Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

З 66 річницею Перемоги в Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр.
Шановні Криворіжці!

Громадська організація «Криворізька міська Асоціація «Комсомолець Кривбасу», Криворізька міська Асоціація «Депутати органів місцевого самоврядування», Криворізький міський регіональний осередок Всеукраїнської громадської організації «Союз споживачів України» щиро вітають учасників бойових дій , героїв тилу, партизанів та підпільників, усіх мешканців нашого двічі орденоносного міста, ветеранів комсомолу та молодіжного руху с  66- річницею Перемоги в Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр. Вічна пам’ять і пошана полеглим на фронтах нашим співвітчизникам, усім тим, хто не дожив до наших днів.

Вічна слава і багато років життя живим ветеранам минулої війни з фашизмом. Наприкінці травня буде святкуватися 236- річниця з дня заснування нашого міста. У контексті підготовки до цього свята 17 травня цього року Асоціація «Комсомолець Кривбасу» за підтримкою влади буде відзначати 45- річчя з дня нагородження комсомольської оргнізації міста Кривого Рогу Орденом Трудового Червоного Прапора за визначні трудові досягнення під час будівництва підприємств гірничо – металургійного комплексу. Це зовсім не буденна подія. Орден став школою справжньої мужності, загартування на зрілість для багатьох  тисяч молодих людей Кривого Рогу.

Неперевершений  внесок молоді  в трудову славу Дніпропетровської області,  Кривого Рогу вцілому , на прапорах яких сяють високі державні нагороди. Багато наших підприємств, організацій, установ також пишаються своїми нагородами за звитяжну працю. Всі ці ордени є високою мотивацією вихованню дітей та молоді до успішного виконання своєї місії на Землі – праці! Заради відволікання її від нездорових звичок, пропаганди здорового способу життя.

Тому вищезгадані інститути громадянського суспільства вважають ,що нагороди , багаті трудові традиції мають повною мірою сприяти сучасній  майбутній молоді, бути міцним стимулом для зростання економічної міці трудового Кривбасу.

Ми повинні пишатися нашими орденами і нагородами. Не соромитись їх. Нагороди – це свідчення героїчного внеску старших поколінь міста, про які треба пам’ятати нашим нащадкам вже за умови незалежної демократичної України.

Наші гасла :

«Майбутнє в єдності поколінь!»,

«До високої якості життя – разом!»,

«Краще збережемо, нове побудуємо разом!».

 

Зі святом, дорогі співвітчизники!

 

Рада, Правління, та виконавча дирекція

Асоціації «Комсомолець Кривбасу»

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета