Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Додаток 2 до рішення ради АКК від 9.09.2011 р.

Додаток 2

До рішення ради АКК від 9.09.2011р

 

СКЛАД

Громадського міського організаційного комітету з проведення конкурсу

на звання «Краще підприємство (роботодавець) - замовник кадрів року»

 

- Степанюк Дмитро Петрович - Голова Ради громадської організації «Криворізька міська Асоціація «Комсомолець Кривбасу», комсомольський лідер, директор Криворізького відділення проектно-конструкторського інституту «Металургавтоматика» (1981-1991 рр) Мінмонтажспецбуду,  Голова Дзержинської райради (1990-1998 рр), народний депутат України другого скликання, Постійний представник Президента України в АР Крим (1996-1997 рр), перший заступник Голови «Держспоживстандарту» України  по зв’язкам з ВР України (2003-2005 рр), заслужений працівник промисловості України, доктор філософії в галузі права, голова організаційного комітету.

- Сапіга Віталій Олексійович - виконавчий директор громадської організації «Криворізька міська Асоціація «Комсомолець Кривбасу», заступник голови Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників професійно - технічної освіти, заступник голови організаційного комітету.

- Сидоренко Галина Іванівна - Секретар Ради громадської організації «Криворізька міська Асоціація «Комсомолець Кривбасу», секретар організаційного комітету.

 

Члени організаційного комітету:

- Шевченко Валентина Семенівна – молодіжний, партійний, науковий, громадський, державний  діяч, депутат Верховної Ради УРСР 9,10,11 скликань, заступник (1975-1985рр), Голова Президії Верховної Ради УРСР і член Політбюро ЦК Компартії України (1985-1990рр), депутат Верховної Ради СРСР 10,11 скликань, піонерська вожата, секретар Криворізького міському комсомолу, секретар Дзержинського райкому Компартії України, секретар ЦК ЛКСМ України (1962-1969рр), заступник міністра освіти УРСР, Почесний громадянин міста Києва, ініціатор розбудови дитячої та молодіжної інфраструктури в місті та республіканського піонерського табору «Молода гвардія» в м.Одеса, багатьох молодіжних музеїв, Голова ВГО « Конгрес ділових жінок України» (2002р), поборник української мови, прав дітей, молоді та жінок, почесний співголова Асоціації «Комсомолець Кривбасу», наставник молоді

 - Гіренко Андрій Миколайовича – молодіжний, партійний, державний та громадський діяч, депутат Верховної Ради СРСР (1989-1991рр), перший секретар криворізького міському комсомолу (1963-1967рр), перший секретар Дніпропетровського обкому комсомолу (1967-1970рр), другий, перший секретар ЦК ЛКСМ України (1970-1975рр), член бюро ЦК ВЛКСМ, другий, перший секретар Херсонського обкому Компартії України (1980-1987рр), перший секретар Кримського обкому Компартії України (1987-1989рр), секретар ЦК КПРС (1989-1991рр), почесний Голова Асоціації «Комсомолець Кривбасу», заступник співголови-координатора Міжнародного конгресу промисловців та підприємців, голова громадської організації земляцтво Дніпропетровщини «Дніпряне» м.Москва, наставник молоді

- Бабіч Юрій Петрович – Почесний громадянин міста (2002р), партійний, державний, господарський діяч, депутат Верховної Ради УРСР (1971-1985рр), член Президії Верховної Ради УРСР, делегат 5-и з’їздів КПРС і 3-х з’їздів КП України, другий (1960-1963рр), перший секретар Центально-Міського райкому Компартії України (1963-1969рр), Голова міськради та міськвиконкому (1969-1979рр), перший секретар Криворізького міському Компартії України (1979-1983рр), голова Дніпропетровської облради і облвиконкому (1983-1989рр), наставник молоді (за згодою).

- Стежко Станіслав Андрійович – молодіжний, партійний та державний діяч, депутат Верховної Ради УРСР одинадцятого скликання, депутат Верховної Ради СРСР (1990р), перший секретар Інгулецького райкому (1973-1977рр), перший секретар Криворізького міському Компартії України (1983-1989рр), Голова Дніпропетровського облвиконкому (1989-1992рр), наставник молоді (за згодою)

- Богатир Віктор Васильович - голова Дзержинської і Саксаганської райрад, перший секретар Довгинцівського райкому і другий секретар міському Компартії України, голова Дніпропетровської облради першого скликання, надзвичайний і повноважний посол України (за згодою).

- Омельченко Микола Григорович – наставник молоді, вихованець криворізького комсомолу, перший секретар Дніпропетровського міського, другий а потім і перший секретар Дніпропетровського обкому Компартії України (1990-1991рр), депутат ВР УРСР (80-і), народний депутат України першого скликання, заслужений будівельник України, Голова Дніпропетровської обласної організацій УСПП та обласної організації роботодавців (за згодою).

- Славіков Валерій Володимирович- молодіжний, партійний та державний діяч, координатор 26 штабів на комсомольсько-молодіжних будовах Кривбасу, заввідділом, секретар (1965-1970рр), перший секретар Криворізького міському комсомолу (1970-1975рр), другий, перший секретар Саксаганського райкому Компартії України (1977-1982рр), працівник  партійного контролю  ЦК КПРС,  почасний співголова Асоціації «Комсомолець Кривбасу», виконавчий директор громадської організації земляцтво Дніпропетровщини «Дніпряне» м.Москва, наставник молоді

- Арсеєв Юрій Миколайович - голова Криворізького представництва Українського союзу промисловців і підприємців, директор ТОВ  «Шляхпостач», депутат міської ради (за згодою).

- Барабаш Дмитро Павлович – підприємець, Голова правління криворізької громадської організації ВГО «Союз споживачів України» (за згодою).

- Бедринець Зінаїда Василівна -       ветеран молодіжного руху на Криворіжжі, Голова Дніпропетровської обласної організації  працівників державних установ, наставник молоді

- Берлін Валентина Миколаївна - заступник Міського Голови ( за згодою).

- Бобченко Юрій Вікторович – голова профспілкового комітету ПАТ«АрселорМіталл Кривий Ріг», депутат міськради (за згодою).

- Вознюк Ігор Богданович - Директор Криворізького міського центру зайнятості. (за згодою).

- Гончарук Григорий Пилипович – радник міського Голови (за згодою).

- Горб Григорій Григорович - директор Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування (за згодою).

- Гуров Вадим Миколайович- металург, наставник молоді, народний депутат України багатьох скликань, почесний громадянин міста (за згодою).

- Дабіжа Микола Кирилович - Голова міської Ради ветеранів війни та праці, державний та громадський діяч, заступник Голови міськвиконкому (1992-2000рр), наставник молоді.

- Дубінецький Володимир Володимирович - директор Криворізького авто технікуму Криворізького Національного технічного університету (за згодою).

- Земляний Микола Федорович-Генеральний директор ПАТ «Криворіжіндустрбуд», почесний громадянин міста Кривого Рогу, наставник молоді,заслужений будівельник України, депутат міської ради (за згодою).

- Зозуля Неоніла Володимирівна - директор Криворізького міського методичного центру профтехосвіти (за згодою).

- Іщенко Микола Іванович - Голова Правління Холдінгової компанії «Метінвест», депутат міської ради (за згодою).

     - Кіслов Сергій Юрійович - начальник управління освіти і науки виконкому міської ради (за згодою).

- Костюченко Михайло Іванович - Герой України, Заслужений працівник

- Кривченко Юрій Сергійович –  перший секретар Дзержинського райкому Компартії України (1969- 1979 рр), головний інженер, директор державного проектного інституту по проектуванню металургійних заводів (УкрДІПРМЕЗ) Мінчормета (1979-2011 рр) (за згодою).

- Лавренко Світлана Іванівна - голова комітету у справах сім'ї та молоді виконкому міської ради. ( за згодою).

- Любоненко Юрій Вікторович – молодіжний лідер, голова Довгинцівської райради (1991-1992рр), міській голова (1992-2010), на сьогодні депутат облради (за згодою).

- Макаренко Анатолій Кирилович - Голова Криворізького міського комітету профспілки металургів та гірників, депутат міської ради ( за згодою).

- Макаров Олег Іванович - голова Піклувальної ради гірничо - металургійних професій, директор по персоналу і праці ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» (за згодою).

- Москаленко Анатолій Іванович – молодіжний, партійний та державний діяч, народний депутат України другого скликання, перший секретар Саксаганського райкому (1980-1982рр), другий секретар Криворізького міському Компартії України (1982-1984рр.), наставник молоді (за згодою).

- Павлов Володимир Олексійович -комсомольський лідер, народний депутат України першого скликання, сьогодні депутат облради і головний лікар обллікарні ім.Мечнікова, професор, д.м.н (за згодою).

- Рибаченко Надія Рудольфівна - Голова Правління громадської організації «Криворізька міська Асоціація «Депутати органів місцевого самоврядування».

- Рижкова Галина Олексіївна - начальник управління розвитку підприємництва виконкому міської ради. ( за згодою).

- Сафронова Алла Кирилівна -ветеран молодіжного руху на Криворіжжі, партійний діяч, секретар Криворізького міському (1965-1967рр) і секретар Дніпропетровського обкому комсомолу (1971-1973рр), перший секретар Кіровського райкому Компартії України м.Дніпропетровська (1983-1990рр), наставник молоді (за згодою).

- Світлічний Олександр Вікторович - начальник управління економіки виконкому міської ради. ( за згодою).

- Сторожук Анатолій Васильович - Засновник громадської організації «Криворізька міська Асоціація «Комсомолець Кривбасу», Герой Соціалістичної Праці.

-  Ступнік Микола Іванович - Перший проректор Криворізького національного технічного університету, голова постійної комісії з питань освіти і науки, молоді і культури виконкому міської ради. ( за згодою).

-  Тодосійчук Іван Миколайович - молодіжний, партійний та господарський діяч, другий, перший секретар Довгинцевського райкому Компартії України (1984-1991рр),будівельник, банкір, наставник молоді (за згодою).

- Учитель Олександр Давидович - Перший проректор Національної металургійної Академії України ( за згодою).

     - Фарафонова Олімпіада Іванівна - Голова Криворізької галузевої організації профспілки працівників будівництва та промбудматеріалів ( за згодою).

-  Шарапа Анатолій Кирилович – ветеран міліції, начальник УВД МВС України м.м.Кривого Рога, Дніпропетровська, наставник молоді (за згодою).

- Шулін Юрій Миколайович - Перший заступник Голови Ради громадської організації «Криворізька міська Асоціація «Комсомолець Кривбасу».

- Представники:

органів влад всіх рівнів; молодіжного міськвиконкому; громадських молодіжних організацій в Кривбасі;  молодіжних рад підприємств, організацій та установ; учнівського та студентського самоврядування; ветерани Асоціації «Комсомолець Кривбасу» та профспілок; міської ради ветеранів війни та праці; міської ради Героїв  та інших громадських організацій за їх згодою (за рішенням організаційного комітету).

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета