Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Травень » 17 » Додаток 3. ВИТЯГ З РIШЕННЯ КРМ НА КРАЩИЙ КОЛДОГОВОР ТА РОБОТОДАВЕЦЬ
21:08
Додаток 3. ВИТЯГ З РIШЕННЯ КРМ НА КРАЩИЙ КОЛДОГОВОР ТА РОБОТОДАВЕЦЬ

Додаток 3

 

Витяг з Рішення

спільного засідання рад громадських організацій об’єднаних

в координаційну раду «Кривий Ріг – рідне місто!» »

(Асоціації «ім.Г.І.Гутовского», «Депутати органів місцевого самоврядування», «Комсомолець Кривбасу», Союзу споживачів України, Працівників профтехосвіти, газета «Єднання поколінь!»)

 

м. Кривий Ріг

 від 30.04.2015 року, № 2

По результатам громадського огляду-конкурсу на звання «Краще підприємство (роботодавець) – замовник кадрів року» та «Кращий колективний договір» до міського «Дня єднання поколінь» визначеного протоколом оргкомітету від 30.04.2015 р року визнати кращими:

  1. Cеред гірничо-металургійних підприємств:
  • ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», генеральний директор Парамжит Калон; голова профспілкового комітету Бобченко Юрій Вікторович

«За сучасне мислення і послідовну організаторську діяльність в питаннях оновлення металургійного виробництва, відповідальне ставлення до підготовки фахівців нової генерації, плідну співпрацю з громадськістю в турботах про завтрашній день Кривбасу на засадах

соціального партнерства»

- ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка»,  виконуючий обов’язки генерального директора Батарєєв Олександр Сергійович, голова профспілкового комітету Щасливий Віктор Олександрович

«За активну співпрацю з розвитку соціального партнерства

 з професійно-технічними та вищими навчальними закладами

по підготовці професійно мобільного кваліфікованого

робітника ринку праці»

 

  1. Cеред електромонтажних підприємств
  • Підприємство об’єднання громадян «Криворізьке учбово-виробниче підприємство українського товариства сліпих», генеральний директор Парадовський Станіслав Петрович, голова профспілкового комітету Постнікова Любов Василівна

 «За велике серце, щедрість душі, батьківську турботу і державне мислення

 в справі виховання, навчання та працевлаштування інвалідів та збереження трудових традицій молодіжного руху в місті на кращих досягненнях старших поколінь»

 

  1. Cеред підприємств будівельної галузі
  • ПАТ «Криворіжіндустрбуд», голова правління Земляний Микола Федорович; уповноважена  профспілки первинної організації Остапчук Галина Петрівна

 

«За активну співпрацю з розвитку соціального партнерства закладами освіти по реалізації міської програми: «Школа – ВНЗ (/ПТНЗ) - підприємство» з питань професійного становлення молодих робітників-будівельників

 та збереження трудових традицій молодіжного руху в місті на кращих досягненнях старших поколінь»

 

  • ПрАТ «Криворіжаглобуд», голова правління Сологуб Олександр Миколайович, голова профспілкового комітету Михайльова Світлана Миколаївна

 

«За активну співпрацю з розвитку соціального партнерства закладами освіти по реалізації міської програми: «Школа – ВНЗ (ПТНЗ) - підприємство» з питань професійного становлення молодих робітників-будівельників

та збереження трудових традицій молодіжного руху в місті на кращих досягненнях старших поколінь»

 

  • ТОВ «Криворіжелектромонтаж», генеральний директор Ткаченко Григорій Іванович, уповноважена  профспілки первинної організації Лагутіна  Валентина Корніївна;

«За активну співпрацю з розвитку соціального партнерства закладами освіти по реалізації міської програми: «Школа – ВНЗ (ПТНЗ) - підприємство» з питань професійного становлення молодих робітників електромонтажного профілю

та збереження трудових традицій молодіжного руху в місті на кращих досягненнях старших поколінь»

 

  • ТОВ «Кривбасстар», директор Бірук Олександр Васильович.

 

«За активну співпрацю з розвитку соціального партнерства з професійно-технічними навчальними закладами щодо підготовки професійно мобільного кваліфікованого робітника та збереження трудових традицій молодіжного руху в місті на кращих досягненнях старших поколінь»

 

  1. Cеред машинобудівельної галузі
  • ПрАТ «Криворізький завод гірничого обладнання», генеральний директор Кравчук Віктор Федорович, голова профспілкового комітету Фургало Василь Петрович.

 

«За активну співпрацю з розвитку соціального партнерства закладами освіти по реалізації міської програми: «Школа – ВНЗ (ПТНЗ) - підприємство» з питань професійного становлення молодих робітників машинобудівної галузі

та збереження трудових традицій молодіжного руху в місті на кращих досягненнях старших поколінь

  1. Cеред підприємств торгівлі та сервісу
  • ТОВ гіпермаркет «Епіцентр-К», директор Вознюк Євген Васильович

 

«За активну участь та співпрацю із закладами освіти по реалізації міської програми: «Школа – ВНЗ (ПТНЗ) - підприємство» з питання професійного становлення молодих фахівців торгівлі та сервісу»

  1. Cеред підприємств харчової промисловості
  • ПрАТ «Криворізький міський молокозавод № 1»,  генеральний директор Горбунов Олексій Олексійович; голова профспілкового комітету Настіч Ірина Петрівна

 

«За активну участь  та співпрацю із закладами освіти по реалізації міської програми: «Школа – ВНЗ (ПТНЗ) – підприємство», підготовку фахівців нової генерації відповідно до сучасних виробничих технологій в галузі»

 

  • ВАТ «Криворіжхліб» директор Малашенко Сергій Федорович, голова профспілкового комітету Морочков Володимир Павлович

 

«За активну участь  та співпрацю із закладами освіти по реалізації міської програми: «Школа – ВНЗ (ПТНЗ) – підприємство», підготовку фахівців нової генерації відповідно до сучасних виробничих технологій в галузі»

 

  1.            Cеред підприємств комунальної власності міста
  • КП «Сансервіс», директор Смєлий Сергій Євгенійович

 

«За активну участь та співпрацю з навчально-виробничим центром по реалізації міської програми: «Школа – ВНЗ (ПТНЗ) – підприємство» та надання фінансової допомоги у створенні навчально-практичного центру нових виробничих  технологій сфери обслуговування»

 

  1. Cеред підприємств міста на кращий колективний договір

щодо реалізації програм молодіжної політики

  • ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», генеральний директор Парамжит Калон; голова профспілкового комітету Бобченко Юрій Вікторович

 

«За активний творчий підхід, виконання колективного договору, реалізації державної концепції розвитку освіти  та молодіжної політики в рамках  регіонального проекту “Соціальне партнерство в дії”, виконання міської програми  “Школа – ВНЗ (ПТНЗ) - підприємство” на 2011-2015  р.р.»

 

  1. В номінації «Кращий керівник персоналу»

 

  • Березовський Олександр Миколайович,  заступник голови правління з питань організації праці та роботи з кадрами ПАТ «Криворіжіндустрбуд»

 

«За сприяння в реалізації молодіжної політики, працевлаштування молодих фахівців, плідну діяльність на ниві професійного, соціального і громадянського становлення молодих кадрів, що потребують особливої уваги суспільства»

 

- Поліщук Лариса Володимирівна, головний управляючий з навчання і розвитку персоналу ПАТ «АрселорМіттал – Кривий Ріг»

 

«За впровадження корпоративних технологій, реалізацію принципу «Освіта протягом життя», ствердження європейського стилю навчання та перенавчання кадрів»

 

  1. В номінації «Кращий керівник по соціальному питанню та побуту»

 

  • Артюх Віктор Михайлович, директор по соціальним питанням і побуту ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат».

«За професійний і комплексний підхід по реалізації корпоративних цінностей в компанії МЕТІНВЕСТ “Життя, здоров’я, екологія”, створення умов для робітничого побуту  в ПАТ  “Центральний гірничо-збагачувальний комбінат”

 

  1. В номінації «Профспілковий лідер – захисник робітників (молоді)»

 

  • Спільняк Віктор Миколайович, заступник міської профспілки металургів та гірників

«За активну позицію з питань професійного, соціального та громадянського становлення молоді регіону, в сфері створення сучасної ефективної системи підготовки кваліфікованих робітників на виробництві»

 

  • Нестеренко Анатолій Федорович, голова Криворізької територіальної профспілкової організації державного підприємства «Придніпровська залізниця»

«За активну позицію в реалізації молодіжної політики,

участь у збереженні традицій молодіжного руху Криворіжжя та їх розвитку в сучасних умовах, співпрацю з громадськістю  молоді регіону»

 

  1. В номінації «Молодіжний лідер – громадський діяч»

 

  • Хватова Світлана Володимирівна, депутат Довгінцевскої  райради, молодіжний  діяч, ГО «Депутатів органів місцевого самоврядування»

 

«За патріотизм по збереженню  пам’яті про Г.І.Гутовського, професійне і комплексне оформлення скверу, казкового містечка 

по вул. Незалежності України, 23»

 

  1. В номінації «Кращий керівник професійного

навчального закладу І-ІІ рівня акредитації»

 

«За високий професіоналізм, впровадження інноваційних підходів в навчально-виховний процес, вагомий вклад в розвиток професійно-технічної освіти»

 

  • Приватний професійно-навчальний заклад І рівня «Центр професійної освіти і навчання», директор Семенов Андрій Іванович
  • Криворізький навчально-виробничий центр, директор Легун Віктор Трохимович
  • Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі, директор Яременко Валерій Миколайович;

 

  1. В номінації «Методична установа – соціальний партнер навчального закладу та виробництва»

 

Криворізький кабінет навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області (зав. кабінетом  Зозуля Н.В.)

 

«За ефективний науково-методичний супровід впровадження інноваційних і корпоративних технологій та підвищення кваліфікації педагогічних працівників на виробничій основі в рамках проекту «Соціальне партнерство в дії»

 

 

XV. В номінації «Серце віддаю дітям» нагородити відзнаками:

 

«За багаторічну плідну працю, професіоналізм,

 активну громадську позицію, послідовну змістовну роботу по збереженню трудових традицій молодіжного руху в місті»

 

  • Антапольського Бориса Михайловича, легенду трудового Кривбасу будівельної галузі;
  • Капустіна Євгена Сергійовича, наставника молоді, ветерана будівельної галузі;
  • Громика Валерія Андрійовича, заступника голови Криворізької територіальної профспілкової організації державного підприємства «Придніпровська залізниця»;
  • Семенова Андрія Івановича, директора приватного професійно-навчального закладу І рівня «Центр професійної освіти і навчання»
  • Терещука Романа Андрійовича, заступника начальника експлуатаційної дільниці № 2 ПАТ «Криворіжгаз».
  • Волошиненко Наталю Петрівну, начальника відділу продаж, маркетингу, зовнішньоекономічної діяльності та матеріально-технічного постачання Криворізького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих;
  • Кольчибу Миколу Миколайовича, заготівника ізоляційних деталей Криворізького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих;
  • Омельницьку Марину Володимирівну, редактора газети «Шахтар Кривбасу»
  • Труш Валентину Іванівну, методиста кабінету Навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області.
  • Панкова Олександра Дмитровича, громадського діяча, ветерана Праці;
  • Ковальську Олену Вячеславівну, директора музичної школи № 4.
  • Ківу Володимира Олександровича, доцента кафедри загально технічних дисциплін та професійного навчання, голову ветеранської організації Криворізького педагогічного університету.

 

  1. Відзначити позитивну роботу в плані співпраці:
  • Криворізький кабінет навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області;
  • ДВНЗ «Криворізький національний університет»;
  • ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат»;
  • ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат»;
  • ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат»
  • ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат»
  • ПАТ «Електроград»;
  • ПАТ «Констар»;
  • АТЗТ «Електромашпромсерівс»;
  • КПП «Кривбасвоканал»;
  • ДПП «Криворіжпромводопостачання»;
  • ПАТ «Криворіжгаз;
  • КП «Криворіжтепломережа»;
  • КП «Швидкісний трамвай»;
  • структурні підрозділи «Придніпровської залізниці» - 8;
  • ПрАТ «Криворізький міський молокозавод № 1»;
  • ПАТ «Криворіжхліб»;
  • підприємства торгівлі та сервісу, харчової промисловості та ін.

Відповідні дипломи та відзнаки керівникам громадських організацій  вручити номінантам на громадському Дні єднання поколінь 15.05.2015р на честь 70 річчя Перемоги та 240 річчя міста Кривого Рогу

Координаційна рада громадських організацій

 «Кривий Ріг-рідне місто!»

 

Переглядів: 290 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета