Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРО ЖОВТНЕВУ РАЙОННУ ОРГАНІЗАЦІЮ

Погоджено

на засіданні Ради

на засіданні

«Криворізька міська Асоціація

«Комсомолець Кривбасу»

Протокол № 4 від 23.10.2009р

Затверджено

на засіданні

Правління  Громадської організації

«Криворізька міська Асоціація

«Комсомолець Кривбасу»

Протокол № 2  від 18.12.2009р

 

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ЖОВТНЕВУ РАЙОННУ ОРГАНІЗАЦІЮ  ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «Криворізька Міська

Асоціація «Комсомолець Кривбасу»

 

1.     Основою організаційної побудови Асоціації є районні організації які можуть створюватися Асоціацією в районах міста. 

2.     Районні організації здійснюють свою діяльність у відповідності до чинного законодавства України, Статуту Асоціації, Положень, затверджених Правлінням Асоціації за погодженням з Радою Асоціації.

3.     Голова Правління районної організації обирається та звільняється за погодженням з Правлінням  і Радою Асоціації.

4.     Районна організація  має прапор є атрибутами Асоціації затвердженими Правлінням Асоціації і може мати рахунки в банках за погодженням з  Радою Асоціації.

5.     Районна організація Асоціації в своїй діяльності керується Статутом та Програмою Асоціації та організує роботу своїх членів на виконання завдань, визначених районною організацією.

6.     Районна організація веде облік своїх членів, організує заходи, які плануються Правлінням та Радою Асоціації .

7.     Районну організацію Асоціації може обирати Правління (не більше 5 осіб) із числа членів Асоціації на загальних зборах (конференції) терміном на один рік, якщо чисельність організації перевищує 50 членів Асоціації.

8.     Збори (конференції) членів районної організації проводяться не рідше один раз в рік.

9.     Кошти районної організації формуються за рахунок членських внесків та благодійної допомоги, які залишаються повністю в її розпорядженні та витрачаються на поточну діяльність районної організації.

10. Про проведення зборів (конференції) Голова районної організації інформує завчасно Правління Асоціації.

11. На зборах (конференції) районної організації може бути присутнім представник Ради або Правління Асоціації з правом дорадчого голосу.

12. Районна організація може проходити реєстрацію в державних органах через направлення відповідного повідомлення.

13. Вищим керівним органом районної організації є загальні збори (конференція).

14. В районній організації чисельністю більше, ніж 50 членів організації можуть проводитися конференції, представники на яких визначаються правлінням районної організації.

15. Правління районної організації складається із Голови, двох заступників та членів організації, загальна кількість яких становить 5 осіб.

16. Голова Правління районної організації скликає чергові та позачергові районні збори (конференція) на вимогу 1/3 членів районної організації або більшості членів Правління.

17. Правління районної організації є керівним органом та діє між загальними зборами (конференціями) районної організації.

18.   Районна організація, яка має чисельність менше 50 членів обирає на своїх загальних зборах Голову та заступників районної організації.

19.  Правління районної організації проводить своє засідання не рідше одного разу в квартал.

20. Контроль за фінансовим станом районної організації чисельність якою більше 50 членів, здійснює ревізійна комісія, яка обирається на загальних зборах (конференції)  районної організації, чисельністю не менше 3 особи.До 50 членів – равізійна  комісія Асоціації.

21.   Ліквідація районної організації Асоціації здійснюється за рішенням Правління Асоціації за погодженням з Радою Асоціації.

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета