Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звернення до членів Асоціації «Про підготовку та святкування 65-річніці Перемоги у ВВВ»

Звернення

першої конференції  громадської організації «Криворізька міська Асоціація

«Комсомолець Кривбасу» до членів Асоціації.

 

«Про підготовку та святкування

65-річніці Перемоги у Великій

Вітчизняній війні»

23.10.2009р

 

Надаючи важливе значення збереженню та вшануванню пам’яті про Перемогу у священній Великій Вітчизняній війні для теперішніх та майбутніх поколінь Криворіжців , для укріплення та розвитку  їх патріотичного світогляду – конференція звертається  до керівних і виконавчих органів Асоціації, членам Асоціації приділити особливу увагу підготовці та святкуванню 65 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

В цій війні загинуло тисячі молодих Криворіжців . На їх долю випала тяжка доля спільно зі старшим поколінням відстояти рідну землю в битвах, забезпечити фронти всім необхідним для Перемоги. І навіть, в окупованому місті  молодь проявила таку силу духу в протистоянні фашистам, що це стало символом надзвичайно високого патріотизму для післявоєнних та сучасних поколінь.

Ця сила духу продемонструвала те, що коли вирішується доля землі , рідного краю, то ціна життя менша, чім безпека та доля Вітчизни. А тому, Перемога - є найкращім нагадуванням для сучасних і майбутніх поколінь про жертви, які Кривбас поніс у цій священній війні, про сім мільйонів українців, які полягли на полях битви та в тилу ворога, в тому числі визволяючи Україну та наш рідний край.

В нас багато місць,  які вшановують пам'ять про ті воєнні вогняні роки, про героїчну молодь того часу. Тому будуть виконуватися статутні положення Асоціації, якщо її члени:

 - проведуть по районам міста моніторинг стану всіх пам’ятних місць про Велику Вітчизняну війну та Перемогу в ній (братські поховання , пам’ятники,  меморіальні дошки, музеї, парки, сквери, вулиці та інше);

- виявлять причини, які перешкоджають  утримувати їх в належному стані;

- виступлять ініціаторами проведення заходів та благодійних акцій по вшануваню Перемоги , учасників Великої Вітчизняної війни;

- нададуть допомогу СШ№ 15 по  реставрації  музею Комсомолу Кривбаса;

- нададуть підтримку працівникам житлово - комунальних господарств , навчальних закладів в проведенні впорядкувальних робіт спортивних майданчиків для проведення спортивних змагань дітей, молоді на честь Перемоги;

- підтримають пошукові роботи невідомих сорінок цієї війни та її учасників та дії по перепохованню жертв, пов’язаних з Великою Вітчизняною війною;

- приймуть активну участь у всіх заходах, які будуть проводитись державною владою та органами місцевого самоврядування до дня Перемоги та інше.

 

Конференція звертається до членів Асоціації, які перебувають членами політичних партій та інших громадських організацій, в державних органах влади та органах місцевого самоврядування, донести нашу позицію до керівних органів своїх організацій та владних структур з метою підтримки з їхнього боку  та залучення нашої громадської організації « Криворізька міська Асоціація « Комсомолець Кривбасу» до спілних дій по вшануваю памяті про священну  Перемогу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945р.р. та її учасників.

 

Наше гасло  «Майбутнє в єдності поколінь!»

 

23.10.2009

м. Кривий Ріг

 

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета