Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рішення Ради від 22 квітня 2011 року №19 «Про нагородження» ч.2


1.3. Подякою Асоціації:

Управління освіти та науки ( начальник Кіслов С.Ю.)

Управління культури і туризму ( начальник Маляренко Л.О.)

Комітет у стравах сім’ї та молоді (голова Лавренко С.І.)

Молодіжний виконком (голова Кіяшко Є.А.)

Міський історико – краєзнавчий музей (директор Сігаєва Т.А.)

Музей трудової та бойової слави локомотивного депо Криворізького відділку Придніпровської залізниці (завідуючий Бабенко А.О.)

Музей історії Криворізького технічного університету ( директор Дояр Л.В.)

Музей історії Криворізького металургійного комбінату (директор Черепанов С.П.)

Музей ВАТ «Інгулецький гірничозбагачувальний комбінат» (завідуюча Загорулько Т.Л.)

Музей трудової слави ВАТ «Північний гірничозбагачувальний комбінат» (директор Назирова С.М.)

Музей трудової слави ВАТ «Центральний гірничозбагачувальний комбінат» (завідуюча Кравченко О.В.) 

Музей історії Криворізького державного педагогічного університету (директор Фінічева В.А.)

Музей бойової слави імені Героїв Радянського Союзу братів Д.Б. Глінки та Б.Б Глінки Криворізького автотранспортного технікуму Криворізького технічного університету (директор Іщенко Т.І.)

Музей авіації трудової та бойової слави Криворізького коледжу національного університету КРАУС ( директор Іваніна Н.А.)

Музей історії Українського політехнічного технікуму (КТРА)(директор Поліщук Л.С.)

Музей воїнів – інтернаціоналістів Міжрегіонального центру професійної перепідготовки військовослужбовців (директор Моськін С.І.)

Музей трудової та бойової слави Криворізького професійного гірничо – металургійного ліцею (зав.Більчик О.Ф.)

Музеї шкіл:

Центрально-Міський район

Музей КЗШ № 60 (Мала С.Г.),

Музей КЗШ№104( Тетерін О.А.)

Дзержинський район

Музей КЗШ № 15 (Шевченко В.Г.),

Музей КЗШ №103 (Кеуш Л.М.)

Саксаганський район

Музей КСШ№118 (Чернякова О.А.),

Музей КЗШ №43 (Чігрін В.І.),

Музей Криворізька гімназія №91(Бєлікова Т.Б.)

Довгинцівський район

Музей КЗШ №108 (Стешина І.Г.),

Музей КЗШ №84 (Бабіч Т.Г.),

Музей КЗШ №90 (Грищенко Л.Д.)

Жовтневий район

Музей КЗШ №86 (Католиченко Л.О.) ,

Музей КЗШ №97(Мацкович О.В.),

Музей КЗШ №93(Шеляг М.Л.)

Тернівський район

Музей КЗШ №55(Булгакова Г.М.),

Музей КЗШ№37 (Пивовар С.В.),

Музей КЗШ№76 (Куцевол І.Л.)

Інгулецький район

Музей КЗШ №114 (Хорькова Л.В.) ,

Музей Центру дитячо-юнацької творчості «Ріднокрай» (Матюніна О.М.)

 

МОЛОДІЖНІ РАДИ ПІДПРИЄМСТВ

ВАТ «Криворізький залізорудний комбінат»(Котович В.Ю.)

ВАТ «АрселорМіттал –Кривий Ріг» (Ющенко В.В.)

ВАТ «Північний ГЗК» (Шамрицька Н.А.)

ВАТ «Південний ГЗК» (Книга А.Б.)

ГО «Спілка молоді ВАТ «ЦГЗК» (Ахмадулін К.В.)

ВАТ «Інгулецький ГЗК» (Сахнюк С.С.)

ГО «Спілка молоді ЗАТ «Криворізький завод гірничого обладнання» (Герра В.В.)

 

СТУДЕНТСЬКІ І УЧНІВСЬКІ МОЛОДІЖНІ РАДИ

Криворізький технічний університет (Кіяшко Є.А.)

Криворізький Державний педагогічний університет ( Скиба С.М)

Криворізький металургійний факультет Національної металургійної академії України (Михлік Віталій)

Автотранспортний технікум Криворізького технічного університету (Оторвін Данило)

Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування (ПТУ№45) (Крамарчина Ганна)

Навчально – виробничий центр (ПТУ № 7) (Заіка Катерина)

Міжрегіональний центр професійної перепідготовки військовослужбовців(Чумак О.О.)

Криворізький професійний гірничо – металургійний ліцей (Волощук М.С.)

Учнівська молодіжна рада СШ№15 ім. Миколи Решетняка (президент шкільного парламенту Каллаур Анастасія)

 

ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Криворізька міська організація ветеранів (Дабіжа М.К)

Криворізька міська дитяча організація «КОЛО веселки» (Драченко Л.М)

Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнської асоціації працівників професійно – технічної освіти (голова Василиненко В.М.)

Криворізька спілка журналістів України (Теміргалієва Л.М.)

Криворізька громадська організація «Молоді регіони» (Хватова С.В.)

Криворізька міська організація Української спілки ветеранів Афганістану, Криворізьке міське об’єднання ветеранів Афганістану і воєнних конфліктів в інших країнах (Федосенко Ю.І.)

Криворізька міська організація ветеранів правоохоронних органів (Симанько А.М.)

Громадська організація «Криворізька міська організація ветеранів прикордонних військ» (Великодній О.В.)

Криворізька благодійна організація «Асоціація ветеранів спецназу» (Пашкуров О.Є.)

 

Українське реєстрове козацтво (Засядьвовк Ю.І.)

Криворізька Міжнародна громадська організація «Січеславське Козацтво Запорізьке» (Силка Л.А.)

 

 

ПРОФСПІЛКИ

Криворізький міський комітет профспілки металургів та гірників України

(Макаренко А.К.)

Криворізька галузева організація профспілки працівників будівництва та промбудматеріалів (Фарафонова О.І)

Криворізька міська профспілкова організація працівників державних установ (Зеленська О.О.)

 

ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Газета «Червоний гірник» (Соловйов С.І)

ТРК «Рудана» ( Некрасова І.Ф.)

ТРК «Криворіжжя» ( Галасюк І.В.)

Рекламно-інформаційна група «АртСтайл» (Жаботинський А.В.)

Газета «Єднання поколінь» ( Бухтіяров В.П.)

«Домашня Газета» ( Коваленко В.Ю.)

 

2. З метою збереження памяті про видатних діячів що внесли суттевий внесок в розвиток молодіжного руху та розбудову Кривбасу і його гірничо-металургійного комплексу і заслуговують того щоб про них памятала і їх наслідувала сучасна та майбутня молодь Криворіжжя уже в умовах незалежної демократичної України з урахуванням національних інтересів, нагородити посмертно:

 

Відзнакою Асоціації «За заслуги»:

Артамонова Володимира Олександровича - Герой Соціалістичної Праці, господарський, партійний та державний діяч, перший секретар Жовтневого райкому, перший секретар Криворізького міському Компартії України (1965-1973 рр), наставник молоді

Висоцького Олександра Степановича – Герой Соціалістичної Праці, бригадир комсомольсько-молодіжної бригади РУ ім. Дзержинського, партійний та державний діяч, депутат Верховної Ради СРСР 7-9 скликань

Гутовського Григорія Івановича – молодіжний діяч, Почесний громадянин міста (2000р), перший секретар Тернівського райкому, другий секретар Криворізького міському Компартії України (1973-1979 рр), Голова Криворізької міськради та міськвиконкому (1979-1992рр), депутат Верховної Ради УРСР (1981-1990рр), член Президії Верховної Ради УРСР

Довбню Віктора Михайловича – молодіжний, партійний, господарський та державний діяч, секретар, перший секретар Криворізького міському ЛКСМ України (1962-1970рр), другий секретар Дзержинського райкому Компартії України (1970-1973рр), голова Дзержинської райради та райвиконкому (1983-1990рр)

Кулікова Якова Павловича – Герой Соціалістичної Праці, державний діяч, депутат Верховної Ради СРСР пяти скликань, Міністр чорної металургії УРСР (1965-1981рр), організатор та керівник розбудови комсомольсько-молодіжних будов гірничо-металургійного комплексу Кривбасу, наставник молоді

Лубенця Григорія Кузьмича – Герой Соціалістисної Праці, державний діяч, депутат Верховної Ради УРСР, Міністр Мінтяжбуду УРСР (1963-1984рр), головний підрядник розбудови комсомольсько-молодіжних будов гірничо-металургійного комплексу Кривбасу, наставник молоді

Малахова Георгія Михайловича – Академик Національної Академії України, Академії Гірничих наук України, професор, д.т.н., директор/ ректор Криворізького гірничорудного інституту (1951-1973рр), наставник молоді

Олейнікова Віктора Степановича –Почесний громадянин міста (1975р), партійний, господарський та державний діяч, депутат Верховної Ради СРСР (1958р), перший секретар Криворізького міському, секретар Дніпропетровського обкому Компартії України (1955-1973рр), наставник молоді

Осадчука Григорія Степановича – молодіжний, партійний та науковий діяч, перший секретар Центрально-Міського райкому, секретар Криворізького міському Компартії України (1963-1983рр)

Подлєпу Олексія Пантейлимоновича – Герой Соціалістичної Праці, депутат Верховної Ради УРСР (1967р), керівник будівельних організацій на комсомольсько-молодіжних будовах Кривбасу, наставник молоді

Ремху Володимира Михайловича – молодіжний, партійний, господарський та державний діяч, голова Центрально - Міської райради та райвиконкому (1978-1986рр), перший заступник Голови Криворізького міськвиконкому (1986-1988рр)

Решетіло Леоніда Івановича – молодіжний, партійний та державний діяч, перший секретар Тернівського райкому, другий секретар Криворізького міському Компартії України (1975-1982рр)

Савицького Івана Івановича- Герой Соціалістичної Праці, видатний організатор гірничого виробництва, директор Південного ГЗК (з 1957р), наставник молоді

Саворського Петра Костянтиновича – партійний, господарський та державний діяч, депутат Верховної Ради УРСР (1975-1985рр), перший секретар Дзержинського райкому Компартії України (1963-1969рр), керуючий РУ ім. Дзержинського (1969-1983рр), наставник молоді

Саласюка Володимира Митрофановича – Герой Соціалістичної Праці, керівник будівельних організацій на комсомольсько-молодіжних будовах Кривбасу, наставник молоді

Тетерука Івана Афанасійовичамолодіжний, партійний та державний діяч, голова Центрально-Міської райради та райвиконкому (1965-1969рр), заступник Голови Криворізького міськвиконкому (1969-1978рр), працівник апарату Верховної Ради УРСР та України (1978-2000рр), наставник молоді

Янченка Юрія Андрійовичамолодіжний та науковий діяч, секретар Криворізького міському комсомолу (1967-1969рр), наставник молоді

 

3. Започаткувати оприлюднення біографій, фотографій та даних про життевий і трудовий шлях нагороджених відзнаками Асоціації «Комсомолець Кривбасу» в кнжкових виданнях, друкованих та електронних засобах масової інформації для музеїв, бібліотек, широкого загалу, сучасних та майбутніх поколінь.

 

4. Доручити Голові Ради Асоціації Д.П.Степанюку вручити відзнаки та подяки нагородженим живим та сім’ям нагороджених посмертно на урочистих і памятних заходах.

 

Голова Ради Асоціації,

Народний депутат України другого скликання,

Державний службовець першого рангу,

Заслуженний працівник промисловості України

 

 

 

 

 

Дмитро Cтепанюк

 

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета