Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

6. ДЖЕРЕЛА НАДХОДЖЕННЯ І ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ТА ІНШОГО МАЙНА СОЮЗУ

6.    ДЖЕРЕЛА НАДХОДЖЕННЯ І ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ
КОШТІВ ТА ІНШОГО МАЙНА СОЮЗУ, ПОРЯДОК ЗВІТНОСТІ, ЗДІЙСНЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ТА ІНШОЇ КОМЕРЦІЙНОЇ

ДІЯЛЬНОСТІ

6.1.    Джерелами надходження коштів і іншого майна Союзу є: благодійна допомога, яка надається Всеукраїнською громадською організацією „Союз споживачів України” для виконання регіональних програм по захисту прав споживачів, вступні та членські внески, інші кошти та майно, передані Союзу засновниками, членами, пожертвуване громадянами, підприємствами та організаціями, а також майно, придбане за рахунок власних коштів чи на інших підставах, не заборонених діючим законодавством України.

6.2.    Кошти та інше майно Союзу не перерозподіляється між його членами і використовується для виконання статутних завдань Союзу.

6.3.    Право власності Союзу реалізує її вищий статутний орган - Конференція, в порядку, передбаченому законодавством України та цим Статутом. Окремі функції щодо господарського управління майном може бути покладено Конференцією на Правління.

6.4.    З метою виконання статутних завдань Союз може здійснювати необхідну господарську та іншу комерційну діяльність шляхом створення госпрозрахункових установ і організацій із статусом юридичної особи, заснування підприємств в порядку, встановленому законодавством за погодженням з Всеукраїнською громадською організацією „Союз споживачів України”.

6.5.    Союз, створені ним установи та організації, зобов’язані вести оперативний та бухгалтерський облік, статистичну звітність, зареєструватись в органах державної податкової адміністрації та вносити до бюджету  платежі у порядку і розмірах, передбачених законодавством.

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета