Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Протокол засідання громадського організаційного комітету Асоціації від 30 квітня 2012 р. - ч.2

На підставі поданих документів організаційний комітет визначився з переможцями(кращими),

 

Ухвалили :

 

Визнати переможцями (кращими) міського конкурсу на звання «Краще підприємство замовник кадрів року» у 2011 році такі субєкти господарювання міста:

 

-          Серед гірничометулургійних підприємств:

 

ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», голова правління КАРАМАНИЦЬ ФЕДІР ІВАНОВИЧ

 

-          Серед підприємств будівельної галузі:

ПАТ «Криворіжіндустрбуд», генеральний директор ЗЕМЛЯНИЙ МИКОЛА ФЕДОРОВИЧ

ТОВ «Криворіжелектромонтаж», генеральний директор ТКАЧЕНКО ГРИГОРІЙ ІВАНОВИЧ

ТОВ «Будплюс», директор КЕУШ АНАТОЛІЙ ЯКОВИЧ

 

-          Серед підприємств машинобудівельної галузі:

ПрАТ «Криворізький завод гірничого обладнання», генеральний директор БУЛАТЕЦЬКИЙ МИХАЙЛО БОРИСОВИЧ

ПАТ «Криворізький турбінний завод «Констар», генеральний директор ПОПРОЖУК ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

 

-          Серед підприємств торгівлі і сервісу:

          ТОВ «СПАР – ЦЕНТР», директор УШАКОВ ІГОР ЮРІЙОВИЧ

          ТОВ «ВЕНЕЦІЯ – БЕСТ», директор ПОСОХОВ ІГОР ЮРІЙОВИЧ

          ТОВ Гіпермаркет «Епіцентр – К», директор ВОЗНЮК ЄВГЕН ВАСИЛЬОВИЧ

          ТОВ «Фоззі Фут», регіональний директор по кадрам САЛЬНИКОВА АННА  

           АНАТОЛІЇВНА

- Серед підприємств харчової  промисловості:

           МІК ТОВКондитерський цех «Натхнення», директор МЕРКУЛОВА ОЛЕНА

      АНАТОЛІЇВНА

      ПАТ «Криворізький міськмолокозавод№1», голова правління ХОХЛОВА   ЛАРИСА АНАТОЛІЇВНА

 

-Серед підприємств транспорту і звязку:

      ДП «Криворізьке локомотивне депо Придніпровської залізниці»,

      начальник Лоза Олексій Петрович

 

ДП « Пасажирська вагонна дільниця Придніпровської залізниці»,

       начальник ШубаСтаніслав Олексійович.

 

 

-  Серед підприємств на кращий колективний договір, щодо реалізації програм молодіжної політики,

ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» голова правління КАРАМАНИЦЬ ФЕДІР ІВАНОВИЧ, голова профспілкового комітету ДЕРКАЧ ЮРІЙ ЛЕОНТІЙОВИЧ

 

П. В номінації – «Кращий керівник персоналу»:

 

ПАТ  «Криворізький залізорудний комбінат», директор по персоналу, голова Піклувальної ради гірничо – металургійних професій МАКАРОВ ОЛЕГ ІВАНОВИЧ.

 

Ш. В номінації – «Реалізація міської програми «Школа – ПТНЗ – ВНЗ- підприємство» в сприянні професійному розвитку молоді»:

ПАТ «Інгулецький гірничозбагачувальний комбінат», генеральний директор ЛЕВИЦЬКИЙ АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ.

ПАТ «Північний гірничозбагачувальний комбінат», генеральний директор ШПИЛЬКА АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ.

 

ІУ.  В номінації – «Серце віддаю дітям»:

          ПАТ «Криворіжіндустрбуд», генеральний директор, голова Піклувальної ради

          будівельних професій, Почесний громадянин міста Кривого Рогу, Заслужений будівельник України, ЗЕМЛЯНИЙ МИКОЛА ФЕДОРОВИЧ.

 

У. В номінації – «На сторожі життя і здоровя»:

          ПАТ «Північний гірничозбагачувальний комбінат», генеральний директор

          ШПИЛЬКА АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ.

 

УІ. В номінації – «Профспілковий лідер – захисник робітників ( молоді)»:

          МАКАРЕНКО АНАТОЛІЙ КИРИЛОВИЧ – голова Криворізького міського

          комітету профспілки металургів та гірників України.

          ФАРАФОНОВА ОЛІМПІАДА ІВАНІВНА – голова Криворізької галузевої

         організації профспілки працівників будівництва та промбудматеріалів.

 

УП. В номінації – «Енергозберігаючи технології у виробничому процесі»:

          ЗАХАРЧЕНКО ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, голова правління ПАТ «Електроград»

 

УШ.В номінації «Молодіжний лідер підприємства»

           КОТОВИЧ ВАСИЛИНА ЮРІЇВНА, начальник відділу по роботі з молоддю ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат»,

 

ІХ. Відзначити позитивну роботу в плані співпраці:

-          ПАТ «Південний гірничозбагачувальний комбінат»,

-          ПАТ «Центральний гірничозбагачувальний комбінат»,

-          ПАТ «Хайдельберг Цемент Україна»,

-          АТЗТ «Електромашпромсервіс»,

-          ПАТ «Дизельний завод»,

-          ПАТ «Трансмаш»,

-          ПАТ «Криворіжаглобуд»,

-          ПАТ «Криворіжжилбуд»,

-          Державний інститут по проектуванню підприємств гірничорудної промисловості «Кривбаспроект»,

-          ДПП «Кривбаспромводопостачання»,

-          КП «Кривбасводоканал»,

-          ВАТ «Криворіжгаз»,

-          КП «Криворіжтепломережа»,

-          КП «Швидкісний трамвай».

 

Х.Запропонувати Раді Асоціації «Комсомолець Кривбасу» затвердити протокол, результати конкурсу оприлюднити в друкованих та електронних засобах масової інформації, в мережі Інтернет, надіслати роботодавцям та профспілкам, органам місцевого самоврядування для використання в роботі.


Протокол організаційного комітету підписали :

Арсеєв Ю.М.,Вознюк І.Б., Горб Г.Г.,Дубінецький В.В., Земляний М.Ф.,  Зозуля Н.В., Костюченко М.І., Кравець М.Т., Кріпак Т.П.,  Ладнич Ю.Д., МакаренкоА.К., Макаров О.І., Малєєв С.В., Михлик В.В.,Отверченко Г.Х,Рибаченко Н.Р., Рижкова Г.О.,  Світлічний О.В.,  Сапіга В.О.,Семенюк Т.Т., Семенюк Т.Т., Сидоренко Г.І. Сторожук А.В., Учитель О.Д., Фарафонова О.І., Фоменко Н.П., Шулін Ю.М.,

 

Голова оргкомітету конкурсу Д.П. Степанюк 

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета