Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Накази-пропозиції-вимоги ч.1

Накази-пропозиції-вимоги

 

кандидатам в Народні депутати України 7-го скликання по мажоритарним округам №№ 31, 32, 33, 37 до яких входять житлові масиви м. Кривого Рогу від учасників громадської конференції «94-річчя ВЛКСМ: комсомольсько - молодіжні традиції і сучасний Кривбас в контексті парламентських виборів 2012», включаючи коментарі. 

19 жовтня 2012 м. Кривій Ріг

Учасники конференції 32-х громадських організацій та профспілок «94-річчя ВЛКСМ: комсомольсько-молодіжні традиції і сучасний Кривбас в контексті парламентських виборів 2012» щиро сприймають підтримку заходу від Шевченко ВС, Бабіча ЮП, Богатиря ВВ, Кривченка ЮС, Павлова ВО, Москаленка АІ, Гурова ВМ та інших ветеранів комсомолу, видатних особистостей міста.

Учасники конференції, організованої міськими Асоціаціями «Комсомолець Кривбасу», «Депутати органів місцевого самоврядування», міськими організаціями ВГО «Союз споживачів України»,«Центр по правам дитини», газетою «Єднання поколінь» при участі почесних громадян міста, представників громадських організацій Героїв соціалістичної праці та України, ветеранів війни і праці, освітян, працівників системи профтехосвіти, активістів патріотичного руху Придніпров’я, чорнобильців, воїнів-інтернаціоналістів, прикордонників, українського козацтва, профспілок, молодіжних Рад підприємств, органів учнівського та студентського самоврядування, керівників навчальних закладів, підприємств, організацій, установ та бізнесових структур, друкованих та електронних ЗМІ, Інтернет видань - зазначають, що молодь Кривбасу, в тому числі і комсомольська, традиційно завжди була активною в громадсько – політичному житті міста та країни, брала безпосередньо участь в виборах влад усіх рівнів, достойно представляла місто на верхніх щаблях української держави – як в партійних структурах так і в Верховній Раді та Уряді УРСР і України, в органах центральної виконавчої влади. Доброю традицією в Кривбасі було давати своїм кандидатам в депутати в тому числі і до Верховної Ради накази виборців в яких значною частиною були проблеми дітей, учнівської та студентської молоді. Ці накази і їх виконання були підставою для оцінки роботи кожного депутата, при вирішені його подальшої долі на наступних виборах. Керуючись кращими традиціями Кривбасу, учасники конференції:

1. Наголошують що надання наказів кандидатам в народні депутати України слід розглядати перш за все як велику довіру до них з боку інститутів громадянського суспільства міста . Підтримують добровільну ініціативу щодо укладення соціальних зобов’язань кандидатами в народні депутати України 7-го скликання по мажоритарних округах - № 31 Павловим КЮ, №32 почесним громадянином міста Любоненко ЮВ , № 33 почесним громадянином міста Задорожним ВК, № 37 Шпеновим ДЮ та їх зміст (дивись газету «Єднання поколінь» №12, жовтень 2012р), підтриманих Головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації Вілкулом ОЮ, Головою обласної ради Удодом ЄГ, Головами районних у місті рад та Партією Регіонів. Вважають що добровільне прийняття соціальних зобов’язань є проявом великої громадянської відповідальності перед виборцями та поваги до них. Зазначають що від інших кандидатів соціальні зобов’язання по округам не оприлюднені і учасникам конференції не відомі.

2. Звертаються з пропозицією до усіх криворізьких мажоритарних кандидатів в народні депутати України - звернути увагу в своїх округах: 

2.1 на проблеми в роботі освіти, професійно-технічної освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, станцій Юних техніків та інших позашкільних і спортивних закладів для дітей, учнівської та студентської молоді. На нестачу дитячих місць в садочках і виконання вимог Президента України ВФ Януковича щодо їх повернення від бізнесових структур для використання за призначенням. Протидіяти скороченню кількості дошкільних, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів

2.2 на несприятливу для міської громади екологічну ситуацію, що створюють соціально безвідповідальні промислові підприємства, надто ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг. Використовувати в повній мірі депутатські запити та звернення до регіональної та місцевої влади, Генеральної прокуратури України про посилення уваги та прокурорського реагування з боку природоохоронних прокуратур на випадки порушення екологічного законодавства, створення небезпечних умов для життя і здоров’я мешканців міста, особливо дітей, в зв’язку з забрудненням атмосфери та води шкідливими викидами. Робота промислових підприємств та агрегатів без пиловловлюючих фільтрів щодо шкідливих викидів - злочинна і повинна каратись.  

2.3 на соціальний захист ветеранів війни та праці, дітей війни, утримання та реконструкцію пам’ятників поховань воїнів у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр до 70 річчя Великої Перемоги в 2015 році, оголошеного Президентом України В.Ф.Януковичем «Роком єднання поколінь», на увіковіченні нових виявлених поховань та загиблих воїнів і учасників підпілля.

2.4 по 33-округу - на пропозицію громадських організацій щодо перейменування «вул.22-го партз’їзду» на «Проспект ім. Молоді Кривбасу», а «Парк ім. Героїв» на «парк ім. Молоді Кривбасу». Сквер між Дзержинським райвиконкомом та монументом перейменувати на «Сквер Слави»/або «Сквер Героїв». При цьому приймати до уваги що «Парк Героїв» раніше носив ім’я «Комсомольський», так як був створений і побудований за особистим дорученням почесного громадянина міста ВС Олейникова комсомольською молоддю Дзержинського району під керівництвом її лідера ВФ Криштопа, чиє і’мя увіковічене : двічі занесене на «Дошку Пошани кращих упорядників міста» Криворізького міськвиконкому.

2.5 на проблеми які існують при реалізації проекту «Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти». А саме:

 2.5.1 по 31-му виборчому округу – на необхідність проведення капітальних ремонтів молодіжного готелю, навчального корпусу, спортзалу гірничо - електромеханічного ліцею (ПТУ № 29),капітального ремонту молодіжних готелів гірничо – технологічного (ПТУ № 30) та будівельного ліцею (ПТУ №39), покрівлі в навчальному корпусі, майстернях, молодіжному готелі в навчально – виробничому центрі (ПТУ № 7), капітальний ремонт молодіжного готелю в центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі (ПТУ № 14)

2.5.2 по 32 – му виборчому округу - на необхідність капітального ремонту їдальні та гуртожитку ліцею № 37;

 2.5.3   по 33-му виборчому округу - на необхідність ремонту покрівлі навчального корпусу (ПТУ №8) і реконструкції стадіону міжрегіонального центру звільнених в запас військовослужбовців, реконструкції стадіону центру професійної освіти металургії та машинобудування (ПТУ № 45), капітального ремонту молодіжного готелю центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів №1;

 

2.5.4 по 37-му виборчому округу - на необхідність капітальних ремонтів молодіжних готелів, спортзалу та покрівлі навчальних корпусів Інгулецького професійного ліцею (ПТУ № 44) та центру професійної освіти (ПТУ № 86).

 

2.5.5 на пропозицію громадських організацій щодо депутатського запиту до Дніпропетровської облдержадміністрації, обласної та міської ради: про створення в м. Кривому Розі комунального закладу «Центр професійної освіти для малого та середнього бізнесу», про проведення сесій відповідних рад щодо стану професійно-технічної освіти.

Гірничо-металургійний Кривбас будувався молоддю і для молоді. Пропозиції викладені в цьому пункті 2.5 торкаються саме молодіжної політики в місті, освітянської сфери, професійно-технічної системи, соціальної підтримки учнівської, робітничої та студентської молоді, її виховання. І на сьогодні, як і раніше, вони заслуговують уваги народних депутатів України.

2.6 на вимогу виборців 32-го виборчого округу щодо:

2.6.1 створення з їх участю скверу для дітей та людей похилого віку біля шкіл №№ 35, 41 та прилеглих будинків №№ 3,6,22,24,40,43,38 по вул. Содружества.

2.6.2 упорядкування скверу ім. Гутовского з встановленням йому погруддя.

2.6.3 закільцювання тролейбусних ліній між Дніпропетровським шосе і пл. КЦРЗ (вздовж цвинтаря «Центральний»)

3. Закликають молодь міста виконати свій громадянський обов’язок, у своїх же інтересах - традиційно взяти активну участь в парламентських виборах 28 жовтня 2012 року, в формуванні законодавчої гілки влади в Україні. Обираючи парламент – кожний з нас один раз на п’ять років обирає своє майбутнє.

4. Окрім вимог щодо необхідності виконання соціальних зобов’язань, керуючись статею 7 Закону України «Про статус народного депутата України», з врахуванням доповіді Степанюка ДП, виступів Сторожука АВ, Засядьвовка ЮІ, Олександра Філіпчука, Дабіжи МК, Чернова ВТ, Темиргалієвой ЛМ, Земляного МФ, Сапіги ВО, Чорної ЛІ, письмових заяв учасників конференції дають кандидатам в народні депутати України 7-го скликання по мажоритарним виборчим округам №№ 31 Павлову КЮ,32 Любоненко ЮВ,33 Задорожному ВК,37 Шпенову ДЮ до яких входять житлові масиви м. Кривого Рогу наступні накази- пропозиції-вимоги :

4.1 в разі обрання, пам’ятати що вони є народними депутатами мажоритарниками всієї України від криворізьких виборців, від славетного своєю комсомольсько-молодіжною історією орденів Леніна та Трудового Червоного Прапора м. Кривого Рогу, комсомольська організація якого нагороджена також орденом Трудового Червоного Прапора. Повсякчас відчувати відповідальність як за долю міста, області так і за долю всієї країни і її народу, кожного виборця, молоді і дітей, безпеку споживачів. Щоб в українському парламенті незалежної України гідно відстоювали інтереси трудового Кривбасу, дотримувались його традицій. По принциповим питанням щоб проявляли криворізький характер головними рисами якого є дотримання взятих зобов’язань, людяність, турбота про дітей, молодь, ветеранів, наполегливість, відповідальність і компроміс, досягнення кінцевого результату. Ми традиційно хочемо пишатись своїми посланцями до вищого законодавчого органу країни, як пишаємося колишніми депутатами СРСР, УРСР та України, криворожанами-державниками - Шевченко ВС, Гіренком АМ, Чубенком ВА, Семиволосом ОІ, Олейниковим ВС, Бабічем ЮП, Гутовським ГІ, Стежко СА, Саворським ПК, Подлєпой ОП, Костюченком МІ, Гілем ПЄ, Висоцьким ОС, Євтуховим ВІ, Бадовим ВФ, Павловим ВО, Москаленком АІ, Гуровим ВМ, Степанюком ДП, Гладушем ВД, Бородичем ЛВ, Кочергой ВФ, Вілкулом ОЮ, Колісником МД і багатьма іншими особистостями, патриотами Кривбасу.

4.2 в своїй парламентській діяльності керуватись принципами, викладеними в гаслах : «Майбутнє -в єдності поколінь!», «Від якості влади - до якості життя!», «До високої якості життя - разом!», «Краще збережемо - нове побудуємо!».

4.3 підтримувати норми Декларації про державний суверинитет України, Конституції України, позицію Президента України В.Ф.Януковича та Уряду України щодо подальшого безядерного та позаблокового статусу України, дотримання власної військової доктрини по забезпеченню національної безпеки та обороноздатності країни від зовнішніх і внутрішніх загроз, від тероризму. Підтримувати перехід збройних сил на професійну, контрактну основу. Обережно ставитись до радикальної політичної ідеї щодо федерального укладу України, двопалатного парламенту, при відсутності у більшості регіонів самодостатності. Берегти конституційні унітарність, територіальну цілісність та суверинитет України. Пам’ятати що Дніпропетровщина,- є центром стабільності України, її суверинитету. Розвивати дружні двохсторонні взаємини з Росією, країнами СНГ, прикордонними сусідніми державами, Європейським Союзом, США , Кітаєм, Туреччиною та іншими країнами світу. ;

4.4 в разі розгляду в парламенті кримського питання виходити з того що Крим і м. Севастополь є українською територією, що визнано самою Російською Федерацією і підписано нею в міжнародних документах. І в Конституції РФ, затвердженою на загальноросійському референдумі багатонаціональним народом Росії в 1993 р, задовго до прийняття в 1996 році Україною своєї Конституції, в статті 65 про суб’єкти РФ,- Крим і м. Севастополь також відсутні. Сприяти перебуванню в м.Севастополі Чорноморського Флоту Росії відповідно до Конституції та законів України і підписаних міждержавних з РФ угод. Виходити з того що знаходження в м. Севастополі ЧФ разом з ВМС України, де в стародавньому Херсонесі київський князь Володимир Великий прийняв хрещення, є ефективним стабілізуючим фактором в Чорноморському басейні протягом півтора сторіччя після турецьких війн, в яких руське воїнство гинуло з патріотичними гаслами на вустах,в тому числі і за материнську православну віру. Зберігати в складі унітарної, єдиної України територіальну автономію «Автономна Республіка Крим», як результат компромісу, раніше досягнутого між Україною та Росією балансу, сприйнятого Туреччиною, переважно щодо російськомовного, україномовного та кримсько-татарського населення, яке мешкає в Криму. Наділення пограничного півострова суверенними правами, чого інколи вимагають кримські радикали різних політичних уподобань і їх представники у владі, виходячи з історії навіть сусідньої Росії, може стати джерелом сепаратизму і причиною військових конфліктів, що для України неприйнятне. В пам’яті українців збереглись історичні події коли в самому Криму на початку 90-х років наявність суверинитету в ще не введеній в дію Конституції АР Крим зразка 1992 року, привела до радикалізації екстремізму політичних «яструбів» і спробам перетворити півострів в кримінальне «ханство», відторгнути від України її власність і землі. І тільки рішучі дії парламенту України по скасуванню такої Конституції, президентства в Криму, та інших 40 актів, які не відповідали єдиному правовому полю України, при підтримці ОБСЄ, - застабілізували ситуацію як в Криму так і в Європі мирним шляхом, в той час як в РФ розгорнулась широкомасштабна військова операція в пограничній Чечні, що ведеться і до цього часу, була розгромлена з повітря її столиця м. Грозний.

4.5 в даний час підтримувати єдину державну українську мову, як засіб єднання країни, консолідації її політичних сил. Єднання - це Богоугодна справа. Сам Син Божий на землі виконував об’єднуючу місію щодо спасіння народу. Створювати умови вдосконалення рівня володіння посадовими особами державною мовою. Прийняти законопроект «Про державну мову» який би посилював українську, що сторіччями зазнавала утиску. Питання про запровадження другої, російської державної мови, розглядати після фактичного посилення та підняття престижності української мови як державної, на підставі висновків мовознавців та соціологів. Відповідно до Конституції України забезпечувати вільний розвиток, використання і захист російської, мов національних меншин країни, вивчення мов міжнародного спілкування до яких відноситься також і російська мова. Підтримати урядові пропозиції про зміни до закону «Про засади державної мовної політики» щодо помягшення його радикалізації. Радикалізм в мовній політиці завжди викликав в суспільствах загострення, протистояння, інколи військові, незалежно від кого би він не надходив.

Накази-пропозиції-вимоги ч.2


Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета