Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Грудень » 8 » ПЕДІНСТІТУТ. КРУГЛИЙ СТІЛ. ЕКОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ НА КРИВОРІЖЖІ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ
08:33
ПЕДІНСТІТУТ. КРУГЛИЙ СТІЛ. ЕКОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ НА КРИВОРІЖЖІ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

ПЕДІНСТІТУТ. КРУГЛИЙ СТІЛ. 

ЕКОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ НА КРИВОРІЖЖІ: 

ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Пройшло засідання «круглого  столу» 2.12.2014 р на базі природничого факультету педінституту КНУ (декан, к.п.н. Григоренко Л.В.), кафедра ботаніки та екології (завкафедрою, к.б.н.Євтушенко Е.О.).

Організатори: громадські організації Криворіжжя Асоціація «Комсомолець Кривбасу», профтехосвіти, ім..Г.І.Гутовського, Союз споживачів України,  кафедра ботаніки та екології.

Мета «круглого столу»: розгляд сучасних аспектів викладання біології та екології в навчальних закладах, методів і результатів екологічних досліджень на Криворіжжі, досвіду спільних дій Вузу і профтехучилищ в питаннях формування екологічної культури у студентської та робітничої молоді.

Учасники «круглого столу»: викладачі інституту, методисти, викладачі біології та екології, лідери учнівського самоврядування.

Виступили: Євтушенко Є.О.к.б.н., доцент, Савосько В.М. к.б.н., доцент, Качинська В.В., к.б.н. викладач, Силіч І.О., викладач, Григоренко Л.В., к.б.н., декан, Степанюк Д.П., доктор філософії в галузі права, перший заступник голови правління «Союзу споживачів України», голова асоціації «Комсомолець Кривбасу», ім..Г.І.Гутовського, народний депутат України другого скликання, заслужений працівник промисловості України,  Чернега Н.А., викладач криворізького центру профтехосвіти металургії та машинобудування, Сапіга В.О.,заступник голови Дніпропетровської обласної асоціації працівників профтехосвіти, громадський діяч на Криворіжжі.

Учасники заходу були одностайні в тому, що криворізькі вчені педінституту на протязі тривалого часу, з дня заснування, ведуть не тільки педагогічну, а і наукову роботу по захисту екології Кривбасу, створенню в басейні зеленої зони, ботанічних садів і дендропарків в умовах промисловості регіону.

Зазначалось, що імя багаторічного завідуючого кафедрою, професора, д.б.н. Добровольського І.А., громадськими організаціями міста заслужено увіковічено пам’ятною відзнакою «За досягнення в озеленені та упорядкуванні міста» для нагородження молоді до 35 років за професійні успіхи до Дня єднання поколінь (17.05. щорічно).

Відбулася професійна презентація екологічного проекту «Упровадження новітніх енергозберігаючих технологій у ландшафтному дизайні» з яким виступила  Манжос Анастасія, учениця криворізького центру підготовки та перепідготовки робітників будівельної галузі.

Піднімались питання якості і безпеки в місти питної води, повітря, продуктів харчування, медикаментів, захисту прав споживачів серед молоді та дітей, посилення ролі влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства  по становленню соціальної відповідальності виробників та бізнесу за додержанням стандартів та технічних регламентів в цих сферах.

Обговорені питання посилення взаємодії між вченими педінституту та закладами профтехосвіти по формуванню екологічної культури серед молоді та дітей.

Захід прошов зацікавлено,  в творчій, науковій атмосфері, з демонстрацією відеоматеріалів, під гаслами «Краще збережемо, нове побудуємо!», «Майбутнє, в єдності поколінь!»

Прес-служба Асоціації «Комсомолець Кривбасу»

 

Facebook, Степанюк Дмитро,

5.12.2014  

ФОТОАЛЬБОМ

Переглядів: 270 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета