Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Січень » 29 » Про завдання на 2013 рік (ч.2)
22:05
Про завдання на 2013 рік (ч.2)

Заходи, які планується провести в 2013 році:

 

1.   Це співпраця з народними депутатами України : Задорожним В.К., Любоненко Ю.В., Павловим К.Ю., Шпеновим Д.Ю. щодо виконання «наказів -рекомендацій – вимог», соціальних зобов’язань перед виборцями та громадськими організаціями, профспілками Кривбасу їх підтримавших.

2.   Розвиток  співпраці та взаємних шефських зв’язків з закладами профтехосвіти міста з метою вирішення проблем які постали перед  ними при підготовці робітничих кадрів для промисловості, надання практики та першого робочого місця в умовах виробництва, для соціально-побутової сфери, громадського харчування і ресторанного бізнесу, розвитку фізкультури  і  спорту, збереження пам’яті та кращих патріотичних традицій, що існували в роботі з учнями, вже в умовах незалежної України з врахуванням її національних та регіональних інтересів.

3.   В січні місяці провести зустріч з Заслуженим працівником культури України,заступником директора міського краєзнавчого музею з наукової роботи Мельником  О.О. з активом громадських організацій міста для більш глибоких пізнань історії міста та ролі і значення музеїв в сучасній незалежній Україні для молоді та її виховання..

4.   28.01.2013 року на базі педінституту Криворізького Національного Університету провести практичний семінар на тему : « Удосконалення навчально – виховного процесу в закладах освіти на засадах концепції громадянського виховання особистості,розвитку її духовності та морально – етичної культури».

5.   Презентація книг «Этой памяти у нас не отнять…Дзержинский район флагман Кривбасса», «Невигадані історії криворожан. Роман – епопея «Глибина».

6.   Прийняти   участь у створенні в міському музеї спеціальних галерейних кімнат «Комсомол на Криворіжжі», «Профтехосвіта міста».

7.   Зайняти активну позицію, щодо встановлення історичної справедливості в музейній справі міста.

8.   Асоціації «Комсомолець Кривбасу» разом з Асоціацією «Депутати органів місцевого самоврядування», профспілками, іншими громадськими організаціями, ветеранами молодіжного руху, керівниками навчальних закладів прийняти активну участь в наданні претендентів роботодавців – підприємців в огляді – конкурсі на «Краще підприємство (роботодавець) – замовник кадрів року», «Кращий колективний договір по роботі з молоддю» та підвести підсумки цієї роботи та вручити нагороди 17 травня 2013 року до громадського Дня Єднання поколінь.

9.   Всі зусилля громадських організацій направити на підготовку і проведення заходу до Року Єднання поколінь ( 2015 рік)

10.                Посилювати громадські зв’язки між Асоціацією та регіонами України за для  єднання країни, увіковічення пам’яті про видатних  особистостей, виходців з інших регіонів, прибувших на відбудову гірничо-металургійного комплексу Кривого Рогу по комсомольсько-молодіжних путівках  і назавжди  прославивши, в різні часи, своїм життям і працею Кривбас. Їх імена, особливо Героїв Радянського Союзу, Героїв соціалістичної праці, ветеранів війни і праці, відомих представників виробництва, влади, політиків, громадських діячів, профспілок, науки і освіти, культури, фізкультури та спорту повинні відігравати значну роль в укріплені братерських зв’язків з країнами СНГ (в тому числі і з містом Нижній Тагіл), між регіонами України і на рівні людських стосунків. Політичні партії  не завжди єднають країни. В боротьбі за електорат та владу - партії частіше роз’єднують суспільство. Його партикулярні складові завжди протиборствують, що в свою чергу є і джерелом розвитку країни. Але виходячи з історії розвитку цивілізаційних процесів, більш ефективно здатні об’єднувати народи та регіони органи самоврядування, не урядові громадські організації, потужні їх рухи, віра. Знання своєї історії робить людину завжди більш освіченою та впевненою в собі, в майбутньому країни, міста та краю, більш патріотичною. Досвід засвідчує, що освічені люди завжди толерантні при вирішені найскладніших питань в житті, на шляху дружби та порозуміння. Єднання поколінь залишається пріоритетним  статутним завданням Асоціації.

11.                 Видати книгу до червня 2013 року «Можна ли прожить без стандартов?» присвячену памяті кавалера почесної відзнаки Асоціації «За заслуги» Леоніда Івановича Машкіна, генерального директора ДП «Кривбасстандартметрологія»

12.                Видати книгу  до жовтня 2013 року ( Дня профтехосвіти) «Чи є майбутнє в Кривбасу без профтехосвіти?»

13.                Видати добірку «Життя видатних криворіжців» (ЖВК), які нагороджені знаками Асоціації «За заслуги» та «Серце віддаю дітям».

14.                Прийняти участь в заходах, конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях тощо:

-          березень  – «Лідер року – 2013»;

-          квітень – «Молодь за здоров’я» ;

-          березень -  Літературний конкурс «Струни серця»;

-          жовтень – Крок до життєвих компетентностей;

-          лютий – березень – Конкурс художньої самодіяльності;

-          грудень – «Кращий правознавець»;

-          травень – «На кращу організацію учнівського самоврядування»;

-          листопад – «Вчитель року-2013»;

-          огляд-конкурс на кращий гуртожиток, «Найкращий музей»,

-          конкурси профмайстерності.

 

Рада Асоціації «Комсомолець Кривбасу»

Переглядів: 495 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета