Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Травень » 17 » Додаток 2. РІШЕННЯ про нагородження медаллю МЄП в 2015 році для газети
21:05
Додаток 2. РІШЕННЯ про нагородження медаллю МЄП в 2015 році для газети

Додаток 2

Рішення

спільного засідання рад громадських організацій об’єднаних в координаційну раду «Кривий Ріг – рідне місто!» » (Асоціації «ім.Г.І.Гутовского», «Депутати органів місцевого самоврядування», «Комсомолець Кривбасу», Союзу споживачів України, Працівників профтехосвіти, газета «Єднання поколінь!»)

№ 2

від   30.04.2015

Про нагородження почесною відзнакою-медаллю

«Майбутнє-в єдності поколінь!» в 2015 році.

У відповідності до рішення громадських організацій Кривбасу про схвалення громадської відзнаки-медалі «Майбутнє - в єдності поколінь!» № 6 від 23.03.2012р (з змінами від 3.02.2015, 23.02.2015, 30.04.2015) для нагородження криворіжців, в тому числі і молоді, в пам'ять  видатних особистостей міста, за високі професійні досягнення, та у зв’язку з 70 річчям Перемоги у Великій Вітчизняній війні (1941-1945 рр) і 240 річчям Кривого Рогу і на підставі поданих громадських характеристик

вирішили:

нагородити відзнакою-медаллю «Майбутнє-в єдності поколінь!»:

1. Ступника Миколу Івановича, в.о.ректора Криворізького Національного Університету, «За високі досягнення в освітній та науково-технічній діяльності у вищій школі», в пам'ять  Володимира Бизова

2. Гречуха Андрія Олексійовича, начальника Криворізького МУ ГУ МВС України в Дніпропетровського області, «За високі досягнення в правоохоронній діяльності», в пам'ять  Леоніда Бородича

3. Карпенка Сергія Анатолійовичаначальника відокремленого структурного «Криворізька дирекція залізничних перевезень» Державного підприємства «Придніпровська залізниця», «За високі виробничі досягнення на залізничному транспорті», в пам'ять  Івана Василенка

4. Зозулю Олександра Івановича, директора сталеплавильного департаменту металургійного підприємства ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (завод «Криворіжсталь»), депутата органів місцевого самоврядування, «За високі виробничі досягнення в металургійної галузі», в пам'ять  Якова Вєсніка

5. Гагарина Сергія Сергійовича, майстра підземної гірничо - видобувної дільниці шахти ім..Орджинікідзе «За високі виробничі досягнення в підземно-гірничої галузі», в пам'ять  Олександра Висоцького

6. Маляренка Сергія Васильовича, секретаря Криворізької міської ради, «За високі досягнення в громадсько-політичній діяльності», в пам'ять   Віктора Богатиря

7. Курочкина Олександра Федоровича, начальника СПЦ № 1 ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (завод «Криворіжсталь»), «За високі досягнення в інженерно-технічній діяльності в металургійній галузі», в пам'ять  Віктора Гладуша

8. Світловського Олександра Арсентійовича, головного лікаря Криворізької міської лікарні № 2 (тисячка), Кукобу Віктора Павловича, голову Криворізької міської профспілки працівників охорони здоров’я України, «За високі досягнення в галузі охорони здоров’я»,  в пам'ять про Віталія Гужевського

9. Артюха Віктора Михайловича, заступника генерального директора по соціальним, побутовим і екологічним питанням ЦентральногоГЗК, депутата місцевих рад багатьох скликань, «За високі досягнення в роботі органів місцевого самоврядування», в пам'ять  Григорія Гутовського

10. Євтушенка Едуарда Олексійовича, завідувача  кафедрою ботаніки та екології  Криворізького педінституту, «За високі досягнення в геоботаніці та екології», в пам'ять  Івана Добровольського

11.Шахмоть Оксану Михайлівну, редактора газети «Під знаком руди і металу», «За високі досягнення в журналістиці », в пам'ять  Давида Кана

12. Нєженцева Сергія Володимировича, громадського діяча, підприємця, благодійника, «За високі досягнення в благодійній діяльності», в пам'ять  Сергія і Євгенії Колачевських

13. Ладнич Юлію Дмитрівну, підприємець, «За високі досягнення у виробничий та будівельній підприємницькій діяльності», в пам'ять  Дмитра Ладнича

14. Дубенецького Володимира Володимировича, директора державного автомобільного коледжу Криворізького національного Університету, «За високі  досягнення в підготовці кадрів для автомобільного транспорту», в пам'ять  Віталія Нестерова

15. Степанюка Сергія Дмитровича, голову Дзержинської районної у місті ради, «За високі досягнення в житлово-комунальній, соціальній і культурній сфері та спорті», в пам'ять  Віктора Олейникова

16. Катрича Андрія Федотовича, заступника голови правління ВАТ «Криворіжаглобуд», «За високі виробничі досягнення у будівельній галузі», в пам'ять  Олексія Подлєпи

 

17. Станкова Олександра Павловича, віце-президента Академії гірничих наук України, громадського діяча, Генерального директора Інгулецький ГЗК (1985-1998рр) «За високі виробничі досягнення в гірничо-збагачувальній галузі», в пам'ять  Івана Савицького

18. Приймаченка Володимира Миколайовича, главу гірничорудних підприємств країн СНД компанії «АрселорМиттал» «За високі досягнення в інженерно-технічній діяльності в підземно-гірничій галузі», в пам'ять  Петра Саворського

19. Земляного Миколу Федоровича, голову правління ВАТ «Криворіжіндустрбуд»

«За високі досягнення в інженерно-технічній діяльності в будівельній галузі», в пам'ять  Володимира Саласюка

20. Батарєєва Олександра Сергійовича, головного інженера ПАТ «ЄВРАЗ СУХА БАЛКА» «За високі досягнення в новаторській діяльності в підземно-гірничій галузі», в пам'ять  Олексія Семиволоса

21. Завадського Андрія Вікторовича, майстра виробничого навчання, Криворізького Міжнародного центру перепідготовки звільнених в запас військовослужбовців,«За високі досягнення в трудовому та професійному навчанні», в пам'ять Всеволода Чубенко

22. Сулиму Тетяну Сергіївну, старшого викладача кафедри інженерно-методичної та мовної підготовки Криворізького Національного Університету, «За високі досягнення в педагогічній діяльності в освітянській сфері», в пам'ять  Павла Шевченка

23. Сапігу Віталія Олексійовича, громадського діяча, «За високі досягнення в управлінні трудовим та професійним навчанням», в пам'ять  Олексія Шнайдера

24. Клещенко Ірину Миколаївну, заступника директора Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею, «За високі досягнення у викладацькій діяльності по трудовому та професійному навчанню», в пам'ять Юрія Янченка

25. Рукавицина Ігоря Анатолійовича, нотаріуса, громадського діяча, історика «За високі досягнення по збереженню  історичної правди та памяті   про людей міста», в пам'ять  Едуарда Фукса

 

(ГРОМАДСЬКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДОДАЮТЬСЯ)

Довідково: До медалей «Майбутнє - в єдності поколінь» додаються посвідчення та біографічна довідка особи, в пам'ять якої відбувається нагородження. Рішення друкується в газеті «Єднання поколінь» та в соціальних мережах Інтернету (facebook), на сайті www.kk-krivbass.org.ua

 

Координаційна рада

громадських організацій «Кривий Ріг-рідне місто!»

Переглядів: 228 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета