Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Квітень » 1 » Прес –реліз. Арселор Мітал Кривий Ріг: знання і виробництво майбутнього.
20:15
Прес –реліз. Арселор Мітал Кривий Ріг: знання і виробництво майбутнього.

Арселор Мітал Кривий Ріг: знання і виробництво майбутнього.

Прес –реліз

28.03.2014 року в Криворізькому Національному університеті  з ініціативи громадських організацій Кривбасу Асоціацій «Депутати органів місцевого самоврядування», «Комсомолець Кривбасу»,   «Працівників профтехосвіти» відбулась бесіда працівників департаменту з питань персоналу та навчання  ПАТ «АрселорМітал Кривий Ріг» з керівниками університету, навчальних закладів та методичного кабінету з підготовки робітничих кадрів для підприємства, студентською молоддю на тему «АрселорМітал Кривий Ріг: знання і виробництво майбутнього».

Незважаючи на кризисні явища в Україні комбінат приймає на роботу молодь робітничих професій більше 300 осіб в гірниче виробництво, приділяє належну увагу її адаптації і підняттю професійності. На підприємстві працює навчальний центр, який підвищив кваліфікацію більше як 30000 працівникам, які набувають базових знань в навчальних закладах міста.

Предметом бесіди були питання покращення комунікацій комбінату з навчальними закладами в процесі навчального періоду, а саме проходження виробничої та при дипломної практики учнів та студентів, адже для цієї стадії підприємство виділяє чималі кошти для мотивації наставників та керівників підприємства.

Обговорювалось питання інтеграції майбутніх кадрів до металургійної галузі в системі іноземного інвестората,  підвищення взаємної відповідальності за якість цієї роботи.

Працівники департаменту поділились планами комбінату щодо майбутнього розвитку підприємства і наголосили, що навчання для їх працівників це непереривний процес і що головним при підборі кадрів є їх перспективність для зростання.

 

 

Адже якщо інженер не працює по спеціальності два-три роки, то він втрачає диплом, а через 15 років в результаті науково-технічного прогресу, знання також потребують перекваліфікації. Було наголошено, що комбінат бачить свою кадрову політику у взаємодії з навчальними закладами в основному Кривого Рогу і зацікавлений в розширені взаємостосунків з ними. Було озвучено, що підприємство будувалось молоддю і для молоді, що сьогодні середній вік працюючих на підприємстві складає 36 років.

В бесіді прийняли участь та виступили Струк М.І., перший проректор університету, Сапіга В.О., від системи профтехосвіти, Поліщук Л.В., керівник департаменту з питань персоналу та навчання підприємства, Малоок Анна, працівник департаменту, Учитель О.Д., професор, д.т.н., Почапський Д.Г.,Лещинский О.В., керівники навчальних закладів металургійного профілю, Сушенцева Л.Л., д.п.н., доцент,  Стапанюк Д.П., доктор філософії в галузі права, народний депутат України другого скликання, заслужений працівник промисловості України, громадський діяч.

Було наголошено, що така бесіда перша між працівниками департаменту з питань персоналу та навчання металургійного велетня з учбовими закладами та громадськістю міста і що вони відтепер вони стануть регулярними під гаслом «Майбутнє, в єдності поколінь!», «Краще збережемо, нове побудуємо!».

 

Прес-служби

Асоціацій «Депутати органів місцевого самоврядування» та «Комсомолець Кривбасу»

ФОТОАЛЬБОМ

 

Переглядів: 740 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета