Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

6.ДЖЕРЕЛА НАДХОДЖЕННЯ І ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ТА ІНШОГО МАЙНА АСОЦІАЦІЇ

6.ДЖЕРЕЛА НАДХОДЖЕННЯ І ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ
КОШТІВ ТА ІНШОГО МАЙНА АСОЦІАЦІЇ, ПОРЯДОК ЗВІТНОСТІ, ЗДІЙСНЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ТА ІНШОЇ КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

6.1.Джерелами надходження коштів і іншого майна Асоціації є: вступні та членські внески, благодійна допомога, кошти та майно, передані Асоціації засновниками, членами, пожертвуване громадянами, підприємствами та організаціями, а також майно, придбане за рахунок власних коштів чи на інших підставах, не заборонених діючим законодавством України.

6.2.Кошти та майно Асоціації не перерозподіляється між її членами, а використовується для виконання статутних завдань Асоціації.

6.3.Право власності Асоціації реалізує її вищий статутний орган - Конференція, в порядку, передбаченому законодавством України та цим Статутом.   Функції щодо господарського управління майном покладається на Правління.

6.4.з метою виконання статутних завдань Асоціація може здійснювати господарську та іншу комерційну діяльність шляхом створення госпрозрахункових установ і організацій із статусом юридичної особи, заснування підприємств та товариств в порядку, встановленому законодавством.

6.5.Асоціація має право надавати благодійну та іншу консультативну та матеріальну допомогу  ветеранам, молоді та їх організаціям, закладам освіти та культури, фізкультури і спорту, охорони здоров’я, засобам масової інформації, правоохоронним органам та органам влади і місцевого самоврядування при реалізації статутних завдань Асоціації. Суб’єкти які отримують благодійну та іншу допомогу від Асоціації не несуть відповідальності по зобов’язанням Асоціації.

6.6.Асоціація, створені нею установи та організації, зобов’язані вести оперативний та бухгалтерський облік, статистичну звітність, зареєструватись в органах державної податкової адміністрації та вносити до бюджету  платежі у порядку і розмірах, передбачених законодавством.

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета