Категорії розділу


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

236 річн. міста і 45 річн. нагородження організації орденом Трудового Червоного Прапора 17.05.11 ч.2


2. Тепер про нагороди. Рада асоціації прийняла рішення про нагородження 136 осіб відзнаками і подяками.

Про усіх нагороджених відзнаками «За заслуги» та «Сердце віддаю дітям» будуть випущені друковані і електронні видання для широкого загалу та розміщені  на сайті асоціації в мережі інтернет (www.kk-krivbass.org.ua).

Нагородженим на згадку про цю подію асоціація презентує видану нею до сьогоднішнього заходу збірку віршів поета  комсомольської молоді Фелікса Момута «Степные дали» про вічне та прекрасне в місті Кривий Ріг. 27 травня ми проведемо призентацію збірки і оприлюднимо в інтернеті.

У цьому році виповнюється 20 років незалежності України та 75 років Дзержинського, Центрально Міського і Жовтневого районів.

В газеті «Єднання поколінь» ми відкриваємо спецрубрики для районів. Наприклад, по Дзержинському району в сьогоднішньому номері ми дали перші історичні матеріали. Іде робота над випуском книги «Дзержинському району75.Спогади сучасників». Розглядається питання і про написання спогадів про інші райони.

Є вислів: «Історія є не такою ,якою вона була, а якою її напишуть». Тому ,щоб її за нас не написали у викривленному вигляді запрошуємо всіх до спільної роботи. Асоціація прийме участь в святкуваннях і в нагороджені як ветеранів комсомолу ,так молоді і дітей.

Хочу декілька слів сказати про дітей. 19 травня було  днем піонерії ,над якою шефствував комсомол. Сотні комсомольських піонерських вожатих віддавали свою душу і сердце дітям в школах і піонерських таборах. Багато із них сьогодні  є серед нагороджених.

Ми памятаємо той ентузіазм ,з яким розбудовувала та використовувала дитячу інфраструктуру Валентина Шевченко, перебуваючи на усіх відповідальних посадах в нашому місті і в Києві.

Неприклад, з її ініціативи був побудований піонерський табір «Молода гвардія» в м.Одеса, в якому ,як і в "Артеці” ,відпочивали та виховувались тисячі юних криворожан. І сьогодні матеріальна база, створена старшим поколінням,  служить надійною основою  для роботи з дітьми в умовах незалежної України з урахуванням національних інтересів.

Оскільки піонервожаті та багато інших вихователів і наставників в душі 19-е травня вважають своїм святом,  то я хочу поздоровити їх також  з днем піонерії і побажати здоров’я та доголіття. 

Справедливо наголосити ,що ефективними організаторами дитячого руху виступають як і в минулому керівники органів місцевого самоврядування та державної влади області, міста та районів, міські управління освіти і науки, молоді і дітей, культури, гомадські організації ,як «Коло Веселки» та багато інших. Успішно діють загородні табори ,в тому числі і комунальної власності, (наприклад «Слава» в м.Скадовськ).

На завершення хочу оголосити ,що великій групі осіб ми сьогодні перед зборами вручили нагороди та подяки на урочистому прийомі.

Щодо нагороджених 17 осіб посмертно, життєвий шлях яких може слугувати прикладом для наслідування молоддю та дітьми і в сучасній Україні, ми відзнаки вручим їх рідним та близьким на іншому заході і в інший час.

І останне… Наш сьогоднішній захід не був би такий урочистий,якби не було поважного ставлення до асоціації міського Голови Ю.Г.Вілкула та керівників області. Тому від імені нашого зібрання висловлюємо їм щиру подяку і побажання: усім здоров’я і довголіття! Ми вдячні і тім, хто організовував захід, хто приймає участь в концерті, ведучому Мігуші С.В.

Виступи і поздоровлення ми оприлюднимо в ЗМІ та інтернеті для широкого загалу.

Слово для оголошення рішення Ради Асоціації  надаю виконавчому директору Асоціації Віталію Сапізі. Рішення опубліковане в сьогоднішній газеті «Єднання поколінь» і інтернеті. Тому прошу Віталія оголошувати тільки приізвища, ім’я, та по батькові нагороджених.

 

17.05.2011р

М.Кривий Ріг,15.00, ПК Артема

Вхiд користувачiв

Логін:
Пароль:

Пошук

Календар

«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Почта

Логин:
Пароль:

Газета