Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

3. ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ

3.    ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ

3.1.    Членство в Асоціації може бути індивідуальним .

3.2.    Індивідуальними членами Асоціації можуть бути депутати органів місцевого самоврядування (області, міста, района, района в місті, селища) різних періодів та їх помічникі-консультанти і громадяни які активно спріяли депутатам в їх діяльності, які визнають Статут та програму діяльності Асоціації, сприяють виконанню мети та завдань Асоціації, підтримують її матеріально, сплачують внески. На вступ до Асоціації громадян не можуть впливати їх національність, віросповідання, громадянство, стать, а також їх належність до інших громадських та політичних об’єднань.

3.3.    Прийняття у члени Асоціації здійснюється на підставі особистої заяви. Рішення про прийняття до Асоціації індивідуального члена приймається Головою Правління або його першим заступником чи заступниками в тижневий термін.

3.4.    Деякі категорії індивідуальних членів (пенсіонери, інваліди, молодь до 22 років) сплачують мінімальні вступні та членські внески, які встановлюється Правлінням  Асоціації за погодженням з Радою Асоціації.

3.5.    Облік членів Асоціації веде Правління..

3.6.    Вибуття з членів Асоціації здійснюється на підставі письмової заяви індивідуального члена. Члени Асоціації, які порушують Статут, систематично не виконують або неналежним чином виконують свої обов'язки чи перешкоджають своїми діями досягненню мети і завдань Асоціації, можуть бути виключені з членів Асоціації.

Рішення про виключення з членів Асоціації приймається Правлінням за погодженням з Радою Асоціації.

Рішення Правління про виключення з членів Асоціації може бути оскаржене до Конференції Асоціації або в судовому порядку.

.

3.14.  З усіх інших питань що неврегульовані в цьому Статуті, які стосуються умов і порядку  прийому в члени Асоціації та вибуття з Асоціації, Асоціація керується відповідним внутрішнім локальним актом Конференції Асоціації з цих питань та/або рішенням суду .

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета