Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРО РАДУ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Затверджено

на засіданні Ради громадської організації

«Криворізька міська Асоціація

«Комсомолець Кривбасу»

Протокол № 4 від 23.10.2009р

 

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО РАДУ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

«КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ

«КОМСОМОЛЕЦЬ КРИВБАСУ»

 

м. Кривий Ріг

2009р.

 

1.        Рада Асоціації є головним керівним органом Асоціації і діє між Конференціями Асоціації.

2.        Рада Асоціації складається із Засновників Асоціації, та інших членів Ради обраних Конференцією .  Для окремих  представницьких функцій Конференція Асоціації за пропозицією  Ради Асоціації може обирати Почесного Голову Асоціації або Почесних співГолів Асоціації на громадських засадах, Рада Асоціації  більшістю голосів 50%+1 членів Ради  присутніх на її засіданні приймає протокольні рішення які підписують Голова Ради і Секретар Ради Асоціації і скріпляються печаткою Ради Асоціації. Засідання Ради є правомочним, якщо на ньому присутні не менше половини його членів з правом голосу.

3.        Члени Ради Асоціації мають при голосуванні рівні права. При голосуванні порівну – голос Голови Ради Асоціації є вирішальним.

4.        До складу Ради Асоціації з правом дорадчого голосу входять Голова Правління , Голова Ревізійної Комісії та  Виконавчий Директор Асоціації (якщо вони не є засновниками).

5.        Рада Асоціації на своїх засіданнях розглядає та вирішує всі питання діяльності Асоціації, крім тих, що відносяться до компетенції Конференції .

6.        Рада Асоціації на своєму засіданні із складу засновників обирає  Голову Ради Асоціації, першого заступника, заступників Голови Ради Асоціації, та розподіляє серед своїх членів їх обов’язки. Голова Ради Асоціації веде засідання Ради. В разі  відсутності Голови Ради Асоціації його обов’язки виконує перший заступник, або заступник за дорученням Голови Ради Асоціації.

7.        Голова Ради Асоціації є найвищою посадовою особою Асоціації, та може виконувати свої обов’язки ( як і перший заступник, заступники та інші члени Ради) на громадських засадах або на платній основі, згідно рішення Ради.

8.        Рада Асоціації збирається на свої засідання не менш як два рази на рік, а в разі необхідності за пропозицією Голови Ради Асоціації, або 1/3 членів Ради – позачергово.

9.        Рада Асоціації пропонує для обрання або звільнення Голову Правління, першого заступника, заступників Голови та членів Правління, які здійснюють поточне керівництво діяльністю Асоціації та відповідають за її результати. Рада Асоціації делегує від свого числа в Правління Асоціації не менше трьох осіб з правом голосу.

10.    Рада Асоціації для здійснення своїх повноважень має свої печатки, штампи, бланки та іншу атрибутику.

11.    Фінансування Ради Асоціації здійснюється в межах кошторису Асоціації, який розробляється Правлінням і затверджується Радою Асоціації.

12.    Рада Асоціації має право відстороняти від виконання обов’язків Голову Правління та членів Правління за порушення чинного законодавства України, Статуту Асоціації, зловживання посадовим становищем або на підставі матеріалів правоохоронних чи контролюючих  органів з наступним прийняттям рішення на Конференції Асоціації. На час відсторонення Голови Правління Рада Асоціації призначає тимчасово виконуючого обов’язки Голови Правління Асоціації із складу членів Ради Асоціації або членів Правління Асоціації до вирішення питання на Конференції Асоціації.

13.    Чисельність членів Ради Асоціації з правом голосу не повинна перевищувати 27 осіб.

14.     У відсутності Голови Ради Асоціації за його дорученням засідання Ради веде (головує на засіданні) перший заступник, заступник або член Ради, який при голосуванні членів Ради порівну має вирішальний голос.

15.    Члени Ради Асоціації про засідання Ради сповіщаються секретарем Ради про порядок денний за 5 днів до засідання Ради.

16.    Правління Ради Асоціації за дорученням Голови Ради організує технічне та інформаційне забезпечення проведення засідання Ради Асоціації в офісі Асоціації.

17.    Члени Ради мають право бути присутніми на будь-яких зборах, які проводять районні організації з правом дорадчого голосу та контролювати (перевіряти) роботу і виконання Статуту та Програму діяльності Асоціації.

18.    Члени Ради Асоціації згідно рішенню Ради відповідають за слідуючи основні напрямки роботи Асоціації:

18.1.        Голова Ради Асоціації, який обирається на засіданні Ради координує та відповідає за виконання завдань Асоціації згідно діючих законів України, Статуту, Програми діяльності та цього Положення. Здійснює співробітництво з органами державної, законодавчої та виконавчої ради, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями та міжнародними громадськими об’єднаннями;

18.2.        Голова Ради є головною посадовою особою Асоціації.

18.3.        Перший заступник Голови Ради Асоціації організує та відповідає за роботу районних організацій Асоціації, здійснює постійний моніторинг стану збереження пам`яті про минулі та сучасні  трудові, героїчні та патріотичні звершення  молоді Кривбасу як при розбудові міста, країни, так і в часи боротьби з зовнішніми та внутрішніми загрозами та виявлення причин, які цьому заважають.

18.4.        Заступник Голови Ради Асоціації організує та відповідає за постійний моніторинг соціального та економічного стану та внесення пропозицій щодо сприяння створенню ефективної  системи захисту прав та інтересів членів Асоціації, покращення якості їх життя.

18.5.        Заступник Голови Ради Асоціації відповідає за сприяння становленню сучасного гуманістичного, духовного молодіжного та ветеранського руху з врахуванням кращого минулого досвіду   культурних, моральних і духовних цінностей людства.

18.6.        Секретар Ради Асоціації готує порядок денний та повідомляє членам Ради Асоціації про засідання та порядок денний, веде та оформляю протоколи засідання, відповідає за реєстрацію вхідних та вихідних інформаційних та інших документів Ради Асоціації. При необхідності інформує членів Ради Асоціації про доручення Голови Ради та здійснює контроль за його виконанням.

18.7.        Прес-секретар Ради Асоціації готує прес-релізи, резюме, повідомлення та інші інформаційні документи про діяльність асоціації для інформаційних агентств міста та інших регіонів України і відповідає за інформаційну політику і достовірність інформації Асоціації в електронних та інших інформаційних засобів.

18.8.        Члени Ради Асоціації виконують свої обов’язки за дорученням Голови Ради Асоціації, а в його відсутності – за дорученням тимчасово виконуючого обов’язки Голови Ради Асоціації. Члени Ради Асоціації виконують свої обов’язки за рішенням Ради Асоціації, Голови Ради Асоціації згідно свого практичного досвіду та можливостей.

19.    Голова Ради Асоціації має посвідчення, яке підписується секретарем Ради Асоціації.

20.    Перший заступник, заступники та інші члени Ради Асоціації мають посвідчення, яке підписується Головою Ради Асоціації.

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета