Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Листопад » 16 » Список переможців конкурсу Дзержинського району Кривого Рогу «100 кращих студентів району - 2013» ч.2
11:11
Список переможців конкурсу Дзержинського району Кривого Рогу «100 кращих студентів району - 2013» ч.2
ЧАСТИНА 1

4.      Нагороджує С.І.Трубчанінов

Номінація «За спортивні досягнення»

 

 

1.               Астрамович Владислав, студент коксохімічного технікуму, кандидат в майстри спорту з греко-римської боротьби, бронзовий призер чемпіонату України серед молоді 2013 р.

2.               Биков Андрій, студент економічного інституту національного університету, майстер спорту України з боксу, бронзовий призер чемпіонату України 2012 р., учасник чемпіонату Європи 2012 р. в м. Калінінград.

3.               Васильченко Анастасія, студентка педагогічного інституту національного університету, майстер спорту України з пауерліфтінгу, чемпіонка Кубку світу 2012 р., чемпіонка України 2013 р.

4.               Кім Роза, студентка економічного інституту національного університету, чемпіонка світу у складі збірної України по карате-до в категорії «Ката» 2013 року, кандидат в майстри спорту,

5.               Михайленко Олег, студент педагогічного інституту національного університету, кандидат в майстри спорту України з армспорту, чемпіон України 2013 р.

6.               Михасів Роман, студент медичного коледжу, кандидат у майстри спорту з рукопашного бою, багаторазовий призер Всеукраїнських, обласних, міських та районних змагань з рукопашного бою.

7.               Ніконенко Тетяна,  учениця центру професійної освіти металургії і машинобудування, кандидат у майстри спорту з вільної боротьби, бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів у 2013 р., золотий призер Міжнародного турніру серед юніорів у 2013 р.

8.               Остренська Світлана, студентка медичного коледжу, кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики. Багаторазова призерка Всеукраїнських, обласних, міських та районних змагань з художньої гімнастики.

9.               Світличний Євген, студент металургійного інституту національного університету, кандидат у майстри спорту з фрі-файту, багаторазовий чемпіон України у 2013 р., чемпіон України по змішаним єдиноборствам у 2013 р.

10.           Скрижевський Семен, студент економічного інституту національного університету, чемпіон України 2013 р. з пауерліфтингу.

11.           Сурмай Надія,  студентка економічного інституту національного університету, майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіонка України, бронзова призерка Універсіади України 2013 р., учасниця Чемпіонату Європи серед юніорів 2013 р. в м. Скопьє.

12.           Федосєєв Олег,  студент металургійного інституту національного університету, віце-чемпіон та бронзовий призер кубку України з джиу-джитсу у 2013 р.

13.           Хижняк Олена, учениця центру професійної освіти металургії і машинобудування, кандидат у майстри спорту з важкої атлетики, бронзовий призер Всеукраїнських студентських змагань з важкої атлетики у 2013 р.

14.           Шибко Наталя, студентка національного університету, майстер спорту України з важкої атлетики, багаторазова призерка чемпіонату України, Кубку України.

15.           Юшковський Артур, студент національного університету, майстер спорту України зі стрибків на акробатичній доріжці, фіналіст чемпіонату України, бронзовий призер ХХХІ відкритого Всеукраїнського турніру 2013 р.

 

  1. Нагороджує І.П. Єфимчук

 

Номінація «Краща студентська сім’я»

 

 

1.       Коломоєць Артем та Аліна – студенти національного університету

2.      Дмітрієви Андрій та Альона – студенти юридичної академії

3.      Філіпчук Олександр та Вікторія - студенти національного університету та юридичної академії

 

 

6. Нагороджує Пашкуров О.Є.

 

Номінація «За мужність, силу волі…»

 

Співробітники спеціалізованого підрозділу сприяння міліції «Зубр»:

1.         Коваленко Сергій, студент національного університету

2.         Ставицький Антон, студент національного університету

3.         Романюк Андрій, студент національного університету

4.         Петраш Вадим, студент металургійного інституту національного університету, волонтер пожежно-рятувальної служби міста

5.         Сопілка Вячеслав,  студент юридичної академії, член міської  громадської організації «Січ», член молодіжного виконкому

6.         Коджебаш Олександр, учень центру професійної освіти металургії і машинобудування, переможець міського легкоатлетичного кросу, член міської громадської організації «Січ»

7.         Хоменко Олександр, учень центру професійної освіти металургії і машинобудування, переможець міського легкоатлетичного кросу, член міської громадської організації «Січ»

8.         Суховій Марія, студентка юридичної академії, волонтер-донор

9.         Алізаде Гусейн, студент юридичної академії, волонтер-донор, член молодіжного виконкому

10.       Неродюк Леонід, студент металургійного технікуму, волонтер-донор

 

7. Нагороджує І.А.Макагоненко

Номінація «Надія покоління»

1.         Александрова Ольга, студентка педагогічного інституту національного університету.

2.         Нечепуренко Іван, студент металургійного інституту національного університету.

3.         Бігарь Іван, студент національного університету.

4.         Смешко Олексій, студент коксохімічного технікуму.

5.         Крамарева Катерина, студентка будівельного коледжу.

6.         Бігун Сергій, студент економічного інституту національного університету.

7.         Василиненко Марія, студентка економічного інституту національного університету.

8.         Костогриз Тетяна, студентка економічного інституту національного університету.

9.         Лебедєв Олексій, студент металургійного технікуму.

 

ЧАСТИНА 3
Переглядів: 402 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета