Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРО ПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Затверджено

на засіданні Ради громадської організації

«Криворізька міська Асоціація

«Комсомолець Кривбаса»

Протокол № 4  від 23.10.2009р

 

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

«КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ

«КОМСОМОЛЕЦЬ КРИВБАСУ»

 

м. Кривий Ріг

2009р.

 

 1. Правління та Голова Правління Асоціації обираються та відкликаються на конференції Асоціації за пропозицією Ради Асоціації терміном на два роки.

 2. Кількість членів Правління встановлюється Конференцією Асоціації і не може бути менше 11 та більше 21 чоловік. Рада Асоціації делегує від свого числа в Правління не менше 3 осіб з правом голосу.

 3. Правління Асоціації звітує про свою діяльність перед Радою Асоціації та Конференцією.

 4. У засіданнях Правління можуть брати участь  з правом дорадчого голосу Голова Ревізійної комісії, Виконавчий Директор, керівники підприємств, філій, представництв, центрів , організацій Асоціації, та інші запрошені на засідання.

 5. Правління затверджує програми та плани роботи Асоціації, кошториси за погодженням з Радою Асоціації.

 6. Правління за поданням Ради Асоціації обирає та звільняє  Першого заступника та заступників Голови Правління.

 7. Правління визначає і затверджує щорічний бюджет Асоціації  та контролює його виконання.

 8. Правління здійснює поточне керівництво діяльністю Асоціації.

 9. Правління встановлює розміри вступних та членських внесків для індивідуальних членів за погодженням з Радою Асоціації.

 10. Правління приймає рішення про прийом та виключення колективних членів, розміри вступних та членських внесків для них за погодженням з Радою Асоціації.

 11. Правління приймає рішення про створення районних організацій, та інших структурних підрозділів  за погодженням з Радою Асоціації, затверджує положення про них, надає їм фінансову та методичну допомогу.

 12. Правління вносить пропозицію Раді Асоціації  про вступ та Союзи з іншими громадськими організаціями, включаючи міжнародні.

 13. Правління погоджує з Радою Асоціації дату проведення Конференції та визначає квоту представництва від індивідуальних та колективних членів.

 14. Правління пропонує порядок денний.

 15. Правління приймає рішення про створення необхідних для виконання статутних завдань госпрозрахункових установ та організацій, заснування підприємств, засобів масової інформації, призначення та звільнення їх керівників за погодженням з Радою Асоціації.

 16. Правління вносить пропозиції до органів влади і управління з питань визначених Статутом.

 17. Правління здійснює господарське управління майном Асоціації.

 18. Правління приймає рішення щодо правового, соціального захисту та допомоги членам Асоціації.

 19. Правління надає пропозиції Раді Асоціації  щодо затвердження власної символіки (прапор, емблема, знаки та інша атрибутика) та дає дозвіл на її використання.

 20. Правління приймає рішення про виключення з членів Асоціації колективних та індивідуальних членів за погодженням з Радою Асоціації.

 21. Правління вносить Раді Асоціації пропозиції та проекти змін і доповнень до Статуту Асоціації з наступним затвердженням Конференцією.

 22. Правління вирішує інші питання, що стосуються діяльності Асоціації і не віднесені до компетенції Конференції та ради Асоціації, першочергово розглядає пропозиції від Ради Асоціації.

 23. Питання, пов’язані зі штатними співробітниками Асоціації, Правління вирішує у відповідності з трудовим законодавством України та  Статутом. Призначає за поданням Голови Правління і погодженням з Радою Асоціації Виконавчого Директора  та Головного бухгалтера Асоціації.

 24. 5.Про свою діяльність Правління  один рази в рік звітує перед Радою Асоціації.

 25. Засідання Правління проводяться за необхідністю, але не менш одного разу на квартал. Про дату засідання Правління і порядок денний усіх членів Правління персонально  сповіщає Секретар Правління.

 26. Засідання Правління є правомочним, якщо на ньому присутні не менше половини його членів з правом голосом не менш 50%+1.

 27. Протокольні рішення приймаються більшістю голосів присутніх членів Правління які підписуються Головою Правління та Секретарем Правління і скріпляються печаткою Правління Асоціації.

 28. Голова Правління готує проект порядку денного і матеріали до засідання Правління та повідомляє усіх членів Правління Асоціації. Засідання Правління веде Голова Правління Асоціації або особа яка  виконує його обов’язки.

 29. Правління діє в рамках затвердженого Радою Асоціації Положення про Правління Асоціації.

 30. Рішення про прийняття у колективні члени Асоціації приймається Правлінням на черговому засіданні Правління за погодження Ради Асоціації.  Юридична особа набуває статусу колективного члена Асоціації після внесення вступного та членських внесків.

 31. Деякі категорії індивідуальних членів (пенсіонери, інваліди, молодь до 22 років) сплачують мінімальні вступні та членські внески, які встановлюється Правлінням  Асоціації за погодженням з Радою Асоціації.

 32. Облік членів Асоціації веде Правління.

 33. Члени Асоціації, які порушують Статут, систематично не виконують або неналежним чином виконують свої обов'язки чи перешкоджають своїми діями досягненню мети і завдань Асоціації, можуть бути виключені з членів Асоціації.

Рішення про виключення з членів Асоціації приймається Правлінням за погодженням з Радою Асоціації.

Рішення Правління про виключення з членів Асоціації може бути оскаржене до Конференції Асоціації або в судовому порядку.

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета