Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

23.10.2012 Стенограма. Для оприлюднення. Доповідь ДП Степанюка 19.10.2012. 94 роки ВЛКСМ. накази ч.3

23.10.2012 Стенограма. Для оприлюднення. Доповідь ДП Степанюка 19.10.2012. 94 роки ВЛКСМ. накази ч.2

Тепер хочу прокоментувати основні положення цих вимог і пропозицій від наших громадських організацій, як обєднань громадян.

Перш за все ми пропонуємо кандидатам після обрання в порядку законодавчої ініціативи, внести для розгляду в парламент, або підтримати законопроекти : «Про Державну молодіжну політику», «Про основні права дитини в Україні», «Про вищу та професійно-технічну освіту», «Про особливий статус територій з шкідливою екологією», «Про Державну програму по підвищенню якості та безпеки життя споживачів на 2013-2015рр», «Про засади підтримки та розвитку руху за ділову досконалість і якість», «Про Державну цільову програму відселення громадян з тимчасових п’ятиповерхівок», «Про відкликання народних депутатів». Підтримувати законопроекти що готує уряд «Про державну мову», «Про зміни до закону «Про засади державної мовної політики». Мовна політика повинна об’єднувати Україну. Тільки в стабільності можна планувати розвиток.

Крім цього пропонується виголосити їм і такі вимоги: 

-      Підтримувати розвиток традиційного для України місцевого самоврядування. В консолідованому державному бюджеті України передбачити не менше 40 відсотків на його розвиток і утримання.

-      Передбачити збільшення фінансування у Державному бюджеті України коштів для будівництва житла для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

-      Вживати законодавчі заходи по прискоренню реформування медичної галузі, запровадження сімейної та страхової медицини, збільшення для цих цілей фінансування.

-      Не допускати реального зниження Урядом та органами центральної виконавчої влади стипендій для учнівської та студентської молоді, дбати про її збільшення.

-      Захищати при затверджені бюджету країни право ліквідаторів Чонобильської трагедії, воїнів-інтернаціоналістів, дітей війни та інших соціально захищених законами осіб на соціальні виплати не нижче встановленого вже рівня.

-      Ініціювати та підтримувати дії Уряду щодо деприватизации підприємств які соціально безвідповідальні, не дбають про пониження енергоспоживання, про екологічну безпеку, нехтують колективними договорами, вимогами профспілок, не приймають молодь на роботу;

-      Через законодавство України, ринковими методами, запровадити обов’язкове надання молоді можливості проходження практики, отримання гарантованого першого робочого місця. Унеможливлювати трудову експлуатацію молоді і дітей соціально безвідповідальними роботодавцями;  

-      Підтримувати розвиток інститутів громадянського суспільства, через передачу їм на конкурсній основі ряду функцій держави та органів місцевого самоврядування з відповідним фінансування і звітністю.

-      Протидіяти ринковими інструментами відтоку вітчизняних капіталів за кордон, в офшорні зони. Сприяти поверненню криворізьким підприємствам - експортерам податок на додану вартість (ПДВ). Створювати умови для розвитку довгострокового банківського кредитування внутрішнього ринку України;

-      Підтримувати дерегуляцію, крім в сфері безпеки життя та здоров’я людини.

-      Пам’ятати що концентрування економіки тільки в руках вузького кола монопольних промислово-фінансових груп без розвитку малого та середнього бізнесу - зробить економіку України не стабільною, загальмує зростання робочих місць, небезпечно підірве довіру молоді і інвесторів до країни, що буде загрожувати її суверенітету.

-      Підтримувати перехід збройних сил на професійну, контрактну основу.

-      Берегти конституційні унітарність, територіальну цілісність та суверинитет України.

-      Обережно ставитись до радикальної політичної ідеї щодо федерального укладу України, двопалатного парламенту, при відсутності у більшості регіонів самодостатності. Пам’ятати, що Дніпропетровщина - є центром стабільності України, її суверинитету. 

-      В разі розгляду в парламенті кримського питання виходити з того що Крим і м. Севастополь є українською територією, а присутність Чорноморського Флоту РФ разом з ВМС України є потужним стабілізуючим фактором в чорноморському басейні від екстремізму і тероризму, від загроз православ’ю .

-      Захищати державну, колективну та приватну власність;

-      Посилювати конституційний захист споживачів з боку держави від небезпечних товарів, робіт, послуг, надто продуктів харчування, води, медикаментів, тютюну і алкогольних напоїв, дорожньо-транспортних засобів. Підтримувати паритет в трикутнику «Влада-Бізнес-Споживач». Створення преференцій тільки для збагачення підприємців за рахунок споживачів, то це взагалі аморально і засуджено в усьому світі.

-      Стимулювати екологічну чистоту сировини і виробництво без ГМО,

-      Утворити в парламенті позафракційне об’єднання «Захист споживача».

-      Не допускати приватизацію землі сільськогосподарського виробничого призначення іноземними фізичними та юридичними особами, її спекулятивного перепродажу, експорту національного багатства - чорноземів. Адже мова і земля  подаровані саме Україні та її народу Богом для життя і творіння. Це власність України. Законодавчо прискорити розвиток кооперації на селі, колективних господарств в АПК, посилювати мотивацію до цього;

-      Не голосувати за пропозиції щодо введення цензури над ЗМІ та свободою слова, за втручання держави в справи церков. Підтримувати журналістику, письменницьку та видавничу діяльність, в тому числі і в Кривому Розі.

Є і інші вимоги які надруковані і у вас є можливість з ними детально познайомитись.

На самий кінець кандидатам пропонується:

-      Відкрити для спілкування з виборцями, в тому числі і з молоддю, в Інтернет мережі сайти, електронну пошту, а в соціальних мережах Facebook та інших мережах свої сторінки. Особисто оперативно відповідати на звернення виборців.

-      Провадити прийом виборців у визначеному місці і у визначений час особисто, без обмежень. Хворих з обмеженими фізичними можливостями відвідувати за місцем мешкання на дому. Саме прийом громадян робить депутатів народними; 

 

-      Неуклінно дотримуватись вимог присяги народного депутата, яку вони будуть давати народу України. Не порушувати конституційні вимоги щодо особистого голосування в парламенті. Не передавати іншим особам картки для голосування. Не ганьбити Кривбас «багатостаночним» голосуванням. Не ставати «політичними тушками».

 

-      Пропонується пропозиції оприлюднити в друкованих та електронних ЗМІ, на веб-сайті Асоціації «Комсомолець Кривбасу» www.kk-krivbass.org.ua і вручити конкретно кандидатам в народні депутати України 7-го скликання Павлову КЮ, Любоненко ЮВ, Задорожному ВК, Шпенову ДЮ для їх застосування в подальшій депутатській діяльності, а громадським організаціям міста підтримати цих кандидатів на виборах 28 жовтня 2012 року

На кінець хочу нагадати що Любоненко ЮВ, Задорожний ВК, Павлов КЮ є вихованцями і були в різні часи членами криворізького комсомолу. Вони кожний по своєму підтвердили відданість Кривбасу, свою любов до міста і людей.

Позитивно зарекомендував себе в парламенті шостого скликання і сьогоднішній народний депутат України Шпенов ДЮ. Наприклад, широко відоме його реакція на безпрецедентне милосердне з феєрверком рішення Довгинцевського райсуду, яке фактично нівелювало рішення Криворізького райсуду і звільняло вбивцю - депутата Софієвської райради від покарання. Всі пам’ятають цю резонансну справу. Вбивця після депутатських запитів Шпенова ДЮ і повторного перегляду справи по заяві прокуратури в апеляції - отримав 14 років в’язниці.

Ми закликаємо ветеранів комсомолу, жителів, ветеранів і молодь міста виконати свій громадянський обов’язок, у своїх же інтересах - традиційно взяти активну участь в парламентських виборах 28 жовтня 2012 року, в формуванні законодавчої гілки влади в Україні, обрати народними депутатами України Павлова КЮ, Любоненко ЮВ, Задорожного ВК, Шпенова ДЮ. Обираючи парламент – кожний з нас один раз на п’ять років обирає своє майбутнє. Повний текст доповіді буде оприлюднено на сайті в мережі Інтернету

Ізявивших бажання висловитись по поводу пропозицій, прошу приготуватись і виступити. Для доопрацювання і підпису вимог пропонуються поважні особи. (Оголошується список). Прошу проект наказів прийняти за основу і за цих осіб проголосувати. Хто за? Хто проти? Хто утримався? Одноголосно. Дякую за увагу!

Довідково (ДП): На конференції виступили і внесли пропозиції Сторожук АВ, Засядьвовк ЮІ, Олександр Філіпчук, Дабіжа МК, Чернов ВТ, Темиргалієва ЛМ, Земляний МФ, Сапіга ВО, Чорна ЛІ. Надійшли письмові пропозиції щодо наказів.

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета