Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРО ГОЛОВУ ПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Затверджено

на засіданні Ради громадської організації

«Криворізька міська Асоціація

«Комсомолець Кривбасу»

Протокол № 4 від 23/10/2009р

 

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ГОЛОВУ ПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

«КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ

«КОМСОМОЛЕЦЬ КРИВБАСУ»

 

м. Кривий Ріг

2009р.

 

  1. Рада Асоціації пропонує для обрання або звільнення Голову Правління, першого заступника, заступників Голови та членів Правління, які здійснюють поточне керівництво діяльністю Асоціації та відповідають за її результати.

  2. Голова Правління:

2.1. Діє без довіреності від імені Асоціації, представляє Асоціацію у взаємовідносинах з владою, підприємствами, установами, організаціями, в тому числі міжнародними.

2.2. Здійснює керівництво Асоціацією у період між засіданнями Правління, розглядає та вирішує всі питання, крім тих, що віднесені до компетенції Конференції,  Ради Асоціації та Правління.

2.3. Пропонує Правлінню за погодженням з Радою Асоціації для обрання або звільнення  Першого Заступника та Заступників Голови Правління, призначення або звільнення Виконавчого Директора і  відповідає за вирішення питань підготовки і розстановки кадрів в Асоціації та      в заснованих Асоціацією підприємств, організацій, установ, засобів масової інформації.

2.4. Затверджує штатний розклад після погодження з Радою Асоціації.

2.5. Розглядає заяви та приймає рішення про вступ та виключення індивідуальних членів Асоціації, за погодженням  з Радою Асоціації.

2.6. Скликає засідання Правління та готує проект порядку денного.

2.7. Звітує про діяльність Правління і свою особисту діяльність перед Конференцією,   та Радою Асоціації.

2.8. Приймає рішення про пред’явлення від імені Правління претензій та позовів, видає довіреності.

2.9. Затверджує ескізи штампів, печаток, зразків бланків.

2.10. Розподіляє обов’язки серед членів Правління, згідно Положенню про Правління.

2.11. Має право приймати до свого розгляду та вирішувати інші питання щодо забезпечення діяльності, крім тих, що віднесені до компетенції Конференції, Ради Асоціації та Правління.

2.12. Перший Заступник, Заступники Голови Правління Асоціації діють згідно обов’язків, затверджених Правлінням за поданням Голови Правління Асоціації.

2.13. У разі відсутності Голови Правління його обов’язки виконує Перший Заступник Голови Правління, або один із заступників за дорученням Голови Правління.

 

3. Рішення про прийняття до Асоціації індивідуального члена приймається Головою Правління у тижневий термін, або його першим заступником чи заступниками.

 

4. Голова Правління готує проект порядку денного і матеріали до засідання Правління та повідомляє усіх членів Правління Асоціації. Засідання Правління веде Голова Правління Асоціації або особа яка  виконує його обов’язки.

 

5. Голова Правління, перший заступник, заступники мають посвідчення, підписані Головою Ради Асоціації.

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета