Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рішення від 14 травня 2014 року № 32

Приложение к пресс-релизу 2

Рішення

Ради громадської організації  «Криворізька міська Асоціація 

«Комсомолець Кривбасу»

від 14 травня 2014 року  № 32

 «Про нагородження»

 

На підставі поданих документів, статистичних звітів, інформаційних довідок організаційний комітет соціального партнерства з питань професійно – технічної освіти, Ради ГО КМА «Комсомолець Кривбасу» , «Депутати органів місцевого самоврядування», Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти визначилися з переможцями громадського огляду конкурсу на звання «Краще підприємство( роботодавець) – замовник кадрів року», «Кращий колективний договір по роботі з молоддю»  і  вирішили :

І. Визначити переможцем міського громадського огляду – конкурсу на звання «Краще підприємство ( роботодавець) – замовник кадрів року» у 2014 році такі суб’єкти  господарювання:

∙ В номінації – «Підприємство світлоелектротехнічної галузі»:

-  Підприємство об’єднання громадян «Криворізьке учбово – виробниче підприємство «УТОС» (Директор Парадовський Станіслав Петрович, голова профспілкового комітету Постнікова Любов Василівна) Вручається:

 • Відзнака Асоціації «Серце віддаю дітям»
 • Лист вдячності
 • Диплом

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, впровадження новітніх технологій у виробництво, збереження трудових традицій колективу, створення робочих місць  для молоді з обмеженими можливостями – інвалідів по зору, забезпечення соціальних гарантій.

∙ В номінації – «Підприємство будівельної галузі»:

∙ В номінації – «Кращий колективний договір по роботі з молоддю» :

- Вручаються  дипломи( 2)

 - Публічне акціонерне товариство «Криворіжіндустрбуд» ( Голова правління Земляний Микола Федорович, уповноважений профспілки Остапчук Галина Петрівна)

За сприяння  реалізації програми молодіжної політики, підтримку ініціатив громадськості по збереженню і розвитку професійних кадрів, традицій молодіжного руху на Криворіжжі.За творчий підхід до формування та виконання колективного договору, щодо реалізації молодіжної політики та патріотичне виховання молоді на кращих досягненнях  старших поколінь.

∙ В номінації – «Краще підприємство гірничо – металургійної галузі»:

Вручається диплом

-   Публічне акціонерне товариство «Криворізький залізорудний комбінат» ( Голова правління Караманіц Федір Іванович, голова профспілкового комітету Деркач Юрій Леонтійович)

 За творчий підхід до формування та виконання колективного договору, щодо реалізації державно молодіжної політики в рамках проекту «Соціальне партнерство в дії», виконання міської програми : «Школа – ВНЗ/ПТНЗ – підприємство» на 2011-215 р.р.»

Вручається диплом

-     Публічне акціонерне товариство «Інгулецький гірничо – збагачувальний комбінат»( Генеральний директор  Сальков Олександр Ремович, голова профспілкового комітету Логачьов Анатолій Іванович)

За творчий підхід до формування та виконання колективного договору, щодо реалізації державної молодіжної політики в рамках проекту «Соціальне партнерство в дії», виконання міської програми : «Школа – ВНЗ/ПТНЗ – підприємство» на 2011-215 р.р.»

∙ В номінації – «Непереривна освіта протягом життя» :

Визначити: ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг»

Вручається :

- Відзнака Асоціації «Серце віддаю дітям»

-Диплом

-   За інформаційний вплив на активізацію суспільної думки, щодо стану розвитку соціального партнерства в нових економічних умовах , реалізації програми «Еверест» для учнів ПТНЗ і студентів ВНЗ, пошук других ефективних і взаємовигідних форм співпраці з навчальними закладами  в сфері освіти і працевлаштування.

 1.Поліщук Ларисі Володимирівні – Головному  керуючому  з розвитку та навчання персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

∙ В номінації – «Підприємство транспорту та зв’язку» :

Вручається диплом

- Відокремлений структурний підрозділ «Локомотивне депо  «ДП Придніпровська залізниця» ( Начальник Лоза Олексій Петрович)

За послідовну змістовну,  професійну роботу по підготовці робітників нової генерації залізничників, плідну співпрацю  з громадськістю, професійно –транспортно – металургійним ліцеєм на засадах соціального партнерства.

Вручається диплом

-   Відокремлений структурний підрозділ «Криворізька пасажирська вагонна дільниця «ДП Придніпровська залізниця» ( Начальник Шуба Станіслав Олексійович )

За сприяння в реалізації молодіжної політики, плідну діяльність на ниві професійного, соціального становлення молодих кадрів, працевлаштування випускників навчальних закладів  та закріплення їх на підприємстві.

∙ В номінації – «Профспілковий  лідер – захисник робітників»

Нагороджується:

 • Відзнакою Асоціації «Серце віддаю дітям»
 • Дипломом

- За активну позицію  в розвитку діалогу з питань соціального захисту, професійного становлення молоді з обмеженими можливостями – інвалідами по зору на підприємстві , вплив через колективний договір в сфері створення ефективної підготовки кваліфікованих фахівців на виробництві, особисту небайдужість і відповідальність за майбутнє Кривбасу.

 1. Постнікова  Любов Василівна  - Голова профспілкового комітету, начальник відділу з соціальних питань  ПОГ «Криворізького учбово – виробничого підприємства «УТОС»

- За активну позицію в реалізації молодіжної політики, збереження  героїчних, трудових традицій молодіжного руху в регіоні, патріотичне виховання молоді  на кращих досягненнях старших поколінь та забезпечення соціальних гарантій :

Нагороджується :

 • Відзнакою Асоціації «Серце віддаю дітям»
 • Дипломом
 1. Нестеренко Анатолій Федорович – Голова Криворізької територіальної організації залізничників.

∙ В номінації – «Молодіжний лідер»

Вручається диплом

- За  активну життєву і громадську позицію в реалізації молодіжної політики, участь у збереженні традицій молодіжного руху Криворіжжя та їх розвиток в сучасних умовах

2.Попадюк Олеся Василівна - складальник виробів у виробничому цеху об’єднання громадян Криворізького учбово-виробничого підприємства «УТОС»

Вручається :

- Відзака Асоціації «Серце віддаю дітям»

- Диплом

- За активну реалізацію молодіжної політики , збереження традицій молодіжного руху на Криворіжжі  та їх розвиток в сучасних умовах.

1. Кулішовій Любові Олександрівні  - Голові молодіжної ради Криворізької територіальної профспілкової організації апарату ВСП «Криворізька дирекція залізничних перевезень».

∙ В номінації – «Кращий менеджер зовнішньоекономічної діяльності» :

 Вручається диплом

- За невтомну працю щодо реалізації продукції підприємства, пошук нових замовників на виготовлення продукції ,  активну життєву і громадську позицію

1. Постнікову Миколі Олександровичу менеджеру зовнішньоекономічної діяльності об’єднання громадян Криворізького учбово-виробничого підприємства «УТОС».

∙ В номінації – «Кращий наставник молоді» :

Вручається відзнака Асоціації «Серце віддаю дітям»

-Диплом

- за   багаторічну плідну працю, щедрість душі, батьківську турботу в справі виховання, навчання молоді з обмеженими можливостями на підприємстві

1. Самарі Степану Юхимовичу - заготівельнику  ізоляційних деталей об’єднання громадян Криворізького учбово-виробничого підприємства «УТОС».

∙ В номінації – «Кращий керівник персоналу»:

Вручається диплом

- За багаторічну плідну співпрацю з громадськістю, навчальними закладами, щодо реалізації проекту : «Соціальне партнерство в дії» в рамках виконання міської програми : «Школа – ВНЗ/ПТНЗ -підприємство» на 2011-2015рр.

1.Березовському  Олександру Миколайовичу – Заступнику голови правління з питань організації праці і роботи з кадрами ПАТ «Криворіжіндустрбуд»

∙ В номінації – «Кращий музей» :

-   За розвиток музейної справи , збереження, примноження бойових і трудових традицій та виховання учнівської, студентської, робітничої молоді в рамках виконання міської програми : «Школа – ВНЗ/ПТНЗ – підприємство»

- Вручається відзнака Асоціації «Серце віддаю дітям»

-  Диплом

 

1. Мельниковій Антоніні Михайлівні – Голові ради ветеранів, завідуючу музеєм «Залізничної слави Криворізького регіону ДП «Придніпровська залізниця».

∙ В номінації – «Кращий роботодавець – замовник кадрів року» визначити кращу роботу в плані співпраці з ВНЗ/ПТНЗ :

- ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат»

- ПАТ «Північний, Південний, Центральний , Інгулецький ГЗК»

- ПАТ «Хайдельберцемент Україна»

- ТОВ «Криворіжелектромонтаж»

- ПАТ «Електромашпромсервіз»

- ПАТ «Криворіжаглобуд

- ПАТ «Криворіжжитлобуд»

- ДП «Кривбасводопостачання»

- КП «Кривбастеплоцентраль»

- КП «Кривбасводоканал»

- КП «Швидкісний трамвай»

- ПАТ «Суха Балка»

- ТОВ «Полстар»

- ЗАТ «Електроград»

- Приватбанк та інші банківські структури

- Підприємства малого та середнього бізнесу

∙ Відмітити роботу навчальних закладів по співпраці з підприємствами –замовниками кадрів в звітному періоді:

 • Криворізький міський методичний центр ПТО ДВНЗ «Криворізький національний університет», Міська служба зайнятості,
 • Криворізький професійно – гірничо – технологічний ліцей з ПАТ «КЗРК»,
 • Криворізький професійно – транспортно – металургійний ліцей , політехнічний технікум  ДВНЗ «КНУ» з відокремленими  структурними одиницями «Локомотивне депо», Криворізька пасажирська вагонна дільниця ДП «Придніпровська залізниця»,
 • Криворізький автотранспортний технікум,Криворізький металургійний, коксохімічний, політехнічний коледж  ДВНЗ «КНУ», Криворізький центр металургії та машинобудування з ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг».
 • Криворізький навчально – виробничий центр з ТОВ «Полстар».
 • Центр підготовки перепідготовки робітничих кадрів №1, Криворізький будівельний ліцей , Криворізький професійний центр будівельної галузі  з ПАТ «Криворіжіндустрбуд», ПАТ «Криворіжаглобуд», ТОВ «Криворіжелектромонтаж»,
 • Криворізький інгулецький технікум ДВНЗ «КНУ»  з ПАТ «Інгулецький ГЗК».

∙ Відмітити роботу громадських організацій з засобами масової інформації:

 • ТРК «Рудана», ТРК «Криворіжжя»
 • Газета «Під знаком руди і металу», «Шахтар Кривбасу», Університетські новини», «Червоний гірник»

∙ В зв’язку з ненаданням заявок на участь в громадському огляді – конкурсі на «Краще підприємство – замовник кадрів року» та на «Кращий колективний договір по роботі з молоддю»  зі зменшенням економічної активності, скорочення виробництва, невиплати своєчасної заробітної плати працюючим,  не отримання пакету заказів на виготовлення продукції  для підприємств металургійної, будівельної, машинобудівної та легкої промисловості  –

призові П та Ш місця не присуджувати.

 

П. Доручити Голові Ради ГО КМА «Комсомолець Кривбасу» Степанюку ДП вручити переможцям огляду – конкурсу та домінантам спеціальні дипломи, грамоти та сувенірні книги  Асоціації і відзнаки 16 травня 2014 року о 14.00 год. на святкових урочистостях в Музичній школі № 4

( Дзержинський район. вул. ХХП партз’їзду, 32а) до Дня єднання поколінь.

Ш.  Виконавчому директору ГО КМА «Комсомолець Кривбасу» Сапізі ВО дане Рішення підсумків громадського огляду – конкурсу оприлюднити на святкових урочистостях 16 травня 2014 року та в засобах масової інформації.

 

Голова Рад Асоціацій,

Народний депутат України другого скликання,

Державний службовець першого рангу,

Заслуженний працівник промисловості України

 

Дмитро Степанюк

 

Координатор конкурсу

Віталій Сапіга

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета