Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Травень » 13 » Оголошення
19:30
Оголошення

Оголошення

громадської організації

«Криворізька міська Асоціація

«Комсомолець Кривбасу»

«Про проведення громадського заходу -

Дня єднання поколінь 17.05.2013 р»

Криворізькі міські громадські організації «Асоціація «Комсомолець Кривбасу», «Асоціація «Депутати органів місцевого самоврядування», ВГО «Союз спожиавчів України», «Центр з прав дитини», Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнської асоціації працівників професійно – технічної освіти, газета «Єднання поколінь» повідомляють про наступне.

Головна мета наших громадських організацій не відродження комсомолу (це вже історія), а збереження пам’яті про комсомольську молодь, що відбудовувала місто і споруджувала найпотужнійшій в Європі гірничо-металургійний комплекс в Кривбасі, та зберегти кращі традиції які були в місті в роботі з молоддю та дітьми.

Слід зазначити, що експерти та громадськість наголошують, що в умовах незалежності України та ринкової економіки 70 відсотків, завдяки владі та органам місцевого самоврядування, такі традиції в місті збережені.

Однако, є напруга з наданням першого робочого місця випускникам навчальних закладів, та з проходженням практики в умовах виробництва. Особливо на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», тут іноземний інвестор не виконує своїх зобовязань щодо молоді яка є спадкоємницією Великої Перемоги отриманої її батькам та дідами як на фронтах, в тилу, в партизанських загонах та підпіллі, з мрією про свободу і щасливе майбутнє їх дітей та онуків.Та і Криворіжсталь будувалась молоддю та для молоді.

Є і інші підприємства та бізнесові структури, які мало цікавляться молоддю та дітьми, не відображають в колективних договорах цю роботу,а подекуди їх взагалі з трудовими колективами не укладають, не утворюють профспілкові організації , не приділяють належної уваги соціальним питанням робітничої молоді, її харчуванню, питної води, медичному обслуговуванню, безпеці праці, тощо.

Щоб вплинути на усунення цих проблем, починаючи  з 2011 року, Асоціація «Комсомолець Кривбасу» щорічно 17 травня, в день нагородження комсомольської організації Кривого Рогу в 1966 році орденом Трудового Червоного Прапора та напередодні Дня міста, проводить громадський День єднання поколінь Кривбасу під гаслом «Майбутнє - в єдності поколінь!».

В цей день Асоціація «Комсомолець Кривбасу» підводить підсумки громадських огляд - конкурсів на кращого роботодавця (замовника кадрів) та кращий колективний договір щодо молоді віком до 35 років.

У цьому 2013 році 17 травня о 14.00 в приміщені музичної школи № 4 по вул.22 партзїзду № 32-а Асоціація проводить черговий День єднання поколінь на якому також будуть підведені підсумки вищезгаданих огляд- конкурсів з нагородженням Дипломами Асоціації їх переможців по 30 номінаціям.

На це свято праці та єднання поколінь запрошуються роботодавці, профспілки, ветерани, Герої Соціалістичної праці та Герої України, керівники навчальних закладів, органів учнівського та студентського самоврядування, рад молоді підприємств, засоби масової інформації . Саме через працю людина звеличує себе, свій краї, свою Батьківщину.

Проведенню цих конкурсів в цьому році передувало проведення Асоціацією спільно з органами місцевого самоврядування, профспілкам, навчальними закладами та владою громадського «круглого столу» з проблем укладання колективних договорів щодо молоді та дітей.       

Його проведенню сприяло звернення міського Голови, д.т.н, Президента, академіка  АГНУ ЮГ Вілкула до роботодавців та бізнесменів яке він виголосив на спільній нараді з громадськістю та  в ЗМІ в лютому 2012 року та колегія Міносвіти і науки України що відбулася в січні 2013 року з цих питань.

Асоціація «Комсомолець Кривбасу», як раніше комсомол, уклала з усіма професійно-технічними закладами міста, в яких навчається більше 11 тисяч молодих людей, угоду про шефські стосунки при підготовці сучасних робітничих кадрів для промисловості та соціальної сфери. 

Захід громадськості, що його організовує Асоціація «Комсомолець Кривбасу» 17 травня щорічно, відповідає діям Президента України ВФ Януковича щодо оголошення 2015 року «Роком єднання поколінь», про що він оголосив в червні 2010 року в щорічному послані Президента України до українського парламенту.

Захід та конкурси стали можливими завдяки і позитивній атмосфері яку створюють Президент України ВФ Янукович та Уряд країни, обласна державна адміністрація, обласна рада та органи місцевого самоврядуваня  міста Кривого Рогу та районів у місті щодо діяльності інститутів громадянського суспільства та їх ЗМІ. 

Дмитро Степанюк,

Голова Рад Асоціації «Комсомолець Кривбасу», Народний депутат України другого скликання, член Ради регіонів при Президенті України (1996-1997 рр), Голова Дзержинської райради (1990-1998 рр), Заступник Голови Дніпропетровської облради (першого скликання 1990-1994рр, третього скликання 1998-2002рр), Заслужений працівник промисловості України, Держслужбовець першого рангу, Доктор філософії в галузі права

Переглядів: 637 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Травень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета