Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Повідомлення

Повідомлення

19 жовтня 2012 року в м Кривому Розі відбулася конференція представників 32-х громадських організацій та профспілок на тему «94-річчя ВЛКСМ: комсомольсько - молодіжні традиції і сучасний Кривбас в контексті парламентських виборів 2012».

З доповіддю виступив Голови Ради Асоціації «Комсомолець Кривбасу» Дмитро Степанюк, народний депутат України другого скликання по Дзержинському виборчому округу № 87 м. Кривого Рогу, Голова Дзержинської райради першого та другого скликань (1990-1998рр),заступник Голови правління ВГО "Союз споживачів України", доктор філософії в галузі права.  

В обговоренні прийняли участь  Сторожук АВ, Засядьвовк ЮІ, Олександ  Філіпчук, Дабіжа МК, Чернов ВТ, Тіміргалєєва ЛМ, Земляний МФ, Сапіга ВО, Чорна ЛІ.
 
Конференція зазначила, що в Кривбасі в основному збереглись кращі комсомольсько-молодіжні традиції які були в роботі з дітьми, учнівською, студентською та робітничою молоддю. Багато функцій цієї справи перейшли від комсомолу до влади, органів місцевого самоврядування уже в умовах незалежної України. Але є  проблеми з наданням гарантованого першого робочого місця випускникам навчальних закладів, з забезпеченням соціальним житлом молодих сімей, з екологічною безпекою, які вирішуються на законодавчому рівні.

Тому учасники конференції, як представники обєднань громадян, напередодні  парламентських виборів 2012, відповідно до статті 7 Закону України «Про статус народного депутата України»,- звернулись до найбільш рейтингових кандидатів в народні депутати України України 7-го скликання по мажоритарних округах  № 31 -Павлова КЮ, №32 - почесного громадянина міста Любоненка ЮВ , № 33 - почесного громадянина міста Задорожного ВК, № 37 - Шпенова ДЮ, які вже добровільно взяли на себе напружені соціальні зобов’язання відносно своїх округів, з «наказами-пропозиціями-вимогами» (з врахуванням письмових пропозицій що надійшли) і звернулись до виборців з пропозицією: цих кандидатів  підтримати в день виборів 28 10.2012 року. Визначені особи яким доручено накази доопрацювати та підписати.

Зазначено, що надання  кандидатам  « наказів-пропозиций-вимог»  слід розглядати як прояв  високої до них довіри з боку інститутів громадянського суспільства міста.

Доопрацьовані «накази-пропозиції-вимоги», стенограма доповіді, додаються нижче.

Прес-служба Асоціації  

«Комсомолець Кривбасу»


  

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета