Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Травень » 4 » Презентація книги 15 травня 2013 року
09:18
Презентація книги 15 травня 2013 року


Про презентацію книжки

«Этой памяти у нас не отнять.

Дзержинський район- флагман Кривбасу»


 Інформація

Громадські організації Криворізька міська Асоціація «Комсомолець Кривбасу», «Депутати органів місцевого самоврядування», міська організація ВГО «Союз споживачів України», «Центр по правам дитини» та газета «Єднання поколінь» під редакцією заслуженого журналіста України Тіміргалєєвой Л.М. видали книжку «Этой памяти у нас не отінять». Дзержинський район-флагман Кривбасса» тиражом 1000 примірників, обсяг 500 стор.,формат 60*84*1/16 і 15 травня 2013 року о 14.00 в приміщені Криворізького Національного Університету по вул. 22 партз’їзду проводить її презентацію.

Книга за жанром є історико - публістичним твором, ілюстрованим світлинами, як з минулого, так і сьогодення, і складається з споминів про місто  та Дзержинський район, про їх комсомольсько-молодіжне минуле, таких  осіб: Шевченко В.С., Авраменка І.Г., Стежка С.А., Мироненка О.А., Богатиря В.В., Степанюка Д.П., Москаленка А.І., Тарапурова М.П., Штефана П.Т., Шабанова В.Г., Маслової З., Тіміргалєєвой Л.М., Колесника С.М., Сапіги В.О., Сторожука А.В., Сичова В.О. та  інших.

В їх розповідях згадана велика кількість людей що працювали в районі і місті. Серед них Шевченко В.С., Сало В.П., ,Гладуш В.Д., Вілкул О.Ю., Вілкул Ю.Г., Удод Є.Г., Гіренко А.М., Олейников В.С., Бабіч Ю.П., Гутовський Г.І., Горсітманов Ю.С., Бородич Л.В., Шарапа А.К., Любоненко Ю.В., Задорожний В.К., Павлов К.Ю., Семиволос О.І., Саворський П.К., Шнайдер О.О., Філіпов М.Ф., Кривченко Ю.С., Потапов І.І., Бородулін А.І., Криштоп В.Ф., Славіков В.В., Малахов Г.М., Бизов В.Ф., Янченко Ю.А., Шевченко П.І., Саласюк В.М., Подлепа О.П., Земляний М.Ф., Шентяков П.В., Скоробогатий В.П., Фоменко Н.П., Сидоренко Г.І., Рибаченко Н.Р. та інші, працівники газети «Червоний гірник», Криворізького міськвиконкому та Дзержинського райвиконкому, РУ ім. Дзержинського, Криворіжсталі, Коксохімзаводу, будівельних трестів, Механобрчормета, Кривбаспроекту, КГРІ, педагогічного та металургійного інститутів, НДГРІ, НОД-2, автотранспортних підприємств, ЖКХ, шкіл, технікумів, ПТУ, торгівлі, культури, побуту, фізкультури та спорту, військові, молодь. В творі є спогади про Президентів України ЛМ Кравчука, ЛД Кучму, ВА Ющенка, ВФ Януковича, про їх вплив на життя в районі і місті.

В книзі відображений повний текст стенограми проведення урочистих заходів та оприлюднені документи обласної, міської, та районної влади присвячених 75 річчю Дзержинського району, список депутатів райради першого скликання що взяли на себе повну відповідальність за стан справ в районі після відходу КПРС від влади, надруковано рішення Ради Асоціації «Комсомолець Кривбасу» про заснування пам’ятних відзнак про видатних криворіжців для нагородження молоді до 35 років за професійні досягнення.

Книжка змогла побачити світ завдяки сприятливій атмосфері відносно діяльності інститутів громадянського суспільства як в країні, області та місті що створюється Президентом України ВФ Януковичем, Урядом країни, облдержадміністрацією та обласною радою, органами місцевого самоврядування міста, особисто міським Головою Ю.Г. Вілкулом та його виконавчими органами.

Книжка має на меті напередодні Дня міста, 70 річчя Великої Перемоги, зберегти пам'ять та згадати імена багатьох людей що розбудовували гірничо-металургійний Кривбас та його серце Дзержинський район, захищали Батьківщину як на фронті, в тилу, підпіллі та партизанських загонах.

Тільки через працю людина залишає про себе добру пам'ять та справи у цьому житті, звеличує свій край і свою країну. Тому у книзі усі імена людей згадуються через призму їх досягнень у звитяжній праці та при захисті Вітчизни, через їх героїзм і досягнення в житті для сьогодення та майбутнього з надією на вдячну пам'ять молоді  під гаслом «Майбутнє - в єдності поколінь!».

З повагою,Степанюк Д.П.підпис Дмитро Степанюк, - народний депутат України другого скликання, Голова Рад Асоціації «Комсомолець Кривбасу», Голова Дзержинської райради (1990-1998рр.), Заслужений працівник промисловості України, Держслужбовець першого рангу, Доктор філософії в галузі права.

Переглядів: 636 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Травень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета