Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЗАЯВА Першої конференції громадської організації

ЗАЯВА

Першої конференції громадської організації

«Криворізька міська Асоціація «Комсомолець Кривбасу»

 

В червні 2009 року в м. Кривий Ріг, на підставі рішення законодавчої та виконавчої влади України, органами місцевого самоврядування були проведені заходи по вшановуванню 90-ї річниці ЛКСМ України. Ця дата співпала і з 90-річчям комсомолу Кривбасу.

В ході проведення заходів були проголошені пропозиції щодо  формалізації стосунків учасників молодіжного руху в Кривбасі та поєднання кращих традицій старших поколінь з молодіжним рухом сьогодення і майбутнього.

Як результат, 25 вересня 2009 р. ініціативною групою в складі 17 молодіжних  керівників міста різних років було засновано місцеву, неприбуткову, неполітичну  громадську організацію - Асоціація «Комсомол Кривбасу» , на підставі Закону України «Про об’єднання громадян».

 Метою Асоціації є:

«задоволення та захист економічних, соціальних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших інтересів членів Асоціації, збереження пам’яті про минулі та сучасні трудові, спортивні, культурні, героїчні та патріотичні звершення молоді Кривбасу. як при розбудові міста,  країни, так і в часи боротьби з зовнішніми та внутрішніми загрозами, незалежно від статі, національності, політичних та релігійних уподобань ».

Асоціація «Комсомол Кривбасу» 12 жовтня 2009 р. отримала державну реєстрацію в органах криворізької влади. Членство в Асоціації може бути як індивідуальним, так і колективним. Асоціація має районні організації, представників в містах Київ, Дніпропетровськ та в Росії – м. Москва. На сьогодні вже сформовані керівні, виконавчі та ревізійні органи організації.

Учасники конференції заявляють, що серед головних завдань Асоціації, виходячи із її статутних положень, є наступне:

1.      Сприяння державним органам та органам самоврядування міста в здійсненні їх повноважень при реалізації і визначені молодіжної політики.

2.       Сприяння становленню сучасного гуманістичного та духовного молодіжного і ветеранського руху з урахуванням кращого досвіду минулих років, культурних, моральних та духовних цінностей людства.

3.      Здійснення постійного моніторингу соціального та економічного стану та внесення пропозицій щодо створення ефективної системи захисту прав та інтересів членів Асоціації, покращення якості їх життя та стану  збереження пам’яті і виявлення причин, які цьому заважають.

4.       Співпраця з  політичними партіями через членів Асоціації, які є членами цих політичних партій та з іншими громадськими організаціями  для досягнення поставленої мети Асоціації, через політичні програми партій і організацій.

5.      Співпраця з молодіжними, спортивними, студентськими та іншими організаціями, з Радою ветеранів війни і праці міста, закладами культури, освіти та вищої школи на підставі  довготривалих Угод  про спільні дії щодо успадкування молоддю кращих традицій минулого та інше.      

Сучасна молодь живе в новому інформаційному просторі, в нових історичних умовах, в період становлення  ринкових відносин в Україні та більш розвинутої інтеграції в світову економіку, в період розгортання гострої боротьби за Нову Україну, її національну економіку і її розвиток, за високу якість товарів, робіт та послуг, в тому числі продуктів харчування, медикаментів як вітчизняного виробництва так і імпорту, за право на безпечне життя і довкілля, за демократію де людина себе почуває вільною та захищеною владою. Саме тому, місту потрібні як високопрофесійні, ініціативні  інтелектуальні молоді фахівці, добре володіючи процесами виробництва та управління, так і здібні  робітники усіх професій, молоді політики, спадкоємці традицій і досягнень старших поколінь.

Ми впевнені, що молодь Кривбасу має добре майбутнє. В місті є робочі місця. Органи місцевого самоврядування, політичні партії та роботодавці міста вже сьогодні в законний спосіб залучають здібних юнаків та дівчат до влади, сприяють молоді реалізувати свої здібності, вирішувати  соціальні питання.  Асоціація   цьому буде тільки сприяти.

Асоціація «Комсомол Кривбасу»  - не старший брат молоді, а її партнер і порадник і сприймає молодь такою, якою вона є, яка завжди в пошуках, в очікувані перемін до кращого і не задовольняється досягнутим, в потязі до праці, знань, змістовного спілкування та відпочинку, туризму, фізкультури та спорту, прагне щастя і добробуту.

Асоціація - не політична партія і не має мети відновлення в місті комсомолу, який був побудований в період Радянської України на ідеологічній основі комуністичної партії. Це вже історія.

Асоціація це громадська організація яка об’єднує людей різних поколінь та політичних поглядів і яким не байдужі молодь, моральність суспільства та майбутнє Криворіжжя.  В Асоціацію прийшли люди, які мають досвід роботи з молоддю та дітьми, люблять їх і бажають бути для них корисними з позицій людських цінностей без особистої вигоди. Всі вони, незважаючи на свій вік, проявляють ініціативу, творчість і терпимість у взаємовідносинах, радіють успіхам і переживають за невдачі і трагедії. Їх позиція завжди оптимістична і спрямована в майбутнє. Вони не бурчать на молодь і дітей, а завжди з ними поряд і в радості і в біді. Від такої співпраці вони отримують задоволення і в цьому вбачають сенс свого життя. Вони волонтери в цьому напрямку суспільного життя і відповідальні за свої поступки   в минулому і сьогодні.

Асоціація використовує назву «Комсомол Кривбасу» як бренд, в якому уособлюються притаманні криворізькій молоді в різні часи такі риси як: ефективний труд, героїка, патріотизм, любов до своєї історії, батьків і дітей, своєї землі,  цінування старших поколінь, вшанування пам’яті про них та їх перемог у війнах, в боротьбі з внутрішніми загрозами , вірність клятві служінню своєму народу,  висока моральність та єдність при досягненні мети для краю і країни.

Наша спільна робота, ми в цьому переконані, буде давати плідні результати для міста та його майбутнього.

 

Наше гасло: «Майбутнє в єдності поколінь!»

 

23 жовтня 2009р

 м.Кривий Ріг

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета