Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

3. ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ

3.1.    Членство в Асоціації може бути індивідуальним або колективним.

3.2.    Індивідуальними членами Асоціації можуть бути громадяни України, громадяни інших держав, особи без громадянства, що досягли вісімнадцятирічного віку, які визнають Статут та програму діяльності Асоціації, сприяють виконанню мети та завдань Асоціації, підтримують її матеріально, сплачують внески. На вступ до Асоціації громадян не можуть впливати їх національність, віросповідання, громадянство, стать, а також їх належність до інших громадських та політичних об’єднань.

3.3.    Колективними членами Асоціації можуть бути трудові колективи під­приємств, організацій та установ (як державних, так і не державних), які визнають Статут Асоціації і сплачують вступні та членські внески, розмір яких визначає Правління за погодженням з Радою Асоціації.

3.4.    Прийняття у члени Асоціації здійснюється на підставі особистої заяви - для індивідуального члена або рішенням керівного органу - для колективного члена.

3.5.    Рішення про прийняття до Асоціації індивідуального члена приймається Головою Правління у тижневий термін, або його першим заступником чи заступниками.

3.6.    Рішення про прийняття у колективні члени Асоціації приймається Правлінням на черговому засіданні Правління за погодження Ради Асоціації.  Юридична особа набуває статусу колективного члена Асоціації після внесення вступного та членських внесків.

3.7.    Деякі категорії індивідуальних членів (пенсіонери, інваліди, молодь до 22 років) сплачують мінімальні вступні та членські внески, які встановлюється Правлінням  Асоціації за погодженням з Радою Асоціації.

3.8.    Облік членів Асоціації веде Правління.

3.9.    Об’єднання громадян, а також трудові колективи підприємств, організацій та установ, що входять до Асоціації на правах колективних членів, зберігають свою правову самостійність і діють відповідно до своїх Статутів (Положень).

3.10.    Вибуття з членів Асоціації здійснюється на підставі письмової заяви індивідуального члена та рішення керівного органу колективного члена.

3.11.    Члени Асоціації, які порушують Статут, систематично не виконують або неналежним чином виконують свої обов'язки чи перешкоджають своїми діями досягненню мети і завдань Асоціації, можуть бути виключені з членів Асоціації.

Рішення про виключення з членів Асоціації приймається Правлінням за погодженням з Радою Асоціації.

Рішення Правління про виключення з членів Асоціації може бути оскаржене до Конференції Асоціації або в судовому порядку.

3.12. Вступні, членські та інші внески у разі виходу (виключення) зі складу членів Асоціації не повертаються.

3.13. Юридичні особи – колективні члени Асоціації автоматично позбавляються  статусу члена Асоціації у разі їх ліквідації.

3.14.  З усіх інших питань що неврегульовані в цьому Статуті, які стосуються умов і порядку  прийому в члени Асоціації та вибуття з Асоціації, Асоціація керується відповідним внутрішнім локальним актом Конференції Асоціації з цих питань та/або рішенням суду .

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета