Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Заява Першої конференції

Заява

Першої конференції громадської організації «Криворізька міська

Асоціація «Депутати органів місцевого самоврядування»

 

5.05.2010р

м.Кривий Ріг

 

Ми учасники першої конференції громадської організації «Криворізька міська Асоціація «Депутати органів місцевого самоврядування» (далі-Асоціація) наголошуємо, що Асоціація є добровільною, неполітичною, неприбутковою громадською організацією, яка згідно Статуту має на меті: «задоволення та захист соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів членів Асоціації, залучення депутатів органів місцевого самоврядування (область, місто, район в місті, селище) різних періодів та їх помічників-консультантів, громадян, які активно сприяли депутатам в їх діяльності, незалежно від їх віку, статі, національності, політичних  та релігійних уподобань до активного суспільного життя, захисту громадських інтересів, збереження і використання їх досвіду роботи для Асоціації, забезпечення спадкоємності традицій в органах місцевого самоврядування».

Засновники Асоціації (а це 35 депутатів місцевих рад різних рівнів та різних періодів та їх помічники, в тому числі члени Асоціації «Комсомолець Кривбасу», «Союзу споживачів України») формуючи мету своєї діяльності, виходили з того, що тисячі громадян міста Кривого Рогу, в тому числі і молодь, були депутатами місцевих рад. Багато із них були депутатами як в радянські часи так і в часи незалежності України і мають великий невикористаний суспільний потенціал.

Переважна частина із них це люди творчі, ініціативні, які залишили глибокий слід в соціально-економічному та політичному житті області, районів та міста. Вони обирались в округах і вирішували доленосні для міста питання, достойно представляли своїх виборців в органах влади.

Як правило, молоді кадри, які були в резерві на керівні посади, перевірялись через вибори, де вони публічно завойовували довіру виборців. Їх подальша судьба залежила і від оцінки їх діяльності виборцями.

Ради завжди були великою життєвою школою для  молоді міста. Турбуючись про престижність робітничих професій, керівники підприємств дбали і про те, щоб кращі молоді працівники були депутатами рад, отримували в них досвід державного управління для захисту соціально-економічних інтересів молоді, споживачів, трудових колективів, міста, області та країни.

Тому Кривбас був і є на сьогодні кадровим джерелом влади усіх рівнів.

Багато колишніх депутатів місцевих рад  продовжують спілкуються з своїми виборцями і бажають передавати свій досвід молодим депутатам, виступають за збереження місцевих рад в місті усіх рівнів і підтримують керівників міста в цих намаганнях.

Місто, довжиною в 120 км. та чисельністю більше 700 тис. чоловік, має мати і свою розвинуту демократію, свої школи для молодих майбутніх управлінців,- розвинуту мережу рад органів місцевого самоврядування.

Зменшення кількості рад та чисельності депутатів на всіх рівнях (під гаслами економії коштів на представницькій гілці влади)  вважаємо не бажаним для демократії міста, так як буде звужувати доступ молоді до влади.

При цьому буде послаблятися захист прав споживачів на безпеку життя та здоров’я, екологію, довкілля, на якість товарів, робіт, послуг. Особливо продуктів харчування, води, медикаментів, житлово-комунальних послуг.

Адже захист прав споживачів, особливо дітей та молоді, є одним із приоритетних завдань депутатів рад органів місцевого самоврядування.

В місті Кривому Розі десятиліттями склалась традиційна практика організації влади, яка пройшла випробування в різні часи і проявила себе найбільш ефективною системою в країні. Вона базується на підтримці широкого кола громадських організацій, на розвиненій мережі рад місцевого самоврядування з участью молоді.

Саме ця організація влади міста показала свою дієздатність при захисті інтересів городян в різні часи криз, державного  безладдя та спадів виробництва.

Мешканцям міста є до кого звертатись з своїми проблемами і отримувати допомогу,- це система рад органів місцевого самоврядування та її виконавчих органів, які неодноразово брали на себе виклики державних «реформ», ефективно захищаючи місто від надуманих експериментів «реформаторів» .

Асоціація має намір вживати заходи по збереженню памяті про кращі традиції в діяльності місцевих рад, про так званий «місцевий парламентаризм», намагатись зберегти кращий досвід для молодих депутатів.

Асоціація не є суб’єктом виборчого права, тому не ставить за мету боротьбу за владу. Але Асоціація, виходячи із своїх статутних завдань, буде сприяти політичним силам, які в своїх програмах і в справах дбають про ради органів місцевого самоврядування, будуть пропонувати виборцям обирати до рад усіх рівнів представників від молоді, особливо її авангарду - трудової, робітничої молоді Кривбасу, враховуючи  територіальний признак.

Місто без активної громадянської позиції молоді, як робітничої так і бізнесової, від освітян, медиків, студентства, культури, в тому числі і у владі- немає перспектив!

Ради органів місцевого самоврядування, це школи державного управління для молоді, для майбутнього міста!

Ради це явище для України історичне, унікальне для демократії, для якої народ є джерелом влади!

Асоціація підтримує гасла:

 

 

«Майбутнє в єдності поколінь!»

«До високої якості життя-разом!»

«Від якості влади-до якості життя!»

 

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета