Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.    Громадська організація – «Криворізька міська Асоціація «Комсомолець Кривбасу» (далі – Асоціація) є добровільною, неприбутковою громадською організацією, створеною для задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів ветеранів молодіжних організацій , сучасної молоді, як складової частини прав і свобод людини і громадянина.

1.2.    Асоціація є громадською організацією, що створена і діє згідно з Конституцією України, Законом України "Про об’єднання громадян”,  іншими нормативними актами, цим Статутом,  та рішеннями її органів управління в межах їх компетенції.

1.3.    Назва :

- українською мовою –Громадська організація «Криворізька міська Асоціація «Комсомолець Кривбасу»;

    російською мовою –Общественная организация «Криворожская городская Асоциация «Комсомолец Кривбасса»;

    англійською мовою –Public organization «Krivoy Rogs local association «Komsomolec Krivbasa»                                                                 

    скорочена назва – ГО «КМ АКК».

1.4.    Асоціація створена і діє на основі добровільності, рівноправності її членів, самоврядування, законності та гласності. Асоціація вільна у виборі напрямків своєї діяльності. Обмеження діяльності Асоціації може встановлюватись тільки Конституцією та Законами  України.

1.5.    З моменту  реєстрації Асоціації вона набуває статусу юридичної особи.

1.6.    Асоціація має розрахункові рахунки в банках, печатки зі своїм найменуванням, штампи, бланки та інші реквізити і атрибути, необхідні для її діяльності.

1.7.    Асоціація використовує символіку (прапори, емблеми тощо), яка затверджується Радою Асоціації , може мати свій гімн, відзнаки для нагород, почесні грамоти та інше.

1.8.    За своїм статусом Асоціація є місцевою громадською організацією, діяльність якої поширюється на територію міста Кривий Ріг, Дніпропетровської області.


1.9.    Юридична адреса Асоціації: Україна, 50005 Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Орджонікідзе,  буд.№ 31, оф.3,тел.(056)4042320

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета