список переможців конкурсу Дзержинського району Кривого Рогу «100 кращих студентів району - 2013» ч.3
ЧАСТИНА 2

7. Нагороджує І.А.Макагоненко

Номінація «Надія покоління»

1.         Александрова Ольга, студентка педагогічного інституту національного університету.

2.         Нечепуренко Іван, студент металургійного інституту національного університету.

3.         Бігарь Іван, студент національного університету.

4.         Смешко Олексій, студент коксохімічного технікуму.

5.         Крамарева Катерина, студентка будівельного коледжу.

6.         Бігун Сергій, студент економічного інституту національного університету.

7.         Василиненко Марія, студентка економічного інституту національного університету.

8.         Костогриз Тетяна, студентка економічного інституту національного університету.

9.         Лебедєв Олексій, студент металургійного технікуму.

 

8.Нагороджує К.В. Просвєтова

Номінація «За творчі досягнення»

 

1.      Вороніна Дар’я, студентка педагогічного інституту національного університету, учасниця народного художньо-театрального колективу «Сам», переможець Всеукраїнського театрального фестивалю «Рамка» м. Київ 2013 р.

2.      Федюнін Володимир, студент педагогічного інституту національного університету, учасник народного художньо-театрального колективу «Сам», переможець Міжнародного конкурсу вокалістів «Південний експрес» у м. Ялта 2013 р.

3.      Бойко Ірина, студентка педагогічного інституту національного університету, автор персональної виставки, яку Ви мали честь бачити.

4.      Качан Данило, студент національного університету, призер міжнародного фестивалю франкомовних театрів у м. Дніпропетровську 2013 р., призер міжнародного фестивалю театральних імпровізацій у м. Пмішоара 2013 р.

5.      Моісеєв Максим, студент металургійного інституту національного університету, переможець міжнародних та Всеукраїнських фестивалях «Ялтинський берег» у м. Ялта 2012 р., «Київ Art Time» у м. Київ 2012 р., «Танцующая осень» м. Кривий Ріг 2012 р.

6.      Полторащенко Марина, студентка юридичної академії, переможець Всеукраїнського конкурсу з журналістики «Ми з України-2013»

7.      Рудун Ярослава, студентка юридичної академії, переможець Всеукраїнського конкурсу «Молоді дизайнери» 2013

8.      Нетяга Карина, студентка юридичної академії, лауреат Всеукраїнського співочого конкурсу «Зорі України»- 2013

9.      Баришнікова Ангеліна, студентка юридичної академії, організатор товариства «Брати наші менші»

10.  Статов Євген, студент національного університету, призер Всеукраїнського конкурсу по спортивним бальним танцям м. Київ 2013 р.

11.  Суровцева Діана, студентка педагогічного інституту національного університету, переможець Всеукраїнського фестивалю «Жива скульптура» у м. Феодосія 2013 р.

 

 

9.Нагороджує С.Д. Степанюк

 

Номінація «Дитячі майданчики мого району»

 

студенти юридичної академії:

1.Дудко Вікторія,

2.Кухарчук Дар’я.

студенти коксохімічного технікуму:

1.Чернявський Дмитро,

2.Гріньченко Анна,

3.Путімцев Сергій,

4.Мороз Іван,

5.Романюк Володимир,

6.Харлан Андрій.

студенти металургійного технікуму:

  1. Бодня Дмитро,
  2. Кіптілий Віктор,
  3. Верещагін Владислав,
  4. Кузвєсов Андрій,
  5. Воляний Богдан,
  6. Гук Юрій,
  7. Перепелиця Максим.

учні Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів № 1:

1.Осадчий Олександр,

2.Іващенко Віталій,

3.Чупахін Єгор,

4.Новиков Андрій,

5.Казарін Максим.


Переглядів: 401 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета